Поточний малинський час: 19 лис 2018, 08:21

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]

Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 15 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Янукович: мы вернем отношения с Россией в дружественный форм
ПовідомленняДодано: 13 лют 2010, 11:27 
Не в мережі
Хорунжий
Хорунжий

Зареєстрований: 19 січ 2010, 23:39
Повідомлення: 65
13 февраля 2010 г. 08:37
Виктор Янукович, победивший на президентских выборах Украины, намерен вернуть российско-украинские отношения в дружественный исторический формат.

"Наши отношения должны быть, прежде всего, дружественные, прагматичные. Мы их вернем в формат, я бы сказал, исторических отношений украинского и русского народов", - заявил Янукович в интервью программы "Вести Недели".

Отвечая на вопрос о будущем российской военно-морской базы в Севастополе, Янукович сказал, что этот вопрос "будет рассматриваться в пакете с другими вопросами безопасности".

"Я думаю, что инициатива президента России Дмитрия Медведева (по вопросам безопасности), она приемлема для Украины", - сказал он.

Виктор Янукович добавил, что этот вопрос будет решаться не в ущерб России, он будет решаться в национальных интересах Украины.

"Я не исключаю, что черноморский флот останется после 2017 года", - сказал Янукович.

Вкладення:
13094924_0188.jpg

Повернутися до початку
 Профіль Відправити особисте повідомлення  

Заголовок повідомлення: Re: Янукович: мы вернем отношения с Россией в дружественный форм
ПовідомленняДодано: 13 лют 2010, 11:42 
Не в мережі
Хорунжий
Хорунжий

"Наши отношения должны быть, прежде всего, дружественные, прагматичные. Мы их вернем в формат, я бы сказал, исторических отношений украинского и русского народов", - заявил Янукович...

Це ще яких историчних відношень, - коли українці повністю залежали від Москви? А може, коли Хмельницький створив угоду з царем про автомію України у складі Московського царства, і що з того вийшло? Батько Янукович ще не став президентом України, а вже її принижує перед "братаном". Здається мені, що цей "діяч"на відміну від В. Ющенка не дотягне до кінця свого строку. Серед російськомовних громадян України теж є українські націоналісти, які не хотять аж ніякої залежності від сусідів, враховуючи РФ.
Стосовно дружніх відносин, то невелика частка українців погано ставилась до росіян і до нього. Янукович може зробити ще гірше. Росія ніколи не піде на зустріч Україні в політичному пляні.

Повернутися до початку

Заголовок повідомлення: Re: Янукович: мы вернем отношения с Россией в дружественный форм
ПовідомленняДодано: 13 лют 2010, 17:01 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Зареєстрований: 29 січ 2010, 14:05
Повідомлення: 26
Януковича ще не оголосили президентом,а він вже роздає обіцянки-цяцянки.То він російську мову введе в школах і в діловодстві у березні місяці(так він собі надумав),то Чорноморський флот роздає.Юля буде боротися до кінця,а потім,багато народу висловлюється негативно щодо нього і готові вийти знову на майдан(читала в інтернеті коменти щодо виборів).Навіть,якщо він стане президентом,більшості в парламенті у нього нема(НУ-НС не піде на переговори,БЮТ тим більше),як він буде просувати свої проекти щодо мови і флоту?Він опиниться в такому колапсі,як і Ющенко свого часу,навіть в гіршому.Йому не дадуть діяти проти інтересів України.Тим більше скоро будуть парламентські вибори,і в парламент точно пройде партія "Свобода",НУ-НС,БЮТ.У ПР буде менше голосів,і судячи з президентських виборів,не пройдуть Литвин,Мороз,Симоненко-можливі союзники ПР і підлизи(хто виграє,до того й пристають).

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 15 лют 2010, 10:58 
Не в мережі
Хорунжий
Хорунжий

У ПР буде менше голосів,і судячи з президентських виборів,не пройдуть Литвин,Мороз,Симоненко-можливі союзники ПР і підлизи(хто виграє,до того й пристають).
Буде дуже добре для більшости громадян України, якщо до ВР на наступних виборах не пройдуть представники політичних формувань, які мають на чолі означених Вами персон - Литвин, Мороз, Симоненко, а з ними Вітренко та инші. Присутність в українському парламенті націоналістів дуже і дуже необхідна, бо, на мій погляд, окрім них зараз в Україні немає кому проштовхувати українські ідеї і домагатися їх втілення в життя. А ось для втілення російських і проросійських ідей бажаючих дуже багато і серед них такі особи як Янукович, Симоненко, Мороз, Литвин, Вітренко і майже всі їх прибічники. Останні вибори президента виявили наявну кількість антиукраїнських політиків, які знаходяться при владі чи близькі до неї. До них можна додати найбагатших людей України, наприклад Р.Ахметова.

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 24 бер 2010, 11:35 
Не в мережі
Писар
Писар

Зареєстрований: 13 сер 2007, 14:50
Повідомлення: 35
видели мы твоих националистов при власти последние 5 лет - цены вырасли на все в среднем в 3 раза, доходы у большинства украинцев остались на том же уровне или уменьшились... слава Богу большинство украинцев сделали правильный выбор и сказали НЕТ этой власти! экономика в жопе, такое впечатление, что по Украине прошлось татаро-монгольское иго, правительство тимошенко оставило пустую казну... теперь это все нужно разруливать...

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 26 бер 2010, 02:18 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Побачим,що ваш Яник зробить.Вже йде затримка по пенсії,виплатах по безробіттю.Народ цього не потерпить.А ціни росли і при Януковичу,коли він був прем'єр-міністр.Він тільки став президентом,а вже люди не вдоволені його політикою і діями його міністрів(Табачник,який знову реформує освіту,ставить експерименти над абітурієнтами).Вже учні звикли до ЗНО,хоч прозоро і кожен може вступити до вищого вузу,а тепер знову вводять додаткові іспити в вузах при вступі.Для чого?Щоб знову при вступі визначну роль грали гроші,які дають дорогу дурням,а ті,хто справді хоче вчитись,але не має грошей-залишились поза бортом?Побачимо,до чого ця політика доведе.Дай Боже,щоб все було добре і в нас покращилося життя.А щодо доходів,то вони не зменшилися,і економіка в таких країнах,як Греція,ще в більшій"жопі".

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 06 кві 2010, 10:27 
Не в мережі
Писар
Писар

Зареєстрований: 13 сер 2007, 14:50
Повідомлення: 35
Небольшая задержка по выплате пенсий была в связи с тем, что предыдущее правительство оставило пустую казну, Кабмин дал кредит Пенсионному фонду и больше задержек не должно быть. Что касается роста цен при Януковиче и Тимошенко достаточно сопоставить уровень инфляции... такой инфляции, как при Тимошенко не было в истории Украины последние 10 лет! Интересные люди у нас - их наклоняют, а они продолжают поддерживать тех, кто это делает...

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 07 кві 2010, 14:17 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Цікаві ви люди,до тогож сліпі.Команда Януковича прибирає спеціалістів з посад(неважливо якої вони партії),а на їх місце ставить неуків із своєї партії,щоб ніхто йому не заважав робити свої справи.Знаю,бо в мене є знайомі в міністерстві.А чого стоїть призначення на посаду голови національної телекомпанії Бекендорфа з його намісником,чи вони такі щирі українці,як попереднє керівництво,вони навіть українською не розмовляють,а це ж обличчя країни.До того ж знову Табачник українську мову витісняє,відмінивши іспит з української мови на бакалавра,мотивуючи це тим,що начебто одна дівчина не знає мови і не може скласти іспит."Бред сивої кобили".Не знає-нехай вчить,ми живемо в Україні і мова державна в нас українська.Ми ж в Англії чи у Франції не складаємо іспити на українській мові,бо не знаємо англійську чи французьку,а на мові тієї країни,де вчимося.До того ж заборонили студентам мітинги з цього приводу,погрожуючи виключенням з вузу,і керівництво їх боїться звільнення.Це нормально?Може нам скоро дихати заборонять,як вже забороняють свободу слова.Але Вам байдуже я думаю,Ви ж розмовляєте російською.А я українка і мені не байдуже,що роблять з моїм народом і мовою.При попередньому керівництві набагато спокійніше було,і не було стільки позовів до суду і невдоволення на керівництво.А щодо економіки,то ми ще побачимо,хто буде процвітати-народ чи донецький бізнес. :suicide:

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 09 кві 2010, 16:10 
Не в мережі
Джура
Джура

Зареєстрований: 11 сер 2009, 09:24
Повідомлення: 13
Я дуже сумніваюся що студенти вийдуть с мітингами на підтримку іспиту з української мови. Відміна цього іспиту- дуже правильне рішення. Людині , яка в майбутньому не буде філологом за фахом, знати дослівно всі правила укріїнської мови аж ніяк не потрібно. Для вивчення цих правил слугувала школа, і перший курс вишу. Якщо за 12 років людина не навчилася грамотно писати, то іспит цю ситуацію не виправить, не тіште себе думкою. Введення іспиту- дурноватий прояв псевдопатриотичності минулої влади та зусередження сил не у потрібному напрямку
Ремарка: я належу до помаранчевого електорату, але оцінювати потрібно тверезо.

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 09 кві 2010, 18:27 
Не в мережі

Зареєстрований: 09 кві 2010, 17:55
Повідомлення: 1
Выйдут!!!!!Уверен!!!!Выйдем браты!!!!

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 10 кві 2010, 01:00 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Сьогодні іспит заборонять,а завтра розмовляти рідною мовою.Якщо людина вчиться ВУЗі,то вона освічена,і іспит з рідної мови для неї не повинен бути проблемою.Подібні зміни не повинні допускатися,бо далі буде тільки гірше.Ми й так не в кращому становищі у своїй рідній країні.Сьогодні вже заарештували "свободівців" і серед них був відомий спортивний журналіст Мірошніченко.Ви бачили,як їх виносили?І це за те,що вони висловили свою думку.Таке при попередній владі було?Чи можливо ви хочете другий Киргистан мати в своїй країні?А хто повертається додому?Боделан,Бакай та інші,які були в розшуку.Чи це не говорить про безчинство влади.Їх розшукували за серйозні справи,а тепер їм зелена доріжка?Подумайте іншим разом,за кого ви голосуєте,якщо цей інший раз буде,щоб потім не жалкувати. :wall: :wall: :wall:

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 12 кві 2010, 10:00 
Не в мережі
Джура
Джура

Лануся пише:
Сьогодні іспит заборонять,а завтра розмовляти рідною мовою.Якщо людина вчиться ВУЗі,то вона освічена,і іспит з рідної мови для неї не повинен бути проблемою.
.На самперед я пропоную політику у цьому питанні відкинути взагалі(до чого тут взагалі Бакай?)
Я не заперечую- знати державну мову потрібно. Але вибачте, здавати іспит на четвертому курсі вишу, коли вже 2 роки викладають спеціалізовані предмети, коли студент вже є профорієнтованим, коли за плечима школа з іспитами з української, і першу курси, теж з іспитами з української , це типові совкові методи панове! Усіх під одну гребінку ! Може ми кожен день будемо здавати іспити з української? Ви припускаєте, що цей іспит може поламати подальше навчання і кар'єру наприклад талановитому математику, фізику, інженеру? Навіщо цим людям розпорошувати свої зусилля? Скажіть, навіщо? Що ви цим хочете довести? Єдине що з цього вийде, це подальше зростання коррупції у вишах, а мову краще знати не стануть , повірте.

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 13 кві 2010, 01:28 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

В школі іспит з мови обов'язковий,на першому курсі-ділова українська мова,щодо 4-го незнаю.Я теж навчалася у ВУЗі,закінчила в 2004 році,на спеціаліста.За рік до цього на бакалавра я спеціально не здавала,лише поточні іспити.Здавали ті,хто на бакалаврі зупинився,можливо це потрібно в деяких ВУЗах(гуманітарних).А потім,відмінна іспиту-це якраз політичне питання,це перша ластівка до подальшої дискримінації рідної мови.Коли вони не можуть прямо зробити російську державною,починають із знищення рідної.Таке вже трапилось в Білорусії,де дуже малий процент розмовляє рідною.Не потрібно цього допускати.Не знати рідної мови-не поважати себе.В побуті розмовляйте хоч англійською,але мову знати треба.Нема мови-нема народу. :) :) :)

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 14 кві 2010, 09:18 
Не в мережі
Джура
Джура

Особисто вам хтось забороняє розмовляти українською? Чи може вам відомі якісь репресивні методи заборони використання української? Якщо відомі- наведіть будьласка , з зазначенням місця , часу, імен. І будь ласка без води, наведіть конкретні факти. Можливо ви мене переконаєте, що українську мову хтось пригноблює.

Повернутися до початку

ПовідомленняДодано: 14 кві 2010, 22:52 
Не в мережі
Пушкар
Пушкар

Вас ні в чому не переконати,ви зовсім мене не розумієте.Я про день,а ви про ніч.Звичайно прямої заборони мови нема,але певні утиски існують.Просто вас це не цікавить,тому ви цього не помічаєте.Це нагадує анекдот:а ти на замок закрив,а на защібку?При чому тут час,день?Я вас так розумію,потрібно весь час ходити з блокнотом і ручкою,щоб фіксувати кожну подію?Так говорять,коли вже нема аргументів,що сказати.Коли Янукович зустрічався з українською діаспорою в США,то люди там просили його не піддаватися впливу пана Табачника.Українці,які проживають далеко за межами країни більше розуміють дану проблему,ніж ті,що проживають тут.Я дослівно подала прохання людини,якщо не вірите-перегляньте в інтернеті,можливо знайдете.Я ж дивилася по телевізору вчора у вечірніх новинах(це до часу і дня).

Повернутися до початку

Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати й залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 15 ] 

Часовий пояс: UTC + 2 години [ Літній час ]

Хто зараз на форумі

Зараз цей форум переглядають: Немає зареєстрованих користувачів і гості: 1

Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати вкладення

Знайти:
Перейти: