Президент-Кабмін: затишшя перед бурею?

Відбулася зустріч між Юлією Тимошенко Віктором Балогою. У рамках неформальної бесіди обговорювалися умови політичного перемир'я між Кабміном і президентською канцелярією.

Деякі контури досягнутого компромісу стали відомі «Оглядачеві». Зокрема, Тимошенко зобов'язалася менше критикувати президента, відмовитися від планів захоплення Фонду держмайна й погодити прийнятну кандидатуру на пост його керівника, зупинити дії по усуненню неугодних прем'єрові глав держадміністрацій і мерів.

Зі свого боку Балога підтвердив неактуальність зміщення прем'єр-міністра в даний час. Секретаріат Президента пообіцяв підтримувати робочий стан коаліції, знизити градус критики прем'єра з питань інфляції, скасування пільг, деяких кадрових призначень. Сторони також домовилися про єдиний підхід до виборів київського мера, однак так і не змогли погодити єдиного кандидата на цей пост.

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями...

Перший секретар Кримського рескому Комуністичної партії України, нардеп Леонід Грач почав збір підписів за те, щоб Чорноморський флот Російської Федерації «навічно залишався» у Севастополі.

Після традиційної зустрічі кримських партизанів головний комуніст Криму заявив, що нинішня влада України «роз'ятрює одну й ту ж незагойну рану — Севастополь». «Це справжня війна, оголошена нашому народу проамериканським режимом. Тому повідомляю про початок збору підписів проти виведення Чорноморського флоту із Севастополя», — заявив Л.Грач.

Україна — третя в Європі за кількістю голодуючих

Служба Gallup провела в 134 країнах світу опитування на тему: «Чи були протягом останніх 12-ти місяців дні, коли у Вас не вистачало грошей на придбання їжі для своєї родини?».

У Європі, виявилось, проблема з харчуванням найбільш болісна для жителів пострадянських і балканських країн. Найбільше голодних у Молдові й Болгарії (по 35%), Україні (34%) і Румунії (33%).

Шуфричу дісталося яйце Президента...

«Царі й ті пішки по Лаврі ходили...», — таким перешіптуванням юрба віруючих зустріла десяток авто президентського кортежу, котрий заїхав прямо на територію Києво-Печерської лаври: Віктор Ющенко поспішав на закінчення великодньої служби.

За кілька годин до візиту Ющенка в Лавру на службу прийшли чільні діячі Партії Регіонів. Відстоявши службу, регіонали вишикувалися у дворі Лаври, щоб їм освятили великодні приношення.

Саме в цей момент охорона президента почала розчищати місце для глави держави. На «лінії вогню» виявився Нестор Шуфрич. Але коли його попросили потіснитися, він заявив, що перед Богом усі рівні! Шуфрич зайняв місце, де охорона планувала розмістити президента. І коли митрополит Володимир почав роздавати крашанки, саме Шуфричу дісталося перше яйце, котре мав одержати президент.

…А Турчинов яєць взагалі не фарбував

Минулої неділі євангельські християни-баптисти теж святкували Великдень.

Молитовний дім баптистів у Києві розташований поблизу моста Патона. Проповідником тут «за сумісництвом» подвизається перший віце-прем’єр Олександр Турчинов. Раніше він приходив на службу майже щотижня. Після призначення першим віце-прем’єром буває рідше. Цього разу проповідував у Вербну неділю. Баптисти, пише «ГПУ», не роблять крашанок, не хрестять дітей, а в їхніх храмах немає ікон. Прихожанам і пасторам заборонено курити й пити.

Жебрівського в жебраки не запишеш

Тижневик «Коментарі» опублікував інформацію про статки колишнього житомирського губернатора, нині нардепа від НУНС Павла Жебрівського.

За даними видання, Жебрівський та його сестра Філя володіють 135 млн. доларів. У сфері впливу брата й сестри — ВАТ «Фармак» (друге в країні фармакологічне підприємство), агрофірма «Ян», ЗАТ «Фармація-2000», ВАТ «Мар’янівський склозавод» (виробництво скляної тари для медичних препаратів) і ЗАТ «Будфарм», що займається оптовими поставками продуктів харчування з Польщі тощо.

