У Луценка на рахунку в банку 1 гривня…

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко задекларував 1 396 гривень доходів в 2007 році. Про це говориться в повідомленні прес-служби МВС.

Відповідно до повідомлення, заробітна плата Луценко в 2007 році склала 1 396 гривень. Зате спільний прибуток родини Луценків склав майже півмільйона гривень. Луценко не має авто, у той же час у членів його сім’ї — 4 шикарні машини. Міністр має 1 гривню на рахунку в банку, а члени його родини — 409 тисяч гривень. Страшно подумати, що буде, коли сім’я надумається випхати Луценка з двору!

…А в Тимошенко взагалі ні коп’я!

Продовжує перебувати на утриманні своїх родичів і Юлія Тимошенко. Це випливає з декларації про доходи прем’єр-міністра, яку отримала «Українська правда».

Сама прем’єр-міністр минулого року заробила 81 тисячу 681 гривню зарплати — і більше ні копійки активів у неї немає. Квартира, будинок, земля, машина, рахунок у банку — скрізь прочерки у декларації. Зате чоловік Юлії Володимирівни минулого року заробив 3 мільйони 503 тисячі гривень.

У Росії спіймали шпигунів нашого Кабміну

Брати Ілля й Олександр Заславські затримані російськими спецслужбами за підозрою в промисловому шпигунстві на користь українського уряду, пише Лента.ру.

Видання повідомляє, що на переговорах між Путіним і Ющенком 12 лютого 2008 року російська делегація виявила: українська сторона має секретну інформацію. Після цього спецслужби почали шукати джерело витоку і знайшли його в «Газпромі». З'ясувалося, що працівник газової монополії передавав інформацію братам Заславським, а вони — українській делегації.

Загадково помер свідок у справі про отруєння Ющенка

У Шевченківському РУВС Києва від серцевого нападу помер Володимир Шульга, один із засновників мережі магазинів «Фокстрот» і один зі свідків у справі про отруєння Ющенка.

Саме Шульга свого часу оприлюднив інформацію, згідно з якою в день отруєння Ющенко вечеряв не один раз, а двічі — на дачі малинчанина Сацюка і в гостях у співвласника «Фокстроту» Головіна. Шульга був організатором і безпосереднім учасником вечері у Головіна, і його свідчення ставили під сумнів офіційну версію Ющенка стосовно отруєння саме на дачі Сацюка.

Адвокат померлого Петро Бойко стверджує, що смерть бізнесмена могла бути «ідеальним убивством». Він цитує останній дзвінок Шульги, котрий той зробив з міліції: «На мене накинулися п'ять чоловік, порвали сорочку, я непритомнію». Знімок з «таємної вечері»: Ющенко і Сацюк.

Де два помаранчевих — там три партії?

Відбувся установчий з’їзд нової партії «Єдиний Центр». «Кадровий кістяк» партії — так звана група Віктора Балоги під керівництвом його соратника Ігоря Кріля.

Засновники «ЄЦ» — колишні члени «Нашої України» — наголосили, що керівництво НСНУ порушує статут партії і почало використовувати партію для задоволення власних амбіцій.

Тимошенко натякнула Балозі на швидкий «...ЄЦ»

На прохання каналу «1+1» прокоментувати створення нової партії «Єдиний Центр» Юлія Тимошенко здивувалася й запитала: «Це той, що «Гарт?».

«Тепер це «Єдиний Центр»? А скорочено як — ЄЦ? Я б не радила Віктору Балозі займатися справами, які закінчуються на «...єц». Я маю на увазі, погано закінчуються», — сказала Тимошенко.

Онопрієнко планує вийти на волю й убити 250 чоловік

Анатолій Онопрієнко, котрий відбуває довічне покарання, зізнався тюремникам, що «голос згори» наказав йому взятися за старе й убити 250 чоловік.

Маніяк, на чиєму кривавому рахунку 52 загублені життя (у тому числі десятьох дітей), не втратив надії вийти на волю й повернутися до свого жахливого ремесла. Про це повідомив перший заступник голови Держдепартаменту з питань виконання покарань Микола Ільтяй.

Засуджений в 1999 році до вищої міри покарання — розстрілу, згодом заміненого довічним ув'язненням, Онопрієнко відбуває покарання в 8-ій Житомирській колонії.

Ніхто Синявську не любить. Навіть прокуратура

Генеральна прокуратура України не бачить підстав для втручання в конфлікт у Житомирській обласній раді на прохання екс-голови облради Ірини Синявської.

В свою чергу, прокуратура Житомирської області відмовила Синявській в реагуванні на звернення з приводу дій державного реєстратора, який зареєстрував зміну відомостей про Житомирську облраду. Нарешті, МВС відмовив Синявській в реагуванні на факт виготовлення нової печатки облради.

«Це остаточно підтвердило законність звільнення Синявської і депутатів-зрадників з Житомирської облради» — заявив нинішній голова облради Віталій Француз.

У столиці Малинщина честі не зронила

4 квітня 2008 року в «Українському домі» столиці за підтримки InvestUkrainе — Українського центру сприяння іноземному інвестуванню — пройшов форум-презентація «Житомирщина інвестиційна».

Мета заходу — залучення в область зарубіжних і вітчизняних інвесторів.

У роботі форуму взяли участь керівники 8 галузевих міністерств України, представники 20 дипломатичних місій, більш як 60 інвестиційних компаній, котрі вже працюють або мають намір працювати на теренах поліського регіону, бізнесмени, політики.

Учасники та гості форуму оглянули презентаційні стенди районів та міст області, на яких загалом було представлено 115 інвестиційних проектів вартістю 527,1 млн. дол. США, 102 земельні ділянки загальною площею 26 га та 63 незадіяні виробничі.

На форумі було презентовано й інвестиційні пропозиції Малинського району. Головним «гідом» був голова районної державної адміністрації Ігор Малегус.

Наша експозиція, за загальним визнанням, була однією з кращих як за оформленням, так і за інформаційним наповненням. Недаремно на неї одразу націлились всюдисущі телевізійники. Тележурналісти каналу новин «24» взяли інтерв’ю у Ігоря Малегуса, і воно практично одразу ж пішло в прямий ефір.

На знімках: тележурналісти знімають експозицію Малинського району; ділова бесіда — посол Грузії в Україні Мераб Антадзе, заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов, голова Малинської райдержадміністрації Ігор Малегус; інтерв’ю каналу «24».

Нардеп Рудченко знову проколовся

В чергову історію вклепався наш земляк, народний депутат від Блоку Литвина Микола Рудченко.

Жителька Недашок М. Дідківська звернулася до нардепа за допомогою у підведенні газу. Рудченко чемненько дав їй дулю, наголосивши у письмовій відповіді: звертайтеся до тих, за кого голосували. «З 472 виборців с. Недашки, — пише Микола Рудченко в листі, копію якого оприлюднила «Соборна площа», — за Блок Литвина віддали свої голоси тільки 55 чоловік, яким я вдячний за вірно зроблений вибір».

Скидається на те, що стосовно вірного вибору Рудченко «не совсьом попав у точку».

Наш «культармієць» — кращий в області

Управління культури Житомирської ОДА визнало кращим керівником районного відділу культури нашого земляка Павла Недашківського.

Недашківський, крім усього іншого, — один з небагатьох начальників райвідділів культури, котрий бере безпосередню участь у художній самодіяльності, виступаючи у складі аматорського фольклорного ансамблю «Ойдаграй».

Коли добродій хоче срати...

Коли добродій хоче срати,               Та скоро я вернусь, натхненний,

Він танцювать не годен вальс.       Нової сповнений снаги,

О моя люба, погуляти                       Й ми знов у вальцері шаленім

Волів би хвильку я без вас!               підем ногою до ноги!

