Поточний малинський час: 22 травень 2018, 05:10

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]


Мова:
Мій Малин - Реєстрація

Заходячи на форум «Мій Малин» (далі «ММ»), ви підтверджуєте свою згоду з викладеними нижче умовами.
Якщо ви не згодні з ними, будь ласка, не заходьте й не користуйтеся форумом «ММ». Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила в будь-який час і зробимо все можливе, щоб повідомити вас про це, однак з вашої сторони було б доцільним регулярно переглядати цей текст на предмет змін, тому що користування форумом «ММ» після оновлення/виправлення умов означає вашу згоду з ними.

Ви погоджуєтеся не розміщувати образливих, погрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних матеріалів, закликів до національної ворожнечі й інших висловів, котрі можуть порушити закони вашої країни, країни, котра надає послуги хостингу для форуму «ММ» (в даному випадку України), або міжнародне право. Спроби розміщення таких матеріалів чи повідомлень можуть призвести до вашого негайного виключення з форуму.

УВАГА! ВНИМАНИЕ! ATTENTION!
На нашому форумі повна свобода слова і жодної цензури. Але...
Давайте будемо толерантними і (залежно від розумових здібностей) вихованими.
Спроби дискримінації за расовими, національними, мовними, статевими, сексуальноорієнтаційними ознаками нещадно припинятимуться.
Для плювання та обкидання одне одного гамном (© Лесь Подерв'янський) є інші місця.
Щодо лексики. «Албанська» приймається як необхідне (і, визнаємо, популярне) зло. Ненормативна лексика — лише вмотивована (є чимало ситуацій, коли неї не обійтись, але матюкатись бажано в міру).
До уваги спамерів та рекламодавців! Будь-які повідомлення типу «Пропоную легкий заробіток у Мережі» вилучатимуться одразу без попередження. У разі повторення подібних повідомлень їх автори одержують пожиттєвий бан.

Ви погоджуєтеся з тим, що адміністратори та модератори форуму та підфорумів «ММ» мають право видалити, відредагувати, перенести або закрити будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд. Як користувач ви згодні з тим, що введена вами інформація буде зберігатися в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашого дозволу, адміністрація форуму «ММ» не може бути відповідальною за дії хакерів, котрі можуть призвести до несанкціонованого доступу до нього.

У випадку виникнення будь-яких запитань чи проблем при користуванні форумом — читайте FAQ (кнопка справа під заголовком форуму).

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group