Леонідові Стаднику пошили класні туфлі

Найвища людина на планеті нарешті може вийти на люди в справжніх туфлях.

Пару взуття 62-го розміру нашому землякові Леонідові Стаднику виготовили в Білорусії. Але пошили без мірки, і тепер білоруси переживають — чи не завузькою буде обновка?

Найвищій людині на Землі взагалі взуття шиють усім миром, і кожна пара в нього на рахунку. Одну створила американська ортопедична компанія, зимові чоботи — бельгійські майстри, і от тепер підсобили білоруси. Вітчизняні ж шевці мовчать…

Голова Житомирської РДА — душитель свободи слова

У переддень Всесвітнього дня свободи преси, що відзначається 3 травня, Національний союз журналістів України оприлюднив власну версію списку державних чиновників, «котрі своїми діями душать свободу слова» в Україні.

У список душителів (15 персон) потрапив, зокрема, й голова Житомирської райдержадміністрації Валерій Колосовський.

Житомирський губернатор розповів про свої доходи

За словами голови Житомирської ОДА Юрія Забели, загальний доход його родини, що складається з 4 чоловік — дружини (керівника апарату Макарівської райради) й двох дітей-студентів — склав у 2007 році 140 тисяч гривень.

Доход Забели складається із зарплати, котра в 2007 році на посаді керівника Макарівської РДА становила 5 тисяч гривень на місяць.

«У мене на сьогоднішній день є 24% акцій агрофірми «Київська» (Макарівський район), котра переписана на сина. Вона торік спрацювала без прибутку», — сказав також Забела. Забелі належить будинок 30 кв. метрів у селі Маковище Макарівського району, а його родині — два автомобілі «Тойота» і гараж.

Попіл Чорнобиля стукає в серце…

25 квітня біля пам'ятного знака жертвам Чорнобильської трагедії у Малині відбувся мітинг, присвячений 22-ій річниці з дня аварії на ЧАЕС.

У мітингу взяли участь представники районної і міської влади, політичних партій, установ та організацій міста і району, ліквідатори аварії та вдови померлих ліквідаторів. Перед присутніми виступили перший заступник голови РДА Руслан Кравченко, голова районної ради Павло Бабарика, секретар міської ради Ольга Кудрицька, ліквідатор аварії на ЧАЕС Станіслав Горуля. Учасники мітингу вшанували померлих героїв хвилиною мовчання, до пам'ятного знака поклали живі квіти, повідомляє веб-сайт РДА.

Малинського мецената Сергія Диняка відзначили в області

Генеральний директор TOB «Юнігран» Сергій Диняк нагороджений грамотою обласного управління культури за значний внесок у розвиток мистецтва та підтримку талановитої молоді.

Неодноразово він допомагав духовому оркестру «Малин», малинським бандуристам. Серед колективів, які відчули підтримку мецената, і столичний квінтет «Art of Brass», де грає наш земляк Роман Олексієнко. Нещодавно цей колектив успішно виступив на сцені Житомирського музичного училища імені Косенка, пишуть «Малинські новини», і знову за сприяння Диняка.

Скинемось громадою на наше телебачення!

Якість картинки й «далекобійність» телепередавача малинської телестудії «Полісся» сьогодні далекі від ідеалу. Потрібен новий потужний транслятор…

Голова РДА Ігор Малегус та голова райради Павло Бабарика стали ініціаторами громадської акції «Малинське телебачення — в кожен дім». Розпочато благодійний збір коштів на придбання нового телепередавача. Розмістити його планується на найвищій точці міста — даху «Білого дому». Перші благодійні внески вже надійшли. Для бажаючих приєднатися до акції — контактний телефон: 5-32-48.

Кубинці побачили комп'ютери!

Мешканці Куби, однієї з останніх фортець соціалізму, вперше одержали можливість вільно купувати персональні комп'ютери.

У гаванському торговому центрі Carlos III, де почали продавати комп'ютери, зібрався цілий натовп. Але більшість мешканців столиці прийшли просто подивитися на заморське диво, оскільки придбати комп'ютер вартістю близько 800 доларів більшості кубинців, які отримують у середньому 20 доларів на місяць, не по кишені. Обмеження на продаж комп'ютерів зняв своїм розпорядженням новий лідер країни Рауль Кастро. Однак доступ до Інтернету для кубинців залишається під забороною.

