Мій Малин • Новини країни

Юля хоче посадити Вітю до божевільні

Юлія Тимошенко прокоментувала останні заяви працівників Секретаріату Президента.

Зокрема, прем’єрка сказала, що подібні заяви потребують «не коментарів, а послуг доброго столяра, який змінить вивіску секретаріату президента на палату №6».

Дружину Сацюка звати… Юрком?

Заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський дав зрозуміти на прес-конференції, що Юлія Тимошенко готує фальсифікацію результатів виборів президента через маніпулювання з реєстром виборців.

За словами Кислинського, член комісії від БЮТ Жанна Усенко-Чорна пролобіювала інтереси корпорації «Атлас» у створенні реєстру виборців. Причому ця корпорація не така вже й проста — однією із засновників фірми є дружина Володимира Сацюка.

Кореспондент «Оглядача» вирішив знайти фірмачку-дружину Сацюка. У АТЗТ «Атлас» виявилося два засновники: Юрій Хандрос та Сергій Матвєєв. Хто ж з них може бути дружиною Сацюка? Це, безумовно, складне питання…

… А дружину Саакашвілі заховали у «фортеці» Ющенка
Дружина Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс

Разом з президентом України із Тбілісі до Криму прилетіла дружина Михайла Саакашвілі — Сандра Рулофс. Літак приземлився на військовому аеродромі Бельбек близ Севастополя.

Ще раніше вона привезла сюди, на держдачу №8 у Мухолатку, дітей — Ніколаза і Едварда. Цей об`єкт гарантує високу безпеку  і комфорт відпочинку VIP-персон. У радянські часи тут відпочивав 1-й секретар ЦК КПУ Щербицький. А після розпаду СРСР у Мухолатці прописався Кучма.

Новою визначною пам`яткою Мухолатки з появою там Віктора Ющенка став десяток вуликів.

Уряд шкодує грошей на ліквідацію наслідків повені?

Президент Віктор Ющенко вважає недостатньою увагу уряду до фінансування відновлювальних робіт у зоні надзвичайної екологічної ситуації.

«Мені соромно, що досі пооб'єктне фінансування — починаючи від мостів, доріг — ще не затверджене урядом. Переконаний, так не працюють у режимі стихійного лиха», — сказав він. Він нагадав, що на відновлення доріг, берегоукріплення та мостів області передбачено майже 350 мільйонів гривень, а виділено урядом лише 50 мільйонів.

Почалося з Грузії. Україна — наступна?

Грузія – це перший етап, але водночас і «пробна куля». Демократичному світові кинуто виклик, не менш небезпечний, аніж політичний іслам.

Якщо Захід проковтне пігулку і пробачить Росії грузинську війну, вторгнення «миротворчих танків» в Україну стане лише питанням часу, заявив Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. Читати далі.

Українці ковбаси з м’ясом не їстимуть. Їм ніхто не дасть

Держспоживстандарт скасував наказ про впровадження з 1 серпня нових стандартів для виробництва ковбаси, які жорстко регламентують вміст у ній м'яса — зокрема, за новими правилами, ковбаса вищого сорту має вироблятися на 100% з м'яса.

Заступник міністра економіки Андрій Близнюк пояснив ситуацію тим, що а) нині виробники не готові до запровадження таких стандартів (звісно, де вони візьмуть стільки м’яса навзамін перемелених відходів, паперу та ганчір’я?), і б) споживачі теж навряд будуть готові купувати продукт, в якому не буде деяких інгредієнтів і добавок, котрі формували оригінальний смак того чи іншого сорту ковбаси (оце вже попав у точку — від м’яса у ковбасі ми давно відвикли).

Мій Малин • Новини області

У Житомирській області — економічний прорив

Серед областей України в рейтингу по виконанню програми економічного й соціального розвитку Житомирська область зайняла 7 місце. Слід відзначити, що це на десять позицій вище, ніж торік.

У промисловому комплексі з початку року річне завдання програми соціально-економічного розвитку Житомирщини перевиконано майже на 10%. За перше півріччя приріст виробництва склав 16,4%, проти семи з половиною по Україні.

Головного комуніста Житомирщини пустили в ліс

Кабмін призначив Миколу Тимошенка, першого секретаря Житомирського обкому КПУ, головою Державного комітету лісового господарства.

Микола Тимошенко народився в Житомирській області в Овруцькому районі. В 80-і роки відомий багатьом як перший секретар Овруцького райкому партії й Житомирського обкому комсомолу. Заслужений працівник освіти(!) України. Довгий час працював директором ПТУ №15 міста Житомира, а також директором Житомирського агроекологічного коледжу.

Мій Малин • Новини району

Українка буде з газом, а горинські школярі — з теплом

Профільна комісія облради одностайно прийняла рішення про виділення 727 тисяч гривень на завершення будівництва підвідного газопроводу до с. Українка, повідомляє веб-сайт РДА.

Виділено також 160 тис.грн. на придбання та встановлення блочної котельні для Горинської сільської школи. Керівництвом району досягнуто домовленості з відповідними обласними установами, що кошти надійдуть у район ще до 1 вересня нинішнього року

ДОПОВНЕНО: ► 21 серпня Малинський район отримав субвенцію в сумі 727000 грн. на завершення будівництва підвідного газопроводу до с. Українка. На черзі проведення сесії Українківської сільської ради та прийняття відповідного рішення щодо освоєння даних коштів. Від директора державної дирекціїї «Чорнобильбуд» Стеценка В.В. отримано підтвердження щодо технічної можливості здати даний об'єкт до 15 жовтня 2008 року..

Малинчани допомогли потерпілим від повені

Жителі та підприємства району організували збір гуманітарної допомоги мешканцям Галицького району Івано-Франківської області, повідомляє веб-сайт РДА.

Сільськогосподарські підприємства району виділили 15 тонн жита, ПМП «Полісся» (Кашиця В.М). — 1000 л питної води, ТОВ «Граніт ЛТД» (Костєрєв В.І.) та ТОВ «Основа АТ» (Закревський А.Ф.) — комплекти ковдр, працівники установ та організацій — теплий одяг для дітей та дорослих, постільну білизну. Загалом 18 тонн вантажу було відправлено автомобілем з причепом МАЗ, який виділив керівник КП «Папірбуд» Лосенко С.О.

На адресу Малинської РДА вже надійшов лист від голови Галицької РДА Василя Крука зі словами щирої вдячності жителям нашого району та міста за надану допомогу.

Наш район жнивує найкраще в області

Малинський район завершив обмолот ранніх зернових культур. Зібрано зернових на площі 5100 га при середній врожайності 13,5 ц/га. Намолочено 6885 тон зерна, повідомляє веб-сайт РДА.

За темпами збиральної кампанії район — один з кращих в області. Найкраще попрацювали СФГ «Йосипівське», ПОСП «Малинівське», СВК «Ксаверівський» та ФГ «Бауер». Малинівцям ударно працювати допомагає й техніка — у них на озброєнні нещодавно придбані німецькі комбайни «Клаас» з кондиціонерами та холодильниками.

Кузьма каже, що Саакашвілі трохи того...

Саакашвілі — істинний винуватець конфлікту — заявив співак Кузьма Скрябін, коментуючи Бліку дії Віктора Ющенка в конфлікті Росії і Грузії.

І продовжив свою думку: «Розстрілювати безневинних людей — це формене свавілля! І взагалі мені здається, що Саакашвілі ненормальний» — сказав він.

Розвідник квасить конкретно

Для розвідника алкоголь — це зброя, за допомогою якої він добуває секрети. У ході розборок, що відбуваються між розвідниками конфронтуючих сторін, їм часто доводиться змагатися в неспортивній грі під назвою назвою «Хто кого переп'є».

Повчіться в розвідників, як можна пити й при цьому не п'яніти. Читати далі.

Випадковий анекдот...

Під час війни перед боєм солдат-українець пише записку: «Якшо вб’ють, прошу вважати мене комунiстом, а якшо нi, то нi».

... І випадкове фото

 

Мій Малин • ВЕБ-компас

• Малин у Вікіпедії ►
• Малинська РДА ►
• Міська рада ►
• Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

• Райбібліотека ►
• ТОВ «Юнігран» ►
• «Плуг та борона» ►
• Д/с «Сонечко» ►
———————
• Житомир ОДА ►
• Сайт Коростеня ►
• Сайт Радомишля ►
• Сайт Народич ►

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

Поспішила назустріч смерті

Знайомий чоповичанки Н. погодився підвезти її пізньої пори до Чопович.

По дорозі водій не справився з керуванням і врізався в дерево. Шофер живий, а пасажирка додому так і не добралася — загинула на місці пригоди.

На жаль, своє відтанцював...

19-річний малинчанин вечір вихідного дня провів на дискотеці в Гранітному.

Повертатися додому вирішив електричкою. Обставини трагедії невідомі, але ноги юнакові відрізало поїздом.

Читайте на сайті в розділі «Детально»:

Україна — наступна після Грузії?    100 грамів неправди від Тимошенко    Українські йогурти й цукерки провокують рак?    Подробиці страшної автоаварії під Букачем    Інтерв’ю з колишньою коханкою Андрія Ющенка    Ющенко та Янукович на руках занесуть Тимошенко на трон    Сацюк дав Ющенку близько мільйона доларів?    Кум Президента каже, що Ющенка не труїли    У Житомирі п’яний даішник збив двох пішоходів


Форум сайту «Мій Малин»

Останні повідомлення форуму читайте в темах:

Запрошуємо на концерт сучасної музики    Чи подешевшають автомобілі після вступу України в ВТО?    Російські програмісти втерли ніс американцям (фото)    Порядок реєстрації скутерів    Старі могили
Вітаємо! На форумі зареєструвався 116-й користувач — GoLana

Мій Малин • Новини сайту
До уваги відвідувачів сайту — керівників, власників, менеджерів!
Розпочато конкретне наповнення розділу нашого сайту під назвою «Путівник» (тут). Йдеться про промислові підприємства, заклади торгівлі і сфери обслуговування, кафе, бари та ресторани, інші розважальні заклади, лікувальні установи, аптеки, банки і т.д. і т.п. Ми хочемо розмістити в цьому розділі детальну інформацію про підприємства, фірми, установи та організації міста і району.

Наш інтерес у цьому — дати якнайбільше інформації про Малин та район. Ваш інтерес — на просторах Інтернету прорекламувати (безкоштовно!) свій бізнес.

Черкніть кілька слів: назва, профіль, адреса, години роботи, контакти, додайте при бажанні фотоілюстрацію... Інформацію ви можете залишити у спеціальному розділі форуму — тут, або надіслати е-mail сюди — editor@ukrpost.ua.

Географія і статистика відвідувань сайту за липень
Україна — 4397; Ізраїль — 208; Російська Федерація — 169; Чеська республіка — 96; США — 65; Норвегія — 57; Франція — 16; Європейський Союз — 14; Німеччина — 10. Менше 10 відвідувань — Австралія, Австрія, Беларусь, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Грузія, Естонія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизстан, Кіпр, Латвія, Литва, Фінляндія, Швейцарія, Швеція. Найбільше відвідувачів — 73 — було на сайті 17 липня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми започаткували регулярне архівування новинних випусків «ММ». Зрештою, це ж  історія нашого міста й району. Тож читайте далі про події
►11-17 серпня    ►28 липня-10 серпня    ►21-27 липня    ►14-20 липня    ►1-13 липня ►1-30 червня    ►26 травня-1 червня    ►19-25 травня    ►5-18 травня    ►28 квітня-4 травня    ►21-27 квітня    ►14-20 квітня    ►7-13 квітня