Поточний малинський час: 21 бер 2019, 10:47

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 9 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 04 бер 2009, 19:34 
Не в мережі
Супермодератор сайту, полковник
Супермодератор сайту, полковник
Аватара користувача

Зареєстрований: 13 сер 2007, 10:48
Повідомлення: 247
Звідки: Малин
Ми відкриваємо Політичну трибуну

Україна постійно перебуває в стані перманентної політичної боротьби. Напруга її особливо зросла тепер, коли на обрії окреслились вибори Президента, Верховної ради, місцевих органів влади.

Вибори передбачають вибір, а вибір — множинність варіантів. Насамперед — через плюралізм думок і поглядів.

Наскільки реальний цей плюралізм у Малині й на Малинщині?

Чи має можливість пересічний малинський виборець, представник громадської організації, ба навіть партійний активіст чи функціонер у будь-який час вільно донести свою думку до широкого загалу через місцеві ЗМІ чи телебачення? Чи всім бажаючим «вмикають мікрофон»?

Скажемо відверто — не завжди.
Не будемо виясняти, чому. Це як правило, приводить до невтішних роздумів.

ПРОСТО ВВІМКНЕМО МІКРОФОН.

На форумі інформаційного порталу Мій Малин відкривається новий розділ — Політична трибуна.

Розділ НЕ МОДЕРУВАТИМЕТЬСЯ. Це значить, що учасники форуму абсолютно вільні у свої думках та висловах і можуть бути певні, що ніхто не посягне навіть на кому в їхніх публікаціях.

Маєш що сказати — кажи!

_________________
Головне — не виграти. Головне — не програти... © Alf


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 23 кві 2009, 22:48 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Зареєстрований: 11 гру 2008, 04:27
Повідомлення: 20
Чудова новина. Про відсутність модерації - вдвічі приємніша :)


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 18 лип 2009, 08:49 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
Дійсний інтелігент у творах різного виду мистецтвах зображувався у вигляді сухорлявої людини в окулярах , акуратно і просто одягненої , непридатної до фізичної праці , з показовими інтелігентними манерами та гарно висловлюючої свої думки , можливо протилежними до реалій .
У НАШОМУ МІСТІ МИ МАЄМО ТАКОГО КАНДИДАТА на посаду міського голови , який мав шанс показати свій інтелігентний , розумовий , адміністративний , професійний та інший власні потенціали на посаді заступника С,Долі . КПД та ефективність цого діяльності дорівнювала нулю . Крім того щоб потріпатись язиками ні одної корисної для міста справи на практиці з ним не можливо було вирішити.
Зіскочивши з керівного крісла за пару місяців до виборів він організував з такою ж екс-активісткою обласного розливу Синявською , відчувши запах валюти Черновецького та нігера-божка Аделаджи - голови деструктивного "Посольства божого", так звану громадську ініціативу "Владу до звіту!
Ви зрозуміли , що це ніхто інший як Олег Ювковецький !
Не відзвітувавши за свою бездіяльність при владі він почав вимагати звіту від тих хто сидів з ним поряд у кабінетах .
За кошти Блоку Черновецького була організована газета "Респект газета" , де кума Ювковецького І.Лузанчук покриває нечистотами та брехнею всіх опонентів свого кума .
На цьому інтелігентні дії , з вигляду нібито інтелігента , не припинились.
НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ЖОРСТКУ ЗАБОРОНУ ЗІ СТОРОНИ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ПІДКУПІ ВИБОРЦІВ він пішов злочинним , антигуманним , "накатаним"шляхом своїх київських Візаві .
Використовуючи злиденність мас людей вони почали відкрито і нахабно надавати людям одноразовий Корм з вимогою взамін заповнити заяви-анкети "соціальної групи" блоку Черновецького", залишаючи свої паспортні та інші дані аферистам від Ювковецького-Синявської-Черновецького .
Крім того , що люди взамін пообіцяли голосувати за лжечесного інтелігента Ювковецького вони можуть залишитись заручниками чужих банківських афер .
Вчора мною ,як кандидатом, та кадидатом Буткевичем В.А. при участі голови міської виборчої комісії Н.Субботіної, її заступниці ,керівника Малинської телестудії "Полісся" та інших свідків був проведений по сигналу виборців рейд на один із таких "Благодійних" харчових пунктів . Даний пункт від малинського махінатора Остапа-Олега Бендера-Ювковецького був організований у одному з приватних будинків в районі ГМП.
Протизаконна дія була зафіксована на фото та відео , взяті відеосвідчення , складаються акти .
"Волонтер" від Черновецького , студент з Західного регіону здав іще декілька таких пунктів "Рога і копита" . Це по вулиці Шевченка , на Грушевського 6а та на паперовій фабриці у Салоні краси .
Ми знаємо про факти підкупу у всіх мікрорайонах міста і на підприємствах.
Дуже непріємно бачити коли до зграї таких аферистів заради грошей потрапляють заможні і до цього нібито чесні і порядні люди .
Суспільна небезпечність цих фактів у тому , що Українські закони порушуються нахабно ,демонстративно і цінічно проти пограбованого українського населення .
Надіємось на громадську відповідальність міської комісії та суду .
Така особа , як О.Ювковецький повинна бути усунена з виборчих перегонів та повинна бути відкрита на нього кримінальна справа щодо участі у організації підкупу виборців !
УВАГА ! НЕБЕЗПЕКА ! "МАРСІАНИ" НА МАЛИНСЬКІЙ ЗЕМЛІ !