Ющенка порівняли з Попандопуло

Народний депутат від фракції Партії регіонів Олена Лукаш досить своєрідно оцінила концепцію нової Конституції України, підготовлену президентською конституційною радою.

За словами Лукаш, «представникам робочої групи фактично пропонувалося автоматично схвалити вже написаний текст.Сама ж концепція нагадує монолог Попандопуло з «Весілля в Малинівці»: це мені, мені й знову мені».

Драч не здолав шкільне тестування

Газета «Сегодня» попросила відповісти на запитання недавнього шкільного тестування відомого українського поета й письменника Івана Драча. Зміст тестів класика української літератури здивував.

«Блок української мови — занадто заумний, формулювання питань мудроване, і на те, щоб зрозуміти, чого від тебе хочуть, іде занадто багато часу», — заявив Драч. При цьому письменник зізнався, що на деякі запитання й сам не зміг відповісти.

У Раді подорожчали депутатські обіди

У парламентській їдальні піднялися ціни. Вартість нардепівських обідів зросла в середньому на 20 відсотків. Пов’язують це з інфляцією.

Випити чашечку кави тепер обходиться «на цілих» 25 копійок дорожче: 2,25 гривні. З’їсти салат з крабових паличок можна, заплативши лише 3 гривні замість 2,5. А за сосиски — аж одну гривню за порцію! Хоч би вони там, бідні, з голоду не померли…

———————————————————————

На головну сторінку форуму

Останні теми форуму:
• Що
потрібно зробити
для Малина... •

• Спочатку убив друга, а потім застрелився сам •
• Гамлєт, або Феномен датського кацапізму •
Вітаємо! На форумі зареєструвався
94-й користувач —
ludmil2002

Читайте на сайті:
• Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, блядь •
• Як Кожа Яценюку «фак» показував •
• В. Студінський: Малин, Malin, Milan •
   Погода в Малині
Дивіться також: погода в Малині — прогноз на 6 днів

От попалося й ДАІ — те, що п’є не за свої

Інформація про те, що винуватцем серйозної ДТП біля комп’ютерного магазину «КСМ» в центрі міста був працівник Малинського відділення ДАІ, поширилась містом вже в перші години після аварії.

Води в рот набрали лише правоохоронці. Більше того, працівники міліції стверджували, що їх колега до ДТП непричетний. Однак журналістське розслідування «Соборної площі» «накопало» ряд досить цікавих фактів, які в міліцейську версію ну ніяк не вписуються.

По-перше, хоч пора була рання (четверта година ранку), очевидці пригоди все ж знайшлися. І даішника-лихача, котрий був за кермом, вони впізнали не по кашкету. По-друге, працівники лікарні підтвердили, що того ранку до них з доброго дива звернувся за медичною допомогою саме вищепоіменований луценків орел.

Що наші блюстителі законності заспівають тепер?

Спочатку дав горілки, а потім стусанів

До Малинського райвідділу міліції надійшло повідомлення із приймального відділення райлікарні про те, що до них з тілесними ушкодженнями доставлено 39-річного жителя райцентру.

Виявилось, що потерпілий був у гостях у 50-річного малинчанина. Той не тільки напоїв приятеля, а й виписав добрячих стусанів на дорогу.

Статистика сайту

Довідкове бюро сайту «Мій Малин» слухає!..
До уваги відвідувачів сайту! Наші сервіси нещодавно поповнив електронний телефонний довідник абонентів Малина і району.
Географія і статистика відвідувань сайту за квітень
Україна — 3092; Росія — 141; Ізраїль — 117; Чехія — 57; США — 41; Кіпр — 34; Норвегія — 24; Канада — 20; Німеччина — 12. Менше 10 відвідувань — Австралія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Іспанія, Казахстан, Киргизстан, Китай, Кувейт, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нова Зеландія, Південна Африка, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Таїланд , Фінляндія, Швейцарія. Найбільше відвідувачів — 93 — було на сайті 4 квітня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми започаткували регулярне архівування новинних випусків «ММ». Зрештою, це ж  історія нашого міста й району. Тож читайте далі про події
►28 квітня-4 травня ►21-27 квітня ►14-20 квітня ►7-13 квітня