У Житомирі засудили жінку, яка викинула дитину з вікна 9 поверху

 

34-літня Олена Слюсар, що викинула маленьку дівчинку з дев'ятого поверху, одержала 12 років в'язниці. На щастя, дитина залишилася жива. Верховний Суд України зменшив жінці вирок на два роки.

 

Як повідомляв «Журнал Житомира», за показаннями Олени, у той день вона разом зі своїм співмешканцем прийшла в гастроном, де в компанії «почастувалася градусами». Жінка прийняла майже півлітра горілки. Повернувшись додому, Олена відчула, що дуже сп'яніла, і лягла спати. Коли й для чого вона прокинулася, жінка не пам'ятає. Згадує обставини лише з того моменту, коли отямилася в автомобілі співробітників міліції. Про те, що дитина випала з вікна, вона, мовляв, нічого не знає.

 

Але слідство, взявши під сумнів ці показання, установило наступне.

 

У той день у гості до співмешканця Олени прийшла його колишня дружина з дитиною. Батько дитини й Олена, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на той момент спали. Прибула жінка роздягнула дитину й ходила по кімнаті. Коли ж Олена й співмешканець прокинулися, гостя і її колишній чоловік пішли в іншу кімнату, щоб там разом покурити.

 

Потім усі зібралися на кухні.

 

Мати дівчинки попросила Олену на час готування їжі подивитися за дитиною. Через якийсь час вона почула лемент дівчинки й побігла в кімнату, де неї залишила. Зайшовши, жінка з жахом побачила, що вікно в кімнату відкрите, а Олена стоїть біля нього й тримає дитину обома руками за ніжки головою долілиць. Дівчинка при цьому сильно кричала.

 

Мати закричала Олені: «Тримай дитину!». Але та, повернувшись до неї спиною й нічого не говорячи, розтисла руки, і ... дівчинка полетіла з дев'ятого поверху донизу. Нещасна мати з лементами кинулася до виходу.На вулиці вона оббігла будинок і побачила, що дівчинка лежить на асфальтовій доріжці на спині, обличчям до дороги. На лівій щоці в неї були великі садна, з яких текла кров.

 

Мати взяла дитину на руки й пішла в напрямку магазину. Зустрівши співробітників міліції, розповіла їм про те, що трапилося, і стала чекати карету швидкої допомоги, що вже виїхала на виклик. Мати й дівчинка були доставлені в обласну дитячу лікарню м. Житомира.

 

До речі, розповідаючи потім усе слідчому, мати дівчинки сказала, що з Оленою в неї були нормальні стосунки. У той день вони не сварилися й ніяких конфліктів між ними не було. До цього вона неодноразово залишала свою дитину з Оленою й усе було нормально.

 

У маленької потерпілої, котрій пощастилозалишитися в живих після падіння з дев'ятого поверху, лікарі, крім саден, виявили струс головного мозку й закритий перелом стегна.