Мій Малин • Новини країни

Вам мало Академій? Тримайте ще одну!

На сайті Президента Ющенка опубліковано указ про створення Академії екологічних наук України.

Чисельність академії встановлено в кількості 25 дійсних членів і 52 членів-кореспондентів. Кабінету Міністрів України доручено здійснити необхідні заходи, пов'язані із заснуванням Академії екологічних наук України, фінансуванням і створенням умов для її роботи, а також визначити перелік установ і закладів, що передаються Академії.

Головного мента знов хочуть скинути?

Депутат від НУНС Роман Зварич ініціює питання звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Відповідний проект постанови Зварич зареєстрував у Верховній Раді.

Як повідомляє Українська правда, у пояснювальній записці Зварич аргументує необхідність відставки Луценка «системними порушеннями законодавства України та прав людини при виконанні покладених на нього повноважень».

Тимошенко вимагає відставки Ющенка

Прем'єр Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Ющенка подати у відставку через девальвацію гривні. Про це вона заявила в ефірі програми «ШустерLive» телеканалу Україна.

«Президент країни, який сьогодні працює, щоб було чим гірше, тим краще, і заробляє на біді людей, має піти у відставку завтра, разом з головою Нацбанку», — наголосила прем’єр.

У суботу на брифінгу в Кабінеті міністрів Тимошенко також заявила: «Я не хочу бути співучасником такої владної команди і саме тому я чітко заявляю, що я знаходжуся в опозиції до таких чиновників, якими є президент України, голова НБУ, усе злочинне угруповання, яке їх сьогодні оточує».

Найпопулярніше запитання Президенту

Заплановану на 16 грудня інтернет-конференцію президента Ющенка перенесено.

Як повідомляє прес-служба президента, це пов’язано з тим, що на 16 грудня заплановано проведення екстреної наради під головуванням Віктора Ющенка.

Між тим, на сторінках Української правди вже зібрано 5157 запитань до Ющенка.

Найпопулярнішим наразі є запитання:

«Шановний пане Президенте, скажіть, будь ласка, скільки нам (простим людям) потрібно Вам заплатити, щоб Ви разом з усіма депутатами ВР, міністрами, урядовцями назавжди виїхали за кордон і не заважали Україні нормально розвиватися?». За це запитання віддано 57342 голоси читачів..

Мій Малин • Новини області

Як так будуть керувати, нічим буде управляти

На спільному засіданні колегії Головуправління агропромислового розвитку ОДА та президії обласної профспілки працівників АПК начальник управління Микола Дідківський (колишній голова Малинської РДА) різко критикував керівників районів, у котрих зменшилось поголів’я великої рогатої худоби в сільгосппідприємствах.

Дідківський нагадав, пише Житомир.info, що поголів’я в області почало зменшуватися з 2003 року, коли вирізали більше 66 тисяч голів худоби, за 11 місяців цього року вирізали 16 з половиною тисяч. З такими темпами років за півтора «вже не буде чим управляти», зауважив керівник галузі.

А може, й не треба?..

Губернатор в бадмінтон, на жаль, не грає...

Губернатор Житомирщини Юрій Забела очолив обласний олімпійський комітет. Його кандидатуру на цю посаду висунула… житомирська федерація бадмінтону, повідомляє Житомир.info.

Щоправда, на запитання журналістів Забела відповів чесно: «Ні, я в бадмінтон не граю... У мене навіть бажання особливого не було (очолити ООК — прим. ММ), просто почали говорити, що так завжди — губернатор очолює. Повірте, достатньо і без громадських навантажень роботи. Я дав згоду, але сказав: Миколо Андрійовичу (Черненко — заст. губернатора), будете ви виконувати все, що необхідно».

Мій Малин • Новини району

Малинський військкомат —
один з кращих за результатами року

Малинсько-Радомишльський об’єднаний райвійськкомат за підсумками діяльності у 2008 році визнано одним з кращих у територіальному управлінні «Північ», повідомляє веб-сайт РДА.

Враховуючи, що до управління «Північ» входять, крім Житомирської, ще й Київська, Чернігівська, Харківська та Черкаська області, успіх колективу під керівництвом полковника О.В. Сердюка (на знімку) можна лише вітати.

Не лиш роботою живе душа директора

Директора Пинязевицького кар’єроуправління Івана Сергійовича Єщенка знають у районі не тільки як досвідченого та вмілого господарника, а й як мецената, активного прихильника фізкультури й спорту.

Приміром, рідко який спортивний захід проходить без участі директора. Особливо багато зусиль доклав він до відродження футболу на Малинщині. Тож щоб показати всі нагороди футбольної команди «Граніт», якою опікується Єщенко, цей знімок треба було б зробити ледь не вчетверо більшим.

В ці дні Іван Сергійович святкує 60-річчя від дня народження. З ювілеєм!

Святий Миколай завітав до дітвори

В день Святого Миколая голова РДА І.Малегус та голова райради П.Бабарика, заступники голів завітали із святковими подарунками в дитячі садки району, повідомляє веб-сайт РДА.

Малечі були вручені дитячі подарунки та солодощі. Віршики, пісні та танці у виконанні вихованців дитсадків були кращою нагородою для представників від Святого Миколая.

На цьому свято не закінчується — дітки чекають подарунків від депутатів усіх рівнів та меценатів району.

Визначено номінантів конкурсу «Учитель року-2009»

Пройшли заходи районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2009». В 5-ти номінаціях — «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Фізика», «Інформатика», «Музика» — змагалися педагоги Чоповицького, Нововороб’ївського, Малинівського навчально-виховних комплексів, Гранітнянської, Українківської, Недашківської, Скуратівської, Йосипівської, Слобідської, Ворсівської, Морозівської загальноосвітніх шкіл, повідомляє веб-сайт РДА.

Журі визначило переможцями вчителя української мови і літератури Лумлянської ЗОШ Галину Шкляр, вчителя інформатики Чоповицького ЗНВК Сергія Прокопенка, вчителя музики Скуратівської ЗОШ Світлану Заворотнюк, вчителя англійської мови Нововороб’ївського ЗНВК Юлію Абрамову, вчителя фізики Недашківської ЗОШ Галину Готовську.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Щастя — це коли міліція йде не до тебе

Президент футбольного клубу «Шахтар», бізнесмен Ринат Ахметов зізнався, що він «найнещасніший», коли футбольна команда «Шахтар» програє. Про це він сказав у школі, в якій вчився, де в день Св. Миколая разом з композитором Ігорем Крутим передавав подарунки дітям.

Коли школярі запитали Ахметова, що для нього щастя, він розповів їм анекдот:

«Зібралися троє друзів і обговорюють, що таке щастя?». Один каже: «Щастя — це тоді, коли ти успішний бізнесмен». Інший відповідає: «Та не в цьому щастя, щастя — це коли дружина красуня». А третій бізнесмен каже: «Не в цьому щастя. Ось стою я раз біля будинку і дивлюся, йде дільничний і з ним людина в цивільному, підходять до мене і питають — це вулиця Лузіна, 6? А я відповідаю — це Лузіна, 7. Оце щастя».

Хтось, напевно, допоміг?..

Саша Ніколаєнко, власниця Національного конкурсу «Міс Україна-Всесвіт», котра у січні вийшла заміж за мільярдера Філа Раффіна, на початку наступного року стане мамою.

Ніколаєнко народилася в 1981 році. Є переможницею конкурсу краси «Міс Україна-2001». Фіналістка конкурсів «Міс світу-2001», «Міс американська мрія-2001». Філу Раффіну зараз майже 73 роки. Його статки оцінюються в 2,1 млрд. дол.

Випадковий анекдот...

Німеччина, автобан, в одній з «кишень» стоїть вантажівка з російськими номерