Поточний малинський час: 21 бер 2019, 10:59

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 9 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 23 бер 2009, 04:43 
Владо, до звіту!

24 березня 2009 року о 15.00 у залі бізнес-центру концерну «Замок володарів» (за адресою: місто Малин, вулиця Грушевського, 12) відбудеться прес-конференція у рамках громадянської кампанії «Владо, до звіту!» як спільна ініціатива голови обласної організації Християнсько-демократичної партії України Ювковецького Олега Антоновича та голови громадського об'єднання «Житомирська ініціатива» Синявської Ірини Максимівни.

Громадянська кампанія «Владо, до звіту!» проходитиме у кілька етапів, перший з яких, стартова прес-конференція ініціаторів, уже відбувся в обласному центрі 11 березня 2009 року і транслювався Житомирським телебаченням.

Прес-конференція у Малині, виходячи з програмних цілей та завдань партійних та громадських організацій-ініціаторів, викликана необхідністю активізації та розбудови громадянського суспільства в Україні.

«Народ усунутий від можливості контролювати владу, оскільки в представницьких органах, міських радах зокрема, депутати є представниками партійних інтересів, а не потреб територіальних громад, як це передбачено Конституцією України. Політична корупція та партійне свавілля досягли своєї межі. Народ втратив віру у справедливість», — наголосила у своєму виступі на стартовій прес-конференції Ірина Синявська.

Ірина Синявська закликала всіх, хто не байдужий до власної долі, хто не зневірився в можливостях відстоювати свої права, приєднуватися до громадянської кампанії «Владо, до звіту!».

Публічного звіту політичних партій і блоків, які представлені в Малинській міській раді, вимагає місцева громада. Зокрема, Олег Ювковецький наголошує на невідповідності передвиборчих програм партій та блоків реальним діям, стану справ у місті, що власне є політичною безвідповідальністю.

Згідно зі статтями 74, 75 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами за виконання програми соціально-економічного, культурного розвитку, місцевого бюджету не менше як два рази рік.

Для розвиненої соціальної системи діють механізми саморегуляції. В територіальних громадах сьогодні є хоч слабка певна структуризація: соціальна, політична, економічна. Але взаємозв'язки між окремими елементами соціальних систем мають ще більш слабку взаємодію.

Зміцнювати територіальну громаду в структурі держава-органи місцевого самоврядування-об’єднання громадян значить вимагати від влади ефективного виконання владних повноважень.

Громадянська кампанія, на думку Олега Ювковецького, має поставити вимогу державним та регіональним політичним елітам динамічних змін, пошуку нових ефективних моделей з метою реалізації принципу саморегуляції. Адже на сьогодні політична еліта будує державу, яка не задовольняє сподівання громадян.

Отже не варто відкладати вимогу внесення змін до виборчого законодавства щодо: 1) виборів депутатів Верховної Ради України за відкритими партійними списками та депутатів місцевих рад — за мажоритарною системою; 2) одночасних виборів голів територіальних громад та депутатів місцевих рад.

Потребує перегляду й чинне законодавство у частині формування місцевих бюджетів. Адже наразі порушуються принципи бюджетної системи, які викладені у статті 7 Бюджетного кодексу України», збалансованість, самостійність, субсидіарність, справедливість і неупередженість, публічність і прозорість.

Ці та інші питання стануть темою обговорення на прес-конференції у бізнес-центрі, куди запрошено представників партійних та громадських осередків міста, представників малого та середнього бізнесу, ЗМІ.


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 23 бер 2009, 10:34 
Нарешті!!!

Лёд тронулся, Госпожа присяжные:)))

Дякую організаторам за таку ініціативу!
Головне, щоб це не було перше і останнє засідання. І щоб це мало реальні наслідки.


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 23 бер 2009, 21:05 
Все залежить від нас. Від кожного з нас. Якщо не будемо байдужими - буде діяти, а не існувати влада, буде почуте суспільство. Тільки народ може змінити ситуацію. Потрібно повірити і діяти. Приходьте. Поставте свій підпис - заставте владу відповідати!


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 23 бер 2009, 21:14 
Ирина Максимовна,уж не собираетесь ли ВЫ в мэры нашего несчастного Малина? Может попробуете? Или ВАМ тут мелковато?


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 23 бер 2009, 22:14 
Мене щиро розсмішило "теляче" захоплення з яким перший читач сприйняв повідомлення про прес-конференцію. Чому саме? Звичайно ми маємо право і хочемо почути звіт виконкомом міської ради про виконану роботу, провести аналіз ефективності використання коштів бюджету 2008 року, виконання плану соціально-економічного розвитку та, відповідно, визначити позитивний чи негативний результат дії місцевої влади на благо малинчан, однак, з питань піднятих ініціаторами видно, що це їх мало цікавить. А головним на даній прес-конференції буде все та ж болтологія про вибори, політичні сили та вироблення якихось ефімерних методик громадянської активності. З всієї цієї "мішури" серйозною є лише пропозиція щодо виборів депутатів Верховної Ради України за відкритими партійними списками та депутатів місцевих рад — за мажоритарною системою, одночасних виборів голів територіальних громад та депутатів місцевих рад.
Про перегляд й чинного законодавство у частині формування місцевих бюджетів та його самостійність ми вже чуємо десятки років і будемо говорити ще стільки ж - це не наш рівень, як і всі інші філософствування.
Хотілося б почути реальні проекти покращення життєдіяльності нашаго міста, вирішення проблем наповнення міського бюджету саме сьогодні, можливості налагодження нормальної роботи комунальних підприємств в "драконівських" умовах неплатежів, непомірного тиску податкової системи, підвищення вартості енергоресурсів. А від політичного "поносу" та виясняння відносин нас усіх вже "тошнить".
А щодо залякування "про кінець світу" та занепад нашаго міста, то місто живе, місто розвивається, забезпечене теплом, водою, ремонтується, будується ,працюють школи, садочки, виплачується без затримок заробітна плата вчителям, медикам, вирує малинський ринок. Правда, жахливий стан доріг та є постійні великі проблеми з прибиранням, особливо стихійними смітнаками, які ростуть як гриби. Але тут вже проблема нашої культури. Адже чисто там де не смітять. Вірю в те, що малинчани переживуть всі негаразди пов"язані з кризою і виберуть собі достойного міського голову - справжнього господаря, а не болтуна.


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 24 бер 2009, 12:10 
Повністю підтримую думку попереднього автора (малинчанка) по всіх практично піднятих питаннях, дуже розумно,зрозумілою мовою і що немаловажно конкретно висвітлено в коментарі !!! Від себе особисто хотілось би добавити лише одне, дуже жалко , що всі ці питання піднімаються не простими людьми, як ми любимо говорити "пересічними громадянами", а бувшими ЧИНОВНИКАМИ, зокоренілими БЮРОКРАТАМИ, які зовсім недавно були при владі і МИ їх так само призивали повернутись до людей обличчям, а не іншим місцем !!! А тепер, в силу різних обставин відсторонені від влади, ВОНИ стали вболівати за простих людей, за проблеми , які накопичували РОКАМИ самі ж !!! Чого тільки варте "відкрите звернення" пані Синявської до президента, яке розміщено на сайті Житомир .інфо, де вона клянеться у "вірності" та любові до нього і просить повернути її до керування ОДА , і де зазначае , що більше бігати з однієї партії до іншої не буде -стала знову "біла та пухнаста" !!! А політичні всі Ваші інтриги та мишина возня , всіх уже достала !!!
І на кінець,як найголовніше-- тільки такі "бездельники" як Ви, могли призначити це збіговисько на 15.00 в робочий день і прикриваючись високопарними словами запрошувати на нього прийти !!! В робочий час треба працювати ,а не теревені розводити, вирішуючи де ж Вам знову найти тепле містечко , бо якраз ВИ несете людям "благополуччя" !!!
Повірте, що мою думку розділяють дуже богато людей з якими я по цьому питанню спілкувавсь !!!


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 25 бер 2009, 14:06 
Олегу Антоновичу, Ви 2 роки були першим заступником міського голови, з них цілий рік "керрували" містом. Коли Ви звітували? Чому ви на громадські слухання не збирали людей, не активували їх, хоча проекти положень пропонували затверджувати на сесіях? де були ви, коли Ваш соратник Доля піднімав тариф на компослуги?Чому Ви ведете подвійну гру?Кажете істина? В чому вона? невже дійсно в болтології,і поливанні брудом тих людей які не опустили рукі, і намагаються працювати в складних умовах!


