Балога порівняв бютівців
з фашистами

Глава президентського секретаріату Віктор Балога прокоментував «Українській правді» проект Конституції від БЮТ.

Проектом по суті запропоновані, сказав Балога, механізми згортання демократії та утвердження авторитаризму. Авторитаризму, який неминуче перетвориться на тиранію. Зміни до Конституції, які пропонують «біло-сердечні», вкрай небезпечні для життя нашої держави. Вони, фактично, спрямовані на встановлення в Україні режиму, тотожного владі в гітлерівській Німеччині.

У Києві Юлю поб’ють, як німця під Сталінградом

На одному з засідань у секретаріаті президент Віктор Ющенко заявив, що прем’єр Юлія Тимошенко повинна потерпіти нищівну поразку на позачергових виборах у Києві.

На одному з засідань у секретаріаті президент Віктор Ющенко заявив, що прем’єр Юлія Тимошенко повинна потерпіти нищівну поразку на позачергових виборах у Києві. Про це заявив лідер «Народної самооборони», міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. «Недавно в секретаріаті президента відбулася нарада представників фракції «НУ-НС», на якій Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки», — сказав Луценко.

У НУНС заговорили про поразку Ющенко на виборах

Народний депутат від фракції Блоку «НУНС» Юрій Костенко припускає, що президент Віктор Ющенко й прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зазнають поразки на президентських виборах в 2010 році.

«При такому протистоянні ні Ющенко, ні Тимошенко в 2010 році президентами не стануть, перемогу одержить третя, антиукраїнська сила», — прогнозує депутат.

Тимошенко пообіцяла робити бензин… з води

Кабінет міністрів планує поставити на промислове виробництво розробку біологічного палива на основі водоростей. Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час зустрічі з жителями Деснянського району Києва.

«Ми сьогодні з вченими розробили програму, яка дасть можливість забезпечити Україну бензином і дизельним паливом з біосировини. Це не те, що вирощене на ґрунтах, це не рапс, це не соняшник, це водорості», — сказала вона.

Друге пришестя Миколи Дідківського

Чутки, які протягом кількох тижнів ширилися в колі обізнаних людей, одержали офіційне підтвердження — начальником головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації призначено Миколу Дідківського.

Нагадаємо, що Дідківський — наш земляк, з липня 1995 року по листопад 2003 року очолював Малинську райдержадміністрацію. З листопада 2003 року по лютий 2005 року працював на посаді заступника голови Житомирської ОДА, але потрапив (кажуть, абсолютно незаслужено) під каток помаранчевої революції і був від керівної обласної роботи відсторонений з політичних міркувань.

До повернення в ОДА — заступник начальника Житомирського міжрайводгоспу.

Губернатор Житомирщини каже, що Тимошенко просто хоче знайти крайніх

Заяви прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про саботаж губернаторів — це спроба перекласти провину на губернаторів за ріст інфляції. Про це голова Житомирської ОДА Юрій Забела заявив журналістам.

Він також упевнений, що всі заходи стримування й зменшення темпів інфляції будуть безперспективними, якщо будуть мати локальний характер. Губернатор заявив, що заяви Тимошенко не стосуються Житомирщини, оскільки область ужила всіх заходів до зниження інфляції, до того ж її рівень значно нижчий (13,2%), ніж у більшості регіонів.

Оце козарлюга!

Леонід Стадник, житель Житомирської області — найвища людина планети, чий зріст складає більше 2,5 метра, брав участь у мітингу 9 травня на Площі Перемоги в Житомирі.

Рекордсмен Книги рекордів Гінесса офіційно став українським козаком, про що свідчить його форма і звання осавула. Козацький однострій йому пошили по спецзамовленню (на форму пішло 5 метрів тканини).

На фото зліва направо: губернатор Житомирської області Юрій Забела, Леонід Стадник, мер Житомира Віра Шелудченко.

У Ворсівці запалав голубий вогник

Святкові травневі дні стали святковими подвійно для мешканців села Ворсівки. Щойно тут запалав факел на підвідному газогоні.

8-кілометрову підвідну магістраль до села було споруджено в рекордно короткі строки. Саме на цьому наголошували учасники урочистого мітингу, котрий відбувся з нагоди знаменної для села події.

На черзі — підключення до газогону приватних осель та соціальних об’єктів села. У першу чергу районне управління газового господарства підключатиме до мережі обійстя інвалідів війни. До початку опалювального сезону отримає газ і Ворсівська школа — необхідна документація та обладнання вже є, повідомляє веб-сайт РДА.

Малинську картоплю їстимуть англійці?

Картоплею Поліської дослідної станції ім. Засухіна зацікавились британці, повідомляють «Малинські новини».

