Мій Малин • Новини країни

Рада не дала грошей на вибори

Верховна Рада не підтримала зміни до бюджету, якими передбачалось виділити гроші на вибори.

За проголосувало 222 депутати – 170 від Партії регіонів та 35 від «Нашої України».

Ющенка хочуть бачити президентом аж... 4% українців!

Якби перший тур виборів президента відбувся найближчої неділі, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав би 18,8% голосів виборців, прем’єр Юлія Тимошенко — 16,7%.

Такими є результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

За чинного президента Віктора Ющенка готові віддати голоси 4,1% опитаних.

Бабу Параску в депутати не беруть. Мало грошей

Параску Королюк, більше відому як баба Параска, відмовилися брати в список кандидатів у народні депутати від «Нашої України». Про це сказала сама баба Параска, пише газета «Коммерсантъ».

Королюк спізнилася на засідання політради партії й її запитання до представників партії про те, де вона може записатися на виступ, був ними зігнорований. «У список мене не беруть! Все тому, що в мене грошей нема», — сказала баба Параска.

Нагадаємо, що баба Параска підтримувала партію «Наша Україна» у ході «помаранчевої» революції і стала «народним символом» нашоукраїнців...

Охоронець Тимошенко: Юлю навіть собаки боялися

Прем’єр Юлія Тимошенко лишається дамою загадковою, попри те, що практично щодня ми бачимо її на екранах телевізорів.

Та завдяки «мемуарам» охоронця леді Ю є нагода дізнатися про ще кілька штрихів її образу. Зокрема про те, як зачаровували чоловіків коливання стегон Юлії Володимирівни, і як сахалися від неї собаки.

Співвітчизник Тимошенко, такий собі Сергій з Дніпропетровська, за його словами, забезпечував охорону Юлії з 1992-го року. Він же керував службою безпеки фірми «Корпорація «Український бензин», яку очолювала Тимошенко. Читати далі.

Газ подорожчає на 35 відсотків. Ющенко просив — у 3,8 раза

Коли йдеться про пограбування народу — влада діє блискавично. Від «ідеї» до остаточного рішення минають години. Так було з рекомендацією РНБО про термінове підняття цін на газ для населення, яке того ж дня «узаконив» своїм указом президент Ющенко, а ще через декілька годин зазвичай неповоротка Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) впровадила в життя.

Глава комісії Валерій Кальченко повідомив, що ціна на газ для населення буде підвищена з 1 грудня 2008 року на 35%.

І взагалі, попередив глава НКРЕ, народ повинен бути вдячний, що тільки на 35% вирішили ціни підняти — треба б у 3,8 рази (саме такого підвищення вимагав президентприм. «ММ»). І ми, говорить, обов'язково це зробимо, але поступово. Тобто починаємо з 35%, але чекайте «продовження банкету».

Кальченко підкреслив, що підвищення цін дозволить виконати основну вимогу президента — про фінансову стабілізацію НАК «Нафтогаз України».

Але чому за штучне банкрутство, організоване для колись процвітаючої монопольної компанії друзями (і колишніми, і теперішніми) Віктора Ющенка, повинен відповідати народ?

Кальченко також повідомив, що на засіданні РНБО прем'єр-міністр Юлія Тимошенко голосувала проти ухвалення такого рішення.

І Тимошенко ж права! Як підтвердив у п'ятницю представник «Нафтогазу», на обслуговування українців йде український газ, ціну якого всі чудово знають. Але НАК, як завжди, набрехав — український газ іде в Європу, а населенню продають газ із Росії. А заразом перекладають на населення вартість газу, яку повинні платити великі промпідприємства. Той же Ахметов.

Тобто ми всі платимо зараз за спонсора Віктора Андрійовича — крупного бізнесмена Ріната Ахметова.

Або, іншими словами, оплачуємо передвиборну кампанію президента.

За матеріалами INTV.

Мій Малин • Новини області

Обласну податкову адміністрацію очолив малинчанин

Податкову адміністрацію в Житомирській області очолив Володимир Юрченко, повідомляє Житомир.info.

Юрченко народився в Малинському районі Житомирської області в 1961 році. Має вищу освіту: в 1984 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації, в 1997 році — Національну академію внутрішніх справ України за фахом правознавство. З 1996 року працював в органах МВС. У податковій службі з листопада 1996 року. Із травня 2004 року по січень 2005-го Юрченко був першим заступником голови ДПА Житомирської області.

У нас буде аж два нардепи-земляки?

Обласна конференція Народної партії висунула кандидатів у народні депутати України, повідомляють Малинські новини.

Першим номером іде, звичайно, Володимир Литвин. А в списку, крім нього, двоє наших земляків — Микола Рудченко та Микола Олещенко.

Мій Малин • Новини району

Кращі водії — на каменедробильному

Свій професійне свято — День автомобіліста — водії підприємств, які входять у групу компаній «Юнігран», відзначили спортивними маганнями.

П'ять команд — ВАТ «Автотранспортне підприємство 11845», ВАТ «Малинський каменедробильний завод», ВАТ «Пинязевицький кар'єр», команди «Юнігран-1» і «Юнігран-2» — боролися за право бути кращими в армрестлінгу, стрільбі з пневматичної гвинтівки й фігурному водінні автомобіля. Перше місце завоювала команда КДЗ, друге місце — «Юнігран-1», третє — «Юнігран-2», повідомляє Житомир.info.

Інвестори за справу беруться не на жарт

28 жовтня на запрошення голови спостережної ради ВАТ «МКДЗ» Ігоря Наумця в районі побував головний агроном нідерландської фірми «APH Holland» Майндерт ден Ауден.

Разом з заступником голови РДА Віктором Гвоздецьким та представниками інвесторів Ігорем Наумцем і Сергієм Диняком гість оглянув землі і тваринницькі приміщення в селах Любовичі та Ялцівка (ТОВ «Любовицьке»). Мета — вивчення можливості застосування європейських технологій у виробництві кормів для ферми на 1000 голів дійного стада. Голландець дав позитивні висновки щодо реалізації проекту, повідомляє веб-сайт РДА.

З такого грибка буде чимало юшки!

Жителі Малинщини продовжують збирати урожай грибів. Але не всім вдається (та ще в таку пору) знайти подібного красеня.

Гриба вагою 810 грамів, котрого ви бачите на знімку, знайдено днями одним з любителів «тихого полювання» поблизу Слобідки, повідомляє веб-сайт РДА.

Історія району поповнилась новим виданням

Вийшла у світ «Історія Пинязевичів-Українки» — робота, підготовлена колективом авторів під керівництвом краєзнавця, кандидата історичних наук Василя Тимошенка, котрий працює нині директором Українківської школи.

Видання містить багато цікавого не лише для спеціалістів матеріалу. Приміром поставлено крапку в походженні первинної назви села — автори переконливо доводять: вона йде від давньоруського слова «пенязь» (гроші).

Дещо псують враження від книжечки поліграфічне оформлення та виконання (Малинська райдрукарня) — приміром, якість друку фотоілюстрацій примушує згадати якщо не часи заснування Пинязевичів, то принаймні 30-і роки минулого століття…

Це в нас криза, а не в них...

Днями прем'єр Юлія Тимошенко проводила нараду з українськими фінансистами, в якій брав участь керівник інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

На відміну від більшості банкірів, які приїхали на «скромних» мерседесах і джипах, Мазепа виділявся значно дорожчим ексклюзивним автомобілем. Він пересувається Києвом на Wiesmann Roadster MF3. Це — німецький спорткар, який виробляється поштучно і на спецзамовлення. Орієнтовна ціна — понад 1,2 мільйона гривень.

«Міс Україна» скоро поїде в Африку

Племінниця Віталія Журавського, заступника київського мера і колишнього нашого народного депутата від малинського округу, готується до фіналу «Міс Світу 2008», котрий пройде в африканському Йоханесбурзі.

«Міс Україна» Ірина Журавська вже навіть має що пакувати до африканських валіз. В її арсеналі — сукні з нової колекції Інни Черняк, котрі майбутня конкурсантка вже продемонструвала журналістам.

Хтось скаже, що в «Міс Україна» не зовсім українська зовнішність. Та хіба це зараз головне? Головне — гроші. І не обов’язково свої...

Випадковий анекдот...

Мати говорить своєму синові-пеpеpостку:

— Гpицьку, женитися тобі пора! Подивися, скільки дівок ходить. От, приміром, Галинка!

— Та не хочу я, мамо, не кохаю я її.

— А от Тетянка!

— Та не подобається вона мені.

— А хто ж тобі подобається?

Гриша червоніє, відводить погляд і каже:

— Ваня.

Мамка в жаху:

— Та він же москаль!

...І випадковий малюнок

 

Мій Малин • ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

Під Українкою вибухнули снаряди

Вибух підняв у повітря хмару піску і яскраво палаючі зірки. Це зайнялася від детонації сірка, котрою були начинені запалювальні снаряди. Їх разом з півсотнею інших витягли піротехніки МНС із ями в лісі поблизу Українки.

На «подарунки» війни наткнувся місцевий житель, що збирав там гриби. До місця знахідки прибула група піротехніків обласного управління МНС. Вибухонебезпечні знахідки ліквідовано, повідомляє Житомир.info.

Найпопулярніші сторінки та матеріали сайту

Ющенко офіційно оголосив диктатуру!  

«Вам треба це бл..дське президентство!»  

Секретарку Сацюка побили... в прокуратурі!  

Доля повернувся!??  

Міська влада бездарно губить Малин  

«Мы, народ, говно. Поэтому и над нами...»

Вулиці Малина  

Багно, Михайлівка, Липки...

Походження малинських назв

Від Бабиної Лози до Ярочищ —

подорожуємо Малинщиною

Малин, Malin, Milan...

Наше місто в енциклопедіях

Ющенко кинув зірки на погони. Кому і за що?  

Повчіться в розвідників, як пити й не п'яніти  

Україна — наступна після Грузії?  

Українські йогурти провокують рак?  

Інтерв’ю з коханкою Андрія Ющенка  

Мій Малин • Новини сайту

Наш сайт встановив черговий рекорд!

Число щоденних відвідувачів сайту «Мій Малин» перейшло знакову межу — 100!

Протягом доби 27 жовтня у нас побувало 119 унікальних відвідувачів. 85 відсотків відвідувань, і це не дивно, припадає на користувачів з України. Далі в числі «лідерів» ідуть Ізраїль — 7 відсотків, Росія  та Чехія — близько 3 відсотків кожна.

Географія і статистика відвідувань сайту за жовтень
Україна — 5751; Ізраїль — 1004; Російська Федерація — 255; Чехія — 128; Німеччина — 78; США — 63; Кіпр — 27; Норвегія — 11; Естонія — 10. Менше 10 відвідувань — Австралія, Білорусь, Великобританія, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Молдова, Оман, Пакистан, Польща, Таїланд, Франція, Швеція, Японія.
       Найбільше відвідувачів — 119 — було на сайті 27 жовтня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня  ■15-21 вересня  ■8-14 вересня  ■1-7 вересня  ■25-31 серпня  ■18-24 серпня  ■11-17 серпня  ■28 липня-10 серпня  ■21-27 липня  ■14-20 липня  ■1-13 липня
Форум сайту «Мій Малин»

Останні повідомлення форуму читайте в темах:

Якщо у місті немає влади, нехай владою стане чистота
Меморіальна дошка Василю Скуратівському. МЕГАКАЗУС
Де краще посидіти з друзями?
              Вітаємо! На форумі зареєструвався 128-й користувач — arabeska

Яndex