Мій Малин • Новини країни

БЮТ і НУ-НС на одному гектарі с..ти не сядуть!

Саме так оцінив шанси на відновлення коаліції народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський, коментуючи заяву Юлії Тимошенко про необхідність створення більшості в парламенті у складі БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина.

Щоправда, Зарубінський висловився більш інтелігентно: «на одному гектарі поряд фізіологічні потреби справляти не будуть». Але ж з пісні слів не викидають. Та й по суті вірно.

Стосовно ж співпраці БЮТ і Блоку Литвина, то, сказав далі нардеп, «мене дивує такий заклик від БЮТ до Блоку Литвина, тоді як вони вже регулярно поширюють у місцевих газетах проплачені пасквілі, «вонючки» проти нашого лідера, проти нашого блоку».

Наступним прем’єром буде... Кучма?

Для всякого очевидно, що на роль «економічного стабілізатора» діючий гарант годиться найменше, пише Сергій Рахманін в «Зеркале недели».

Дехто вважає, що з подібною місією впорався б гарант попередній. Пішов шепіт у Раді, продовжує автор. Уявляєте собі Кучму-Прем'єра? Цікаво, скільки голосів було б віддано за нього нинішнім депутатським корпусом?

Коаліція: об’єднання перед розстрілом

У неділю на 5 каналі Юлія Тимошенко повторила «крик душі» свого заступника по партії Івана Кириленка: щоб Віктор Ющенко благословив нову коаліцію в парламенті у складі Блоку Юлії Тимошенко, «Нашої України — Народної Самооборони» і блоку Литвина.

Між тим, ще напередодні лідер блоку свого імені Володимир Литвин досить скептично віднісся до можливості створення такої коаліції. «Об’єднання, яке ми хочемо продемонструвати, — це об’єднання за п’ять хвилин до розстрілу», — сказав він.

Не віддають депозитів? Ідіть із Юлею до прокуратури!

Після прийняття антикризового пакету і отримання позики МВФ жоден банк не буде мати ніяких причин не повернути депозитні вклади людям, — заявила прем’єр Тимошенко в ефірі 5 каналу.

Голова уряду зазначила, що якщо якийсь банк не буде видавати гроші за депозитами, «я готова разом з вами йти до Генпрокуратури, до суду».

«Сучка з блохами»? Оррригінально!

«Уряд побув рік, набрався боргів, вибачте, як сучка бліх, і настав час погашати борги», заявив Віктор Ющенко в спеціальному випуску програми «Свобода на Інтері».

Віктор Андрійович, здається, назавжди втратив флер інтелектуала й інтелігента, пише один з оглядачів. Він міг дозволити собі недипломатичні вирази в моменти глибокого обурення і відрази. Але поступово і його щоденна мова починає наближатися до якогось специфічного жаргону...

Охоронець Тимошенко: Юлю навіть собаки боялися

Прем’єр Юлія Тимошенко лишається дамою загадковою, попри те, що практично щодня ми бачимо її на екранах телевізорів.

Та завдяки «мемуарам» охоронця леді Ю є нагода дізнатися про ще кілька штрихів її образу. Зокрема про те, як зачаровували чоловіків коливання стегон Юлії Володимирівни, і як сахалися від неї собаки.

Співвітчизник Тимошенко, такий собі Сергій з Дніпропетровська, за його словами, забезпечував охорону Юлії з 1992-го року. Він же керував службою безпеки фірми «Корпорація «Український бензин», яку очолювала Тимошенко. Читати далі.

Як пережити фінансову кризу

«Незалежна газета» публікує поради стосовно того, як з найменшими втратами пережити фінансову кризу, котра розростається.

Ніхто з опитаних газетою фахівців не ризикнув порадити валюту, у якій варто тримати заощадження, оскільки неможливо передбачити коливання курсів. Експерти дають традиційну пораду — зберігати гроші в тій валюті, у якій плануються видатки.

Через високу інфляцію економісти радять не тільки не накопичувати гроші, але й заздалегідь зробити необхідні покупки. Причому зробити їх до того, як заощадження будуть знецінені інфляцією. Разом з тим, експерти не очікують гіперінфляції і тому не бачать особливого сенсу в запасанні товарів першої необхідності.

Працівникам приватних компаній, що звільняються, експерти радять пошукати роботу в держсекторі, працівники якого зараз піддані меншому ризику. Однак економісти відзначають, що сподіватися на високу зарплату тут не доводиться.

Експерти радять не розраховувати на одержання нових кредитів і акуратно гасити старі, щоб не зіпсувати собі кредитну історію. Разом з тим, вони не бачать сенсу достроково віддавати вже взяті кредити, якщо банк не буде переглядати ставки у бік підвищення. Хоча деякі економісти пророкують масовий перегляд ставок за вже виданими кредитами.

Криза протриває досить довго, вважають фахівці, опитані газетою. Розгар кризи, імовірно, припаде на кінець нинішнього — початок наступного року. Уповільнення економічного зростання напевно буде в 2009-му і 2010 роках. Найважчим пророкують період з березня по червень 2009 року.

Мій Малин • Новини області

Обласну податкову адміністрацію очолив малинчанин

Податкову адміністрацію в Житомирській області очолив Володимир Юрченко, повідомляє Житомир.info.

Юрченко народився в Малинському районі Житомирської області в 1961 році. Має вищу освіту: в 1984 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації, в 1997 році — Національну академію внутрішніх справ України за фахом правознавство. З 1996 року працював в органах МВС. У податковій службі з листопада 1996 року. Із травня 2004 року по січень 2005-го Юрченко був першим заступником голови ДПА Житомирської області.

У нас буде аж два нардепи-земляки?

Обласна конференція Народної партії висунула кандидатів у народні депутати України, повідомляють Малинські новини.

Першим номером іде, звичайно, Володимир Литвин. А в списку, крім нього, двоє наших земляків — Микола Рудченко та Микола Олещенко.

Мій Малин • Новини району

Шотландці допоможуть нашим дітям. Бо ми самі нездатні

Шотландець Джим Діліс, традиційний благодійник дитячого відділення райлікарні, в черговий раз відвідав Малинщину. Цього разу Джим привіз допомогу на суму 30 тис. грн.

Разом з Ділісом у Малин приїхали журналісти телекомпанії STV із м. Глазго — вони знімають фільм про свого добросердого земляка. Крім усього іншого мається на увазі, що показаний по шотландському телебаченню фільм заохотить більше жителів країни до допомоги малинським дітям. Відбулася зустріч у голови райдержадміністрації Ігоря Малегуса, де обговорювались перспективи подальшої співпраці з благодійниками Шотландії, повідомляє веб-сайт РДА.

Кращі водії — на каменедробильному

Свій професійне свято — День автомобіліста — водії підприємств, які входять у групу компаній «Юнігран», відзначили спортивними маганнями.

П'ять команд — ВАТ «Автотранспортне підприємство 11845», ВАТ «Малинський каменедробильний завод», ВАТ «Пинязевицький кар'єр», команди «Юнігран-1» і «Юнігран-2» — боролися за право бути кращими в армрестлінгу, стрільбі з пневматичної гвинтівки й фігурному водінні автомобіля. Перше місце завоювала команда КДЗ, друге місце — «Юнігран-1», третє — «Юнігран-2», повідомляє Житомир.info.

Інвестори за справу беруться не на жарт

28 жовтня на запрошення голови спостережної ради ВАТ «МКДЗ» Ігоря Наумця в районі побував головний агроном нідерландської фірми «APH Holland» Майндерт ден Ауден.

Разом з заступником голови РДА Віктором Гвоздецьким та представниками інвесторів Ігорем Наумцем і Сергієм Диняком гість оглянув землі і тваринницькі приміщення в селах Любовичі та Ялцівка (ТОВ «Любовицьке»). Мета — вивчення можливості застосування європейських технологій у виробництві кормів для ферми на 1000 голів дійного стада. Голландець дав позитивні висновки щодо реалізації проекту, повідомляє веб-сайт РДА.

Історія району поповнилась новим виданням

Вийшла у світ «Історія Пинязевичів-Українки» — робота, підготовлена колективом авторів під керівництвом краєзнавця, кандидата історичних наук Василя Тимошенка, котрий працює нині директором Українківської школи.

Видання містить багато цікавого не лише для спеціалістів матеріалу. Приміром поставлено крапку в походженні первинної назви села — автори переконливо доводять: вона йде від давньоруського слова «пенязь» (гроші).

Дещо псують враження від книжечки поліграфічне оформлення та виконання (Малинська райдрукарня) — приміром, якість друку фотоілюстрацій примушує згадати якщо не часи заснування Пинязевичів, то принаймні 30-і роки минулого століття…

Покинув депутатство — став людиною

Відомий артист Святослав Вакарчук («Океан Ельзи»), склавши повноваження народного депутата від НУНС, повернувся до улюбленої справи.

Сьогодні в Києві Вакарчук представляє свій новий сольний проект «Уночі». Нові пісні, за словами співака, швидше ностальгійно-сумні, ніж радісні. Воно й не дивно: після парламентських чортополохів веселої не заспіваєш...

А нам, хохлам, — один хер!

Україна — на грані дефолту. Інвестори тікають із країни. За 7 гривень поки дають долар, але незабаром будуть бити в морду. Рецепт виходу із кризи від сайту «Україна Кримінальна»: новою грошовою одиницею цілком може стати «Єдинъ херъ»!

На аверсі монети пропонується розмістити зображення Ющенка, Януковича й Тимошенко.

Не наше лихо, пишуть автори проекту, що деякі малоосвічені особистості слово «хер» непохитно асоціюють винятково з матірним позначенням чоловічого срамного місця. Спочатку — у старослов'янському алфавіті — «херъ» означало літеру «Х». Переносне значення слова «херъ» мало на увазі будь-який косий хрест, схожий у написанні з буквою «Х». Таким чином, «похерити» означає просто поставити хрест на чомусь. В тому числі й на фінансовій кризі.

Випадковий анекдот...

Ідуть по пустелі українець і єврей. В один мішок сала, в іншого — мішок золота. Жерти охота! Єврей і каже:

— Іване, дай мені шматочок сала.

— Ні, Абраме, так не можна. Давай як порядні люди, зробимо ринок, будемо торгуватися.

Ну, коротше, дістав українець сало, нарізав маленькими шматочками. І репетує на все горло:

— Українське сало — найтовще в світі! Підходьте, люди добрі!

Єврей запитує:

— Скільки коштує один шматочок сала?

— Мішок золота.

— Ти що, здурів?!?!

— А ти походи по базару, може, дешевше знайдеш!

...І випадковий малюнок

Мій Малин • ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

Під Українкою вибухнули снаряди

Вибух підняв у повітря хмару піску і яскраво палаючі зірки. Це зайнялася від детонації сірка, котрою були начинені запалювальні снаряди. Їх разом з півсотнею інших витягли піротехніки МНС із ями в лісі поблизу Українки.

На «подарунки» війни наткнувся місцевий житель, що збирав там гриби. До місця знахідки прибула група піротехніків обласного управління МНС. Вибухонебезпечні знахідки ліквідовано, повідомляє Житомир.info.

Найпопулярніші сторінки та матеріали сайту

Ющенко офіційно оголосив диктатуру!  

«Вам треба це бл..дське президентство!»  

Секретарку Сацюка побили... в прокуратурі!  

Доля повернувся!??  

Міська влада бездарно губить Малин  

«Мы, народ, говно. Поэтому и над нами...»

Вулиці Малина  

Багно, Михайлівка, Липки...

Походження малинських назв

Від Бабиної Лози до Ярочищ —

подорожуємо Малинщиною

Малин, Malin, Milan...

Наше місто в енциклопедіях

Ющенко кинув зірки на погони. Кому і за що?  

Повчіться в розвідників, як пити й не п'яніти  

Україна — наступна після Грузії?  

Українські йогурти провокують рак?  

Інтерв’ю з коханкою Андрія Ющенка  

Новини сайту

Наш сайт встановив черговий рекорд!

Число щоденних відвідувачів сайту «Мій Малин» перейшло знакову межу — 100!

Протягом доби 27 жовтня у нас побувало 119 унікальних відвідувачів. 85 відсотків відвідувань, і це не дивно, припадає на користувачів з України. Далі в числі «лідерів» ідуть Ізраїль — 7 відсотків, Росія  та Чехія — близько 3 відсотків кожна.

Географія і статистика відвідувань сайту за жовтень
Україна — 5751; Ізраїль — 1004; Російська Федерація — 255; Чехія — 128; Німеччина — 78; США — 63; Кіпр — 27; Норвегія — 11; Естонія — 10. Менше 10 відвідувань — Австралія, Білорусь, Великобританія, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Молдова, Оман, Пакистан, Польща, Таїланд, Франція, Швеція, Японія.
       Найбільше відвідувачів — 119 — було на сайті 27 жовтня ц.р.
Є новини, які не старіють довго... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня  ■15-21 вересня  ■8-14 вересня  ■1-7 вересня  ■25-31 серпня  ■18-24 серпня  ■11-17 серпня  ■28 липня-10 серпня  ■21-27 липня
Форум сайту «Мій Малин»

Останні повідомлення форуму читайте в темах:

Якщо у місті немає влади, нехай владою стане чистота
Меморіальна дошка Василю Скуратівському. МЕГАКАЗУС
Де краще посидіти з друзями?
           Вітаємо! На форумі зареєструвався 129-й користувач — iniciatuvna

Яndex