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 04 сер 2009, 12:27 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
МИ ОТРИМАЛИ ПОТОЙБІЧНЕ МІСТО !
Більшість малинчан підтвердили те , що в них немає вже ні древлянської крові , ні волі , ні древлянського менталітету , ні Малового протесту . Мабуть вже Малин так зветься , бо малі розумом.
Споживацьке нутро на халяву поїсти і випити в цей момент перемагає протест проти власної злиденності і психологічну убогість на цілі роки .
Вони є хронічними мазохістами та натуральними зомбованими рабами тих злодіїв і аферистів , яки були при владі і яких мазохісти знову обирають до влади за 100 – 150 грамів горілки ( напою що «з горя п`ють»). Вони самі ж цього обраного хреста ложать собі на спину та несуть на свою Голгофу !
За такі списки виборців голову і секретаря (Субботіну і Світловську ) , разом з мерами та тих хто виконував їх обов`язки привселюдно четвертувати потрібно було ще на останній виборах , тоді і фальшувань не було б !
Тисячі покійників отримали запрошення на вибори та були у списках .
Тисячі молоді до 25 років не було у списках . До тисячи виборців , що були завжди у списках , є живі у списках вже померли або ж просто викинуті зі списку . Виборні махінатори заявляють про те , що потрібно , щоб кожен до виборів перевірив себе у списку (до 29 липня), але ж до самих останніх днів на виборчих дільницях були замкнені двері , або ж не було списків ! Сотні випадків - коли за однією адресою дописані привиди . Ще є ціле море прикладів і фактів фундаментальної бази для фальшування !
Комісія ні на одне злісне порушення кандидатів – злочинців не реагувала .
Після розгляду навіть моїх офіційних скарг , мені навідріз відмовляли надати офіційну відповідь , а моїй члену МВК у отриманні витягу із протоколу засідання комісії .
Мафія плює на Конституцію і на права кожного !
Голова і секретар МВК разом з іншими посадовими особами , яки підписували та надавали до дільниць такі фальшовані , перенасичені , більш , як на половину свідомо непрпавдивими відомостями повинні сидіти у тюрмах . Не потрібно нести маячню про те , що у цьому всьму винні виборці .
Виборці мають право на перевірку , а не обовязок , а ці особи мають обовязок і платню і повинні за цей тяжий злочин нести відповідальність .
ЦІ ОСОБИ , А НЕ ІНШІ , ПЕРЕТВОРИЛИ НАШЕ МІСТО У ПОТОЙБІЧНЕ МІСТО !
МАЛИНЧАНИ ОТРИМАЛИ ПОТОЙБІЧНОГО МЕРА , ЗА ЯКОГО НАВІТЬ ВУЛИЧНОЇ АГІТАЦІЇ НЕ ВЕЛИ І ЯКОГО НЕ ЗНАЮТЬ !
Попередні два голови не добули до кінця свого терміну , а цей взагалі і до березня недотягне !
Відкрита кримінальна стаття , ледарство та повне правове нехлюйство кандидата потрібні місцевій мафії .
Малинський апокаліпсис продовжується !
Рано чи пізно всім цим мафінаторам прийдеться тюремну парашу винюхувати !
Воно могло б раніше статись ! А так , при теперішній ситуації , не всі хто продався за просрочений пайок , сто грамів горів чи за десяток гривень , не дочекаються цього моменту ІСТИНИ !
Щодо мене – то я ніколи не відступав і не відступлю !
Щодо того, що я в черговий раз пролетів , то це замилення очень людям на істинні факти .
Адже не менше мене , а то і більше балатувались на мери Ободзинський , Ювковецький , Тищенко , Доля ,Олійник та Фещенко .
На це раз я набрав в 4 рази менше ніж останній раз бо пішов відкрито з прапором націоналізму , правої (а тобто правильної ,божої, ..., ) ідеї , української ідеї , ідеї порятунку українців .
Можливо українців швидкий шлях до власної домовини більш зачаровуює ?!
Але якщо поглянути на те , що МО ВО «Свободу» у місті , я зареєстрував тільки недавно , 23 квітня , то все для тих ,хто готовий далі боротись проти цього мафіозного тхора і злодюги , цього клану , ЩЕ ВСЕ ПОПЕРЕДУ ! МОМЕНТ ІСТИНИ ЗАВЖДИ ПРИХОДИТЬ РАНО ЧИ ПІЗНО !
Dun spiro spero !


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 04 сер 2009, 14:01 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
Не вірить - побачиш ! Не чуєш - відчуєш !
Це не є таємниця , що це все помста місцевої БЮТ-«принцеси» Оксьоненко Василю Буткевичу ! Але у березні відьомський шабаш у Малині закінчиться !


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 07 сер 2009, 13:58 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
Я 5 серпня зреєстрував подання до прокуратури з вимогою відкрити кримінальну справу за фактом внесення до списків виборців неправдивих відомостей .
Кримінальний кодекс України , розділ V “ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВИБОРЧИХ, ТРУДОВИХ ТА ІНШИХ ОСОБИСТИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»,ст.158 «Перешкоджання здійсненню виборчого права», п. 2 «... внесення до виборчого документа завідомо неправдивих відомостей або будь-яка інша його підробка» говорить про те , що Малинська міська виборча комісія подала до дільничих комісій завідомо неперевірені , підроблені , неправдиві списки виборців з тисячами померлих , виписаних з малинської прописки , не вписаних вигаданих виборців за конкретними адресами , з невписаними малинськими повнолітніми виборцями , яки мають вік до 25 років , а також виборців , яки були раніше у виборчих списках , прописані по конкретним виборчим округам , але з невідомих причин були виключені із списків». Згідно чинного виборчого законодавства про місцеві вибори список виборців формує відділ державного реєстру Малинської міської ради . Потім даний список за підписом особи яка у м. Малині виконувала обов`язки міського голови на засіданні міської виборчої комісії повинен був актом перееданий комісії , яка у відповідний термін повинна була передати списки по дільничним комісіям .
Подав також позовну заяву 5 серпня на визнання даних виборів не дійсними в зв`язку з масовими порушеннями та бездіяльністю територіальної комісії.
До заяви долучив список із 96 підписами і власними даними виборців , які самі добровільно їх подали так , як їм не дали можливості реалізувати конституційне виборче право обирати .
Коли я до голови комісії відправив корреспондентку «Української правди» то в інтерв`ю Субботіна підтвердила що на середину дня , на дільницях не змогли проголосувати в середньому по 180 виборців на кожній дільниці . В ЗОСШ №; на 12 годину моїм спостерігачем було зафіксовано 97 молодих людей , яки не змогли проголосувати , але не поскаржились .
То про яки вибори чи об`єктивні , правдиві результати голосування можна говорити .
Вибори повинні бути визнані не дійсними , а винні за таки списки повинні отримати те , що передбачає закон – від 3 до 5 років позбавлення волі .
Попереду вибори президента , а у березні чергові місцеві та парламентські.
Досить , щоб за живих голосували покійники та привиди !
На понеділок призначене засідання суду по моїй та С.Долі заявам .