Повернутися до початку
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 25 бер 2009, 15:34 
Не в мережі
Хорунжий
Хорунжий
Аватара користувача

Зареєстрований: 28 сер 2007, 15:00
Повідомлення: 99
Звідки: з мамки :)
Абсолютно згоден з трьома попередніми авторами. "Совість" просинається у мужів владних лише тоді, коли їх відсторонюють від державної кормушки і немає чим поживитися :suicide: от тоді й згадують про бідний та знедолений люд, якого давлять "непомірними" тарифами та з владних кабінетів закидають гівном :lol: Коротше, поматросили і бросили :D

_________________
"O блядська Данiя, пiздець всiм сподiванням" Лесь Подерв'янський


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Владо, до звіту!
ПовідомленняДодано: 18 лип 2009, 08:58 
Не в мережі
Осавул
Осавул

Зареєстрований: 13 травень 2009, 23:46
Повідомлення: 174
Дійсний інтелігент у творах різного виду мистецтвах зображувався у вигляді сухорлявої людини в окулярах , акуратно і просто одягненої , непридатної до фізичної праці , з показовими інтелігентними манерами та гарно висловлюючої свої думки , можливо протилежними до реалій .
У НАШОМУ МІСТІ МИ МАЄМО ТАКОГО КАНДИДАТА на посаду міського голови , який мав шанс показати свій інтелігентний , розумовий , адміністративний , професійний та інший власні потенціали на посаді заступника С,Долі . КПД та ефективність цого діяльності дорівнювала нулю . Крім того щоб потріпатись язиками ні одної корисної для міста справи на практиці з ним не можливо було вирішити.
Зіскочивши з керівного крісла за пару місяців до виборів він організував з такою ж екс-активісткою обласного розливу Синявською , відчувши запах валюти Черновецького та нігера-божка Аделаджи - голови деструктивного "Посольства божого", так звану громадську ініціативу "Владу до звіту!
Ви зрозуміли , що це ніхто інший як Олег Ювковецький !
Не відзвітувавши за свою бездіяльність при владі він почав вимагати звіту від тих хто сидів з ним поряд у кабінетах .
За кошти Блоку Черновецького була організована газета "Респект газета" , де кума Ювковецького І.Лузанчук покриває нечистотами та брехнею всіх опонентів свого кума .
На цьому інтелігентні дії , з вигляду нібито інтелігента , не припинились.
НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ЖОРСТКУ ЗАБОРОНУ ЗІ СТОРОНИ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ПІДКУПІ ВИБОРЦІВ він пішов злочинним , антигуманним , "накатаним"шляхом своїх київських Візаві .
Використовуючи злиденність мас людей вони почали відкрито і нахабно надавати людям одноразовий Корм з вимогою взамін заповнити заяви-анкети "соціальної групи" блоку Черновецького", залишаючи свої паспортні та інші дані аферистам від Ювковецького-Синявської-Черновецького .
Крім того , що люди взамін пообіцяли голосувати за лжечесного інтелігента Ювковецького вони можуть залишитись заручниками чужих банківських афер .
Вчора мною ,як кандидатом, та кадидатом Буткевичем В.А. при участі голови міської виборчої комісії Н.Субботіної, її заступниці ,керівника Малинської телестудії "Полісся" та інших свідків був проведений по сигналу виборців рейд на один із таких "Благодійних" харчових пунктів . Даний пункт від малинського махінатора Остапа-Олега Бендера-Ювковецького був організований у одному з приватних будинків в районі ГМП.
Протизаконна дія була зафіксована на фото та відео , взяті відеосвідчення , складаються акти .
"Волонтер" від Черновецького , студент з Західного регіону здав іще декілька таких пунктів "Рога і копита" . Це по вулиці Шевченка , на Грушевського 6а та на паперовій фабриці у Салоні краси .
Ми знаємо про факти підкупу у всіх мікрорайонах міста і на підприємствах.
Дуже непріємно бачити коли до зграї таких аферистів заради грошей потрапляють заможні і до цього нібито чесні і порядні люди .
Суспільна небезпечність цих фактів у тому , що Українські закони порушуються нахабно ,демонстративно і цінічно проти пограбованого українського населення .
Надіємось на громадську відповідальність міської комісії та суду .
Така особа , як О.Ювковецький повинна бути усунена з виборчих перегонів та повинна бути відкрита на нього кримінальна справа щодо участі у організації підкупу виборців !
УВАГА ! НЕБЕЗПЕКА ! "МАРСІАНИ" НА МАЛИНСЬКІЙ ЗЕМЛІ !


Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 9 ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]


Хто зараз на форумі

Зараз цей форум переглядають: Немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати вкладення

Знайти:
Перейти:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group