Поточний малинський час: 18 вер 2018, 22:19

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]

Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Брехнею увесь світ обійдеш, та назад не повернешся
ПовідомленняДодано: 17 кві 2011, 20:53 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 14 вер 2007, 17:40
Повідомлення: 151
Скоро знову розпочнеться пляжний сезон, і у мешканців Михайлівки головний біль – гамір, п'яні відпочивальники з ревищем (це я так мило про музику) до ранку, бруд, сміття, пляшки з-під горілки та пива, недопалки, ган… вибачте використані презервативи та інші «прєлєсті» нехитрого малинського відпочинку. Останні роки клопоту додали ще й господарі пивної палатки, які так турбуються про відпочиваючих, що готові кожному заливати пиво прямо у горло, правда забувши поставити бодай найпримітивнішого туалета (про цивілізовані біотуалети вони напевно й не чули).
Щороку ці турботливі добродії обіцяють мешканцям мікрорайону,
що на пляжі буде створено дитячий майданчик з гойдалками, проте усі обіцянки закінчуються усе тією ж пивною палаткою і відсутністю елементарних умов. Хто встиг добігти до води, тому й полегшало. Щоправда стійкий запах сечі, як на мене, мав би відвернути від такого відпочинку більшу частину відпочиваючих, але про що я говорю: ця сама більшість спокійно розкладається між купами сміття, і хіба що не рохкає. Та я не про це.
А про те, що скориставшись протягом сезону електромережею господині одного з будинків, господарі палатки навіть повністю не розрахувалися з жінкою, матір'ю двох дітей, якій довелося сплачувати чималу суму за хитро…пих бізнесменів. Більш того, скориставшись тим, що господині саме не було вдома,
вони згорнули свої манатки, кинувши на землі подовжувач увімкненим до електромережі. Ішов дощ, подовжувач лежав у мокрій траві. Дивом малеча не підійшла до небезпечного місця, а то молодій мамі довелося б несолодко після такого бізнесу.
Отож ставлю запитання: чи варто давати дозволи на торгівлю алкогольними напоями у людних місцях таким собі бізнес-жлобам по-малинськи? Молода жінка запевнила, що цього року ні в якому разі не дозволить їм не лише скористатися електромережею, а й збере підписи з мешканців вулиці про заборону подібних заходів. Думаю, інші охоче приєднаються до неї. Бо брехнею обійдеш увесь світ, та назад не повернешся.
:sarcasm:

Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  

Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]

Хто зараз на форумі

Зараз цей форум переглядають: Немає зареєстрованих користувачів і гості: 1

Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати вкладення

Знайти:
Перейти: