Мій Малин • Новини країни

Долар почне падати з березня?

Українська гривня опинилася в десятці найнестабільніших валют світу, вважає Микола Івченко, керівник інформаційно-аналітичного центру «Форекс-клубу»

— Наша компанія заробляє на різницях курсів валют, тому постійно відстежуємо ситуацію. Гривня втратила в ціні щодо долара 58 процентів. Долар влітку коштував 4,70 гривні, нині — 7,50.

У найгіршому випадку долар в обмінниках може зрости до 14,2 грн. Це максимум, який Україна не може перевищити. Бо порушить умови кредиту Міжнародного валютного фонду.    Читати далі

Литвин думає, що Янукович разом з Тимошенко
крастимуть по 200 доларів за секунду

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин заявив, що, на його думку, ймовірна коаліція між БЮТ і Партією регіонів може бути побудована виключно на бізнес-інтересах.

«Як це люди, які гнівно відкидали звинувачення в тому, що вони в одну секунду вкрадуть 60 доларів, тепер з цим змиритися? Це значить будуть разом 120 красти, плюс інфляція – виходить 200», — сказав він.

«А що ж залишиться для країни?», — додав Литвин, зауваживши, що не висуває жодних звинувачень, лише цитує керівників держави.

Капітан вирішив потонути разом з кораблем?

Президента Віктора Ющенка обрано головою партії «Народний Союз Наша Україна».

Таке рішення було одноголосно ухвалено на з'їзді партії в суботу. Форум нашокраїнців відбувався в закритому режимі (журналістів не підпускали ближче 200 метрів до приміщення, в якому проходив з’їзд, — так тепер у нас розуміють демократію).

Політологи одразу ж зазначили, що в разі виборів Ющенко муситиме взяти в них участь на чолі власної партії. Враховуючи плачевний рейтинг «Нашої України», її політичний лідер тим самим підпише собі «смертний вирок».

Шуфрич готується відгризти собі руку

Вибори президента України повинні бути всенародними, оскільки Верховна Рада, обрана за пропорційним принципом, продемонструвала власну недієздатність. У цьому переконана більшість опитаних «Дзеркалом тижня» депутатів ВР від Партії регіонів.

Водночас жоден із опитаних народних депутатів від Партії регіонів не висловив підтримки кандидатурі Віктора Ющенка у разі його обрання на посаду президента у стінах парламенту. «Голосувати за Ющенка? Я не те що собі руку відріжу, я її відгризу!», — зазначив, приміром, Нестор Шуфрич.

Мій Малин • Новини області

Губернатор в бадмінтон, на жаль, не грає...

Губернатор Житомирщини Юрій Забела очолив обласний олімпійський комітет. Його кандидатуру на цю посаду висунула… житомирська федерація бадмінтону, повідомляє Житомир.info.

Щоправда, на запитання журналістів Забела відповів чесно: «Ні, я в бадмінтон не граю... У мене навіть бажання особливого не було (очолити ООК — прим. ММ), просто почали говорити, що так завжди — губернатор очолює. Повірте, достатньо і без громадських навантажень роботи. Я дав згоду, але сказав: Миколо Андрійовичу (Черненко — заст. губернатора), будете ви виконувати все, що необхідно».

Томенко хоче ліквідувати райдержадміністрації

Під час візиту до Житомира заступник спікера Верховної Ради бютівець Микола Томенко дав у прес-центрі облдержадміністрації брифінг, на якому багато розказував про економічну кризу в країні та шляхи її подолання, пише ZHitomirNEWS.

При цьому Томенко заявив про необхідність ліквідації райдержадміністрацій та ймовірне перепідпорядкування облдержадміністрацій Кабміну.

Мій Малин • Новини району

У районі додалось героїв. Себто героїнь

Президент ВІктор Ющенко видав указ про чергове присвоєння звань «Мати-героїня». В числі нагороджених п’ять малинчанок.

Почесні відзнаки буде вручено ІВАНІЧЕНКО Тетяні Михайлівні — матері шести дітей, с. Українка Малинського району, НЕДАШКІВСЬКІЙ Марії Миколаївні — матері п'яти дітей, с. Старі Вороб'ї Малинського району, ОЛЕКСІЄНКО Ользі Миколаївні — матері шести дітей, с.Владівка Малинського району, СЕМЕНЕНКО Марії Іванівні — матері п'яти дітей, с.Любовичі Малинського району, ТКАЧУК Любові Михайлівні — матері п'яти дітей, с.Вишнянка Малинського району.

Гранітненським головою став директор школи

Стали відомими результати виборів гранітненського селищного голови. Якщо порівняти розмах піар-кампанії претендентів, підсумки волевиявлення мешканців селища можуть видатися неочікуваними.