Автор цих натхненних і високохудожніх рядків — філолог, перекладач, поет Юрій Лисенко, також відомий під творчим псевдонімом Юрко Позаяк. Відтепер його знатимуть ще й як спічрайтера першої особи держави — Лисенко очолив Службу підготовки виступів Президента України. Віктор Ющенко присвоїв йому своїм Указом третій ранг державного службовця.

Президентів теж шпаргалки виручають

Під час щойно завершеного візиту Президента США в Україну Віктор Ющенко зустрів Джорджа Буша на площі біля свого Секретаріату.

Перед американським гостем вишикувалась рота почесної варти. Президент США звернувся до наших військових українською. «Вітаю, воїни», — сказав Буш. Очевидно, щоб нічого не переплутати в такому складному реченні, перед цим Президент США заглянув у мааалесеньку шпаргалочку.

Молодого бюрократа облили коров’яком

На засіданні координаційної ради з патріотичного виховання молоді Запорізької ОДА начальника обласного управління у справах молоді і спорту Ігоря Мещана облили коров'ячими фекаліями.

Як би там не було, а факт цей свідчить про певні недоліки у патріотичному вихованні запорізької молоді.

———————————————————————

На головну сторінку форуму

Останні теми форуму:
• Що
потрібно зробити
для Малина... •

• Спочатку убив друга, а потім застрелився сам •
• Гамлєт, або Феномен датського кацапізму •
Вітаємо! На форумі зареєструвався
88-й користувач —
EXE2

Читайте на сайті:
• Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, блядь •
• Як Кожа Яценюку «фак» показував •
• В. Студінський: Малин, Malin, Milan •
   Погода в Малині
Дивіться також: погода в Малині — прогноз на 6 днів

Хотіли взутися — тепер їх взувають

До Малинського МВ міліції звернулась жителька райцентру із заявою про те, що з її торгівельної палатки на території місцевого ринку двоє невідомих відкрито викрали дві пари чоловічого взуття загальною вартістю 200 гривень.

Міліція встановила, що злочин скоїли 18-річний учень одного з малинських навчальних закладів та його 17-річний друг — обидва жителі с. Потіївки сусіднього Радомишльського району. Злодюжок затримано.

Молоде подружжя згоріло від... свічки

19 березня вночі в Малині горів приватний будинок. По приїзду пожежників уся будівля вже була охоплена вогнем.

Після того як полум’я повністю погасили, в одній з кімнат оселі було знайдено бездиханні тіла господарів будинку. Подружжя ніде не працювало, в основному пиячило, за борги їм вже давно відключили світло і небіжчики користувалися свічками.

Малинчанин убив «подругу жизні».

У Малині у власному будинку виявлений труп 33-літньої жительки райцентру.

Працівниками міліції встановлено, що під час спільного розпивання спиртних напоїв між потерпілою і її співмешканцем, 33-літнім місцевим жителем, виникла суперечка, у ході якого останній руками й ногами наніс жінці тілесні ушкодження, від яких вона померла. Підозрюваного затримано.

Статистика сайту

Довідкове бюро сайту «Мій Малин» слухає!..
До уваги відвідувачів сайту! Наші сервіси нещодавно поповнив електронний телефонний довідник абонентів Малина і району.
Географія і статистика відвідувань сайту за березень
Україна — 3032; Чехія — 265; Росія — 173; США — 84; Ізраїль — 79; Норвегія — 31; Кіпр — 25; Іспанія — 13; Білорусь — 11; Німеччина — 6; Фінляндія — 6; Євросоюз — 5; Португалія — 5; Молдова — 4; Румунія — 4; Великобританія — 3; Казахстан — 3; Канада — 2; Данія — 2; Грузія — 2; Нова Зеландія — 2; Південна Африка — 2; Австралія — 1; Болгарія — 1; Єгипет — 1; Киргизстан — 1; Китай — 1; Кувейт — 1; Латвія — 1; Литва — 1; Польща — 1; Таїланд — 1. Найбільше відвідувачів — 71 — було на сайті 17 березня ц.р. Квітень лише почався, але рекорд вже є: 4 квітня на «ММ» побували 93 відвідувачі!