Нова програма на обласному телебаченні почнеться з Малинщини
У неділю 2 лютого на каналі обласного ТБ вийде перша передача з циклу нової програми «ЕкоТур»

 

Виявилося, автором ідеї й ведучою цієї програми є знайома багатьом малинчанам Вікторія Лук'яненко. Свого часу вона працювала редактором на малинському телебаченні, але ось уже трохи більш як півроку працює в обласній телерадіостудії.

 

— Ведення своєї програми, навіть для репортера, на обласному телебаченні є обов'язковим, — розповіла Вікторія. — Ідея ж програми, яка б розповідала про природу Житомирщини, з'явилася ще у травні минулого року (гарний час для зачаття). Виношувала її рівно дев'ять місяців. І от з Нового року ідея визріла — захистила проект на програмній раді, отримала на нього державне замовлення і розпочала зйомки. У моїй програмі має бути менше лірики, більше експресії та авантюризму. Не знаю, чи вдасться це на практиці. Це залежить від того, наскільки просякнуться моїм настроєм інші члени творчої групи. Я на них дуже сподіваюся, бо «одна людина у полі не воїн».

 

— Насправді, — продовжує колега, — зйомки проводяться не в тому порядку, як буде подаватися до програми матеріал. Наприклад, перше, що ми з групою знімали, це «льодовий клондайк» у селі Биківка Романівського району (що це — поки секрет), а сюжет про нього піде аж у третю програму Тему ж для першої програми обрали за принципом наближеності у часі. Адже вона має вийти у неділю, 1-го лютого, а показувати Водохреща ще пізніше було б нелогічно. Об'єктом зйомок є цілюще джерело Кип'яче під Чоповичами, а значить і монастир, що біля нього знаходиться. Ми знайомимо глядачів з цим місцем, його історією, з чарівною властивістю джерела. Виявляється, про нього мало хто в області знає. їдуть зцілятися кудись у далеку-далечінь. А тут, під носом, така «перлина»!..

 

Загалом нова програма Вікторії Лук'яненко виходитиме кожної першої неділі місяця о 14.05. У нічному повторі у той самий день о 23.30. Наступного дня, у понеділок, о 19.55.

 

На початку березня Вікторія обіцяє глядачам відвідати Радомишльський держлісгосп. У планах — розповісти про каньйон на річці Тетерів та скелю «Голова Чацького», водоспад «Вчелька», Ольжині купальні у Коростені...

 

Соборна площа.