Мій Малин • Новини країни

Тимошенко оголосила на всю Європу крах ідеї Ющенка

Указ президента про позачергові вибори у Верховну Раду втратив можливість бути реалізованим, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко у середу в Брюсселі.

Вона відзначила, що для цього є дві причини: не пройшов відведений Конституцією необхідний рік з часу попередніх позачергових виборів, а також відсутнє фінансування виборів.

За логікою Ющенка можна ліквідувати й Україну?

Голова Верховного Суду України Василь Онопенко виступив із заявою стосовно ліквідації Президентом Київського окружного адміністративного суду. (Див. нижче інформацію «...І Президент за це звільнив суддю і ліквідував суд!»).

Голова ВСУ підкреслює: «Сьогодні з політичних мотивів ліквідовано окружний адміністративний суд. Завтра «не такі» рішення постановлять апеляційний, вищий, Верховний суди — що, буде ліквідовано і їх та взагалі скасовано здійснення правосуддя як функцію держави? За такою логікою можна ліквідовувати парламент, уряд, Національний банк чи будь-який інший державний орган. Зрештою — посаду Президента України чи Україну як державу». На знімку: Василь Онопенко (зліва) і Віктор Ющенко.

Екс-голова ЦВК: 7 грудня виборів не буде!

Екс-голова ЦВК Ярослав Давидович переконаний, що 7 грудня дострокові парламентські вибори не відбудуться. Про це він заявив радіо «Свобода».

«От сьогодні (13 жовтня — прим. «ММ») мали бути сформовані окружні виборчі комісії. А вони не створені. Якщо завтра будуть створені комісії, це буде порушення закону. Якщо завтра будуть створені комісії, то я перший подам до суду», — сказав Давидович.

Кому вигідні нові вибори? Явно не народу...

«Кому вигідно?» — це віковічне (ще з давніх часів римського права) запитання було задане учасникам недільного ток-шоу «Майдан» на 5 каналі.

4 відсотки опитаних відповіли, що позачергові вибори вигідні владі, 31 відсоток — що народу, проте 61 відсоток глядачів переконаний, що чергова забаганка наших можновладців вигоди не принесе нікому.

Цікавий факт: у ході передачі відомий політик і нардеп від НУНС Володимир Стретович (до речі, наш земляк, народився в с. Забраному Малинського району) публічно покаявся за підтримку Віктора Ющенка на президентських виборах 2004 року. Крім того, Стретович повідомив, що ще в червні знав про план Президента провести дострокові вибори, причому саме 7 грудня.

Указ про розпуск парламенту призупинений судом…

Окружний адміністративний суд міста Києва припинив дію Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів».

Відповідне рішення було ухвалене судом у рамках адміністративного позову БЮТ до Президента і Центральної виборчої комісії. Суд також заборонив ЦВК проводити будь-які засідання, пов'язані з організацією позачергових виборів у ВР.

...І Президент за це звільнив суддю і ліквідував суд!

Указом Президента звільнений з роботи суддя Київського окружного адміністративного суду Володимир Келеберда за прийняття до розгляду позову БЮТ.

Народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко заявив з цього приводу: «Це безпрецедентний випадок узурпації влади без відповідного рішення Ради юстиції і Вищої кваліфікаційної комісії». За його словами, БЮТ звертатиметься в міжнародні і європейські структури з приводу узурпації влади главою держави.

ДОПОВНЕНО: ► Звільнення судді Президенту здалося замало. Увечері 13 жовтня на офіційному сайті глави держави з’явився указ про... ліквідацію Київського окружного адміністративного суду!

Продаж резиденції Ющенка окупить вибори?

Лідер КПУ Петро Симионенко пропонує свій варіант фінансування виборів — забрати кошти у Президента.

«Я запропонував для того, щоб не страждав народ України, у першу чергу припинити фінансування адміністрації президента, і все те, що йому за законом повинні були виділити, віддати на вибори», — сказав Симоненко журналістам. Також він запропонував «продати резиденцію президента», щоб направити отримані кошти на фінансування виборів. Симоненко підкреслив, що у президента США в наявності одна резиденція, у той час як у президента України їх… дванадцять! На знімку: одна з резиденцій Ющенка.

Мій Малин • Новини області

На Житомирщині стрімко ростуть ціни

За січень-вересень поточного року продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали на 18,5%, повідомляє ZHitomirNEWS.

Найбільше підвищились ціни на рис — в 2,6 раза, на тваринні жири — в 1,6 раза. Морозиво стало дорожчим на 38,2%, м'ясо та м’ясопродукти — на 32,3%, у т.ч. свинина — на 48,8%, яловичина — на 43,9%. Також на 28,2-15,2% піднялися ціни на маргарин та інші рослинні жири, олію, соуси, приправи, хліб, макаронні вироби, консервоване молоко, кондитерські вироби з цукру, чай, шоколад, мінеральні та джерельні води.

Куди зникла екс-голова облради Ірина Синявська?

Екс-голову Житомирської обласної ради більшість журналістів бачила влітку цього року, у день, коли головуючий нині в облраді Віталій Француз зробив запис у трудовій книжці про її офіційне звільнення. І от — нова зустріч, повідомляє Житомир.info.

Синявська виїхала з Житомира, працює в Києві у Національній палаті міжнародного співробітництва (ця структура сприяє просуванню в нашу інвестицій і ідей) начальником департаменту взаємозв'язку з органами влади й місцевого самоврядування.

— По роботі зустрічаєтеся з керівниками Житомирської області?

— Так, недавно дзвонила губернаторові Юрію Забелі, у нас нормальні ділові стосунки. Але такого несприйняття нововведень, як у Житомирській області, я не бачила. Варто запропонувати наш регіон, інвестори відразу кажуть «ні, ні, у Житомирській області працювати ні з ким»...

Житомирянка стала чемпіонкою світу

Чемпіонкою світу з кікбоксінгу у ваговій категорії до 48 кілограмів у розділі фул-контакт стала житомирянка Віра Мокресова, повідомляє сайт 20 хвилин.

Вона здобула упевнену перемогу в турнірі команд спортивних клубів, який пройшов у Ялті. У змаганнях брали участь 456 кращих кікбоксерів з Італії, Болгарії, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану. Житомир на цих змаганнях представляла команда дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард».

Мій Малин • Новини району

Малинському каменедробильному «стукнуло» 55...

14 жовтня сповнилося 55 років одному з кращих підприємств нерудної галузі України — Малинському каменедробильному заводу.

Завод був заснований 1953 року для задоволення зростаючого попиту будівельних організацій Києва в якісному щебені — саме Пинязевицьке гранітне родовище виявилось найбільш відповідним для організації нового виробництва. Сьогодні МКДЗ має потужні й стабільні ринки збуту завдяки застосуванню найсучасніших у своїй галузі технологій, пише сайт групи компаній «Юнігран». Ювілейне інтерв’ю з головою правління ВАТ «МКДЗ» Григорієм Коренем тут.

...А Українківській школі — на 80 років більше

Українківська середня школа відсвяткувала 135-річчя. Розпочалось святкування урочистим відкриттям шкільного історико-етнографічного музею, організованого за ініціативи нинішнього директора школи, кандидата історичних наук і відомого краєзнавця Василя Тимошенка.

На торжества прибули голова Малинської РДА Ігор Малегус, голова райради Павло Бабарика, колишні випускники закладу — голова ради директорів компанії «ІВІК», член-кореспондент міжнародної Академії холоду Василь Михайлов (який, до речі, подарував школі п’ять найсучасніших комп’ютерів), викладач Київського держуніверситету ім. Шевченка Зоя Мартиненко, директор ВАТ «Пинязевицький кар’єр» Микола Онопрієнко, поетеса Валентина Могила та ін., повідомляє веб-сайт РДА.

Митрополит Володимир відвідав Малинщину

Митрополит Київський і всієї України Володимир взяв участь в освяченні храму, збудованого п'ять років тому на території жіночого монастиря під Чоповичами.

Зустрічали гостя керівники нашого та сусідніх районів, представники духовенства традиційними хлібом-сіллю на кордоні Київської та Житомирської областей. Після освячення престолу та храму митрополит вручив церковні нагороди прихожанам та меценатам за вагомий внесок у спорудження та підтримку храму, пише Соборна площа.

Навіщо Янукович закатував страуса?

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович обмінялися «шпильками» в ефірі програми «Шустер Live».

Янукович, зокрема, сказав, що «нам же потрібні не актори чи, як сказати... ательє мод... Нам потрібні державні управлінці, які здатні багато не казати, а спокійно робити свою справу».

У відповідь Юлія Тимошенко пригадала Януковичу його власне «дефіле» у Європі: «Віктор Федорович, єдиний раз, коли про вас написала вся Європа, коли ви приїхали в Європу в страусіних туфлях, які коштують більше десяти тисяч євро... Навіщо страуса закатували?..».

Автотюнінг: «... а тепер — Горбатий!»

Симпатичне авто Олександра Модлицького з Житомира на перший погляд дуже подібне до якогось імпортного міні-купера. І тільки пригледівшись ретельніше, можна впізнати обриси доволі знайомого і рідного Запорожця.

— Так, — підтверджує власник автомобіля, — це ніщо інше, як тюнінгований «Запорожець», причому ще 1966 року випуску. Машина на ходу, можемо навіть проїхатись.

За стареньке авто господар віддав 95 доларів. Автомобіль навіть без передніх коліс був, довелось позичати, щоб дотягнути до гаража. За сім років Олександр витратив на модернізацію майже п’ять тисяч доларів, повідомляє сайт 20 хвилин.

Випадковий анекдот...

Іде мужик по берегу озера, бачить: якийсь хлопець черпає рукою воду з озера й п'є.

Мужик кричить:

— Навіщо ти п'єш цю брудну воду, сюди всі сміття кидають, заводи відходи зливають, з усього села гноївка сюди тече!

— What did you say?

— Та я кажу — двома руками черпай!

...І випадкове фото

 

Мій Малин • ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

Банду грабіжників очолював уродженець Житомира

Незабаром постануть перед судом п’ятеро учасників знешкодженої на Київщині банди, котрі чинили розбійні напади на помешкання громадян у Київській та Житомирській областях. За два роки вони награбували понад 2 млн. 300 тисяч гривень.

Очолював злочинне угруповання уродженець Житомира, 1969 р.н., відомий у кримінальних колах на прізвисько «Лоза». З 1994 року він перебував у міждержавному розшуку. Наразі всі учасники банди заарештовані і очікують на початок судового процесу за гратами, повідомляє Житомир.info.

У автокатастрофі загинув малинський перевізник

За керомом власної «Газелі» загинув знайомий багатьом малинчанам Анатолій Стоцький — колишній міліціонер, а останнім часом приватний перевізник.

За оперативною інформацією, автомобіль Стоцького на великій швидкості йшов по трасі за «фурою», котра раптом почала перекидатись. Аби уникнути аварійної ситуації, водій «Газелі» мусив виїхати на зустрічну смугу, де й зустрів свою смерть у лобовому зіткненні.

Найпопулярніші сторінки та матеріали сайту

Ющенко офіційно оголосив диктатуру!  

«Вам треба це бл..дське президентство!»  

Секретарку Сацюка побили... в прокуратурі!  

Доля повернувся!??  

Міська влада бездарно губить Малин  

«Мы, народ, говно. Поэтому и над нами...»

Вулиці Малина  

Багно, Михайлівка, Липки...

Походження малинських назв

Від Бабиної Лози до Ярочищ —

подорожуємо Малинщиною

Малин, Malin, Milan...

Наше місто в енциклопедіях

Ющенко кинув зірки на погони. Кому і за що?  

Повчіться в розвідників, як пити й не п'яніти  

Україна — наступна після Грузії?  

Українські йогурти провокують рак?  

Інтерв’ю з коханкою Андрія Ющенка  

Мій Малин • Новини сайту
Географія і статистика відвідувань сайту за вересень
Україна — 4982; Чеська республіка — 193; Російська Федерація — 156; Ізраїль — 98; США — 43; Кіпр — 32; Норвегія — 17; Естонія — 15; Молдова — 11; Італія — 10. Менше 10 відвідувань — Білорусь, Німеччина, Болгарія, Польща, Канада, Данія, Казахстан, Литва, Швейцарія, Угорщина, Латвія, Вірменія, Фінляндія, Великобританія, Грузія, Нідерланди, Саудівська Аравія.
       Найбільше відвідувачів — 98 — було на сайті 29 вересня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня  ■15-21 вересня  ■8-14 вересня  ■1-7 вересня  ■25-31 серпня  ■18-24 серпня  ■11-17 серпня  ■28 липня-10 серпня  ■21-27 липня  ■14-20 липня  ■1-13 липня  ■1-30 червня
Форум сайту «Мій Малин»

Останні повідомлення форуму читайте в темах:

Якщо у місті немає влади, нехай владою стане чистота
Меморіальна дошка Василю Скуратівському. МЕГАКАЗУС
Де краще посидіти з друзями?
              Вітаємо! На форумі зареєструвався 123-й користувач — Yarik_Net

Яndex