Повне нехтування діючим законодавством у нашому місті продовжується !
Згідно Закону суд після отримання позовної заяви повинен безвідкладно повідомити комісії про судове провадження позовної заяви та припинити любі дії комісії щодо оприлюднення результатів виборів .
На сьогодні голова МТВК Субботіна повідомила мені про те , що нічого не знає та що я письмово повинен по данному питанню до неї звернутись . Мені це не тяжко , але як щодо Законів і їх дотримання ?!

Запрошую всіх хто готовий захищати своє виборче право , а не плакати чи бути байдущими до злочину проти виборчих особистих прав та свобод на 16.40.
По Долі заяві початок о 17 годині, а по моїй о 17.30 !
Бажано з собою взяти паспорт з пропискою !
З повагою В.Федоренко !


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Маєш що сказати — кажи!
ПовідомленняДодано: 07 сер 2009, 19:44 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
Ви є свідками того , як місцеві Мафінатори намагаються плювати на ваші права , і на судочинство в Україні та діюче законодавство.
Згідно законодавства , якщо результати виборів чи весь виборчий процес оскаржується в суді , то суд після отримання позовів призупиняє процес оприлюднення результатів виборів зі сторони ТВК . Так у Україні !
Але м. Малин – це кримінальна вотчина злісних порушників законів України . Недивлячись на те , що комісія офіційно повідомлена про судове провадження від мене , кандидата в мери , та суду , мені повідомили джерела з міської ради про планування антизаконогое зібрання міської сесії на 15 годину в понеділок аби оприлюднити швиденько необ`єктивні результати на плювавши на судочинство .
Це є наруга над Україною , над правами українців та над діючим законодавством .
Ми маємо сотню підписів малинчан , які не змогли проголосувати та залишили про себе особисті дані добровільно .
Ми знаємо про тисячі таких обкрадених . Захистіть своє право . Зверніться до мене , Федоренка Василя Михайловича , від цієї миті і до 17 години у понеділок . Станьмо поряд для захисту справедливості 10 серпня, у понеділок у Малинському суді .
Мої телефони : 5-37-55, 80973967514


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Мер порушує закони?
ПовідомленняДодано: 05 чер 2010, 13:45 
Не в мережі
Джура
Джура

Зареєстрований: 05 чер 2010, 13:36
Повідомлення: 6
мер закривае дитячі садки


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Мер порушує закони? Закриває дитячі садки? ігнорує виборців?
ПовідомленняДодано: 05 чер 2010, 13:50 
Не в мережі
Джура
Джура

Зареєстрований: 05 чер 2010, 13:36
Повідомлення: 6
мер закривае дитячі садки, порушує закони, ігнорує депутатів, звільняє людей - навіщо він нам, градоначальник якого ми оплачуємо і який порушує права виборців?


Вкладення:
22412825.jpg

Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 9 ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]


Хто зараз на форумі

Зараз цей форум переглядають: Немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати вкладення

Знайти:
Перейти:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group