Представники англійської селекційної компанії побували у Федорівці, скуштували зварену у спеціальних мішечках без солі картоплю — і прийшли в захват від смаку бульб «Поліська ювілейна». Англійські колеги висловили бажання придбати цей сорт у поліських селекціонерів.

Скинемось громадою на наше телебачення!

Якість картинки й «далекобійність» телепередавача малинської телестудії «Полісся» сьогодні далекі від ідеалу. Потрібен новий потужний транслятор…

Голова РДА Ігор Малегус та голова райради Павло Бабарика стали ініціаторами громадської акції «Малинське телебачення — в кожен дім». Розпочато благодійний збір коштів на придбання нового телепередавача. Розмістити його планується на найвищій точці міста. Для бажаючих приєднатися до акції — контактний телефон: 5-32-48.

Тимошенко пояснила, що Турчинов —
це лиса дівчинка

Прем'єр-міністр України, лідер виборчого списку БЮТ на виборах до Київради Юлія Тимошенко на зустрічі з виборцями Деснянського району Києва закликала киян підтримати кандидатуру Олександра Турчинова на виборах мера столиці.

«Я знаю, що Турчинов вас не підведе, тому що ми з ним практично одне й те ж, у нього тільки коси нема», — сказала лідерка БЮТ.

Ніхто не хоче підробити... катом?

Оголошення з газети «Малинські новини» за 17 травня ц.р.

Випадковий анекдот...

Рабин звертається в синагозі до євреїв:

— Один кравець, великий грішник, лихословив, не дотримувався посту й працював у суботу. То Бог покарав його. Кравець уколовся іржавою голкою й отримав гангрену. Спочатку йому відрізали одну руку, потім другу, потім гангрена перекинулася на ноги, і йому відрізали ноги. Але на цьому його страждання не скінчилися! Його-таки призвали в армію!

...І випадковий малюнок

• Малинська РДА
• Міська рада
• Malin-portal
• Райбібліотека
• ТОВ «Юнігран»
• «Плуг та борона»
• Д/с «Сонечко»
———————
• Житомир ОДА
• Коростень
• Радомишль
• Народичі

Статистика сайту «Мій Малин»

От попалося й ДАІ — те, що п’є не за свої

Інформація про те, що винуватцем серйозної ДТП біля комп’ютерного магазину «КСМ» в центрі міста був працівник Малинського відділення ДАІ, поширилась містом вже в перші години після аварії.

Води в рот набрали лише правоохоронці. Більше того, працівники міліції стверджували, що їх колега до ДТП непричетний. Однак журналістське розслідування «Соборної площі» «накопало» ряд досить цікавих фактів, які в міліцейську версію ну ніяк не вписуються.

По-перше, хоч пора була рання (четверта година ранку), очевидці пригоди все ж знайшлися. І даішника-лихача, котрий був за кермом, вони впізнали не по кашкету. По-друге, працівники лікарні підтвердили, що того ранку до них з доброго дива звернувся за медичною допомогою саме вищепоіменований луценків орел.

Що наші блюстителі законності заспівають тепер?

Спочатку дав горілки, а потім стусанів

До Малинського райвідділу міліції надійшло повідомлення із приймального відділення райлікарні про те, що до них з тілесними ушкодженнями доставлено 39-річного жителя райцентру.

Виявилось, що потерпілий був у гостях у 50-річного малинчанина. Той не тільки напоїв приятеля, а й виписав добрячих стусанів на дорогу.

Довідкове бюро сайту «Мій Малин» слухає!..
До уваги відвідувачів сайту! Наші сервіси нещодавно поповнив електронний телефонний довідник абонентів Малина і району.
Географія і статистика відвідувань сайту за квітень
Україна — 3092; Росія — 141; Ізраїль — 117; Чехія — 57; США — 41; Кіпр — 34; Норвегія — 24; Канада — 20; Німеччина — 12. Менше 10 відвідувань — Австралія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Іспанія, Казахстан, Киргизстан, Китай, Кувейт, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нова Зеландія, Південна Африка, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Таїланд , Фінляндія, Швейцарія. Найбільше відвідувачів — 93 — було на сайті 4 квітня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми започаткували регулярне архівування новинних випусків «ММ». Зрештою, це ж  історія нашого міста й району. Тож читайте далі про події
►5-18 травня ►28 квітня-4 травня ►21-27 квітня ►14-20 квітня ►7-13 квітня
Форум сайту «Мій Малин»

Останні теми форуму «Мій Малин»:

• Що потрібно зробити для Малина... • Спочатку убив друга, а потім застрелився сам • Гамлєт, або Феномен датського кацапізму •
Вітаємо! На форумі зареєструвався 96-й користувач — Olexandr-