Абсолютним переможцем виборчих перегонів (набравши у два рази більше голосів, ніж найближчий конкурент) став Микола Курса — до цього директор Любовицької школи. Цікаво, що, як повідомляє наше джерело в районній раді, Курса вже балотувався на пост голови (тоді виграв померлий нині Андрухов) і позиціонував себе як представник компартії. Цього разу він ішов як незалежний кандидат.

Малинський район — в обласних лідерах!

Малинський район зайняв перше місце в області за підсумками загальної рейтингової оцінки 9 місяців 2008 року.

Позитивними факторами, що визначили лідерство Малинщини, стали найкращі результати у сфері бюджету та фінансові результати діяльності підприємств, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, соціального сектора, пишуть «Малинські новини».

Блог Валерія Марченка

Час збирати каміння…

Так уже здавна повелося, що більшість малинчан отоварюються як продуктами, так і взуттям та одежиною на ринку, або, кажучи по-нашому, по-малинськи, на базарі.

Незважаючи на прогрес торговельної галузі, на базарі покупець не переводиться. Щосереди та щоп’ятниці, а вже в суботу чи неділю обов’язково, наш співгромадянин сумлінно виконує освячений роками обряд — побродити між базарними рядами, прицінитися, прикупитися, напакувати — хто більше, хто менше — поліетиленові торби.    Читати далі

Кузьму пробило на творчість

На фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка криза впливає благотворно. Кузьму пробиває на творчість. Як ми вже повідомляли, на початку листопада він завершив роботу над новорічно-феєричною антикризовою піснею «Тазік олів’є».

І от днями за новою композицією відзнято кліп — Кузьма записав його в разом з гуртом «Пающіє труси»

Малинський міськвиконком жжот!

Виконком Малинської міськради оприлюднив «Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Малинської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринку в м. Малині».

Малось на увазі, що громадськість міста цей документ почитає, обговорить і подасть до виконкому відповідні зауваження та пропозиції.

Мабуть-таки, ці надії марні. Бо у громадськості може статися заворот мізків після прочитання вже другого пункту так званого аналізу (цитуємо дослівно):

«2. Проблема щодо організації та регулювання відносин, пов'язаних з впорядкуванням торгівлі на ринку в місті не може бути розв'язана за допомогою ринкових механізмів, оскільки для регулювання діяльності суб'єктів господарювання, які займаються організацією ринкової торгівлі, тих що здійснюють торгівлю на ринку, та громадян, що здійснюють торгівлю на ринку, запропонованим проектом рішення передбачається механізм регулювання організаційних засад функціонування ринку відповідно до Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з яким повноваження щодо організації ринкової торгівлі покладені на міські ради».

І шо вони там курять?

Випадковий анекдот...

Іде мужик по лісу. Дощ періщить, вітер, ніч. Змерз страшно. Раптом бачить — машина стоїть. Він підійшов, у віконце дивиться — там нікого. Дверцята спробував — відкрита машина. Ну, він заліз і сидить. Раптом машина поїхала!

Мужик оторопів... Машина їде, він ззаду сидить, за кермом нікого...

Тут рука волохата з'являється звідкись — порулювала й зникла...

Мужик взагалі ледь не свідомість втрачає...

Між тим село показалося, от уже будинки перші... Тут машина зупиняється, у салон інший мужик заглядає й запитує:

— Ти що тут робиш???

Перший: — Та от, їду...

Другий йому: — Зашибись просто!!! Я пхаю, а він їде!

...І випадковий малюнок
Мій Малин • ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

Ворона мала, а рот здоровий…

У Малині по вул. Антоновича із будинку місцевого жителя шляхом виймання віконного скла невідомим викрадено мобільний телефон, 32 гривні та золоту каблучку. Загальна сума збитку становить понад 1 тис. гривень.

Працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей встановлено, що злочин скоїла 15-річна раніше засуджена неповнолітня, розшук якої триває.

Від вітчизняних конопель — до заморської марихуани

В с. Ріпище Малинського району у будинку 48-річного непрацюючого місцевого мешканця працівниками міліції виявлено наркотики.

Вилучені 9 грамів подрібненої рослинної маси зеленого кольору за висновками експертів є марихуаною.

Новини сайту
Географія і статистика відвідувань сайту за листопад
Україна — 5893; Ізраїль — 978; Росія — 234; Чехія — 108; Норвегія — 82; США — 58; Німеччина — 27; Польща — 17; Кіпр — 14.  Менше 10 відвідувань — Бельгія, Білорусь, Естонія, Болгарія, Великобританія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Литва, Молдова, Монако, Нідерланди, Пакистан, Португалія, Фінляндія, Швеція.  Найбільше відвідувачів — 136 — було на сайті 3 листопада ц.р.
Є новини, що не старіють... Ми збережемо їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня  ■15-21 вересня  ■8-14 вересня  ■1-7 вересня  ■25-31 серпня  ■18-24 серпня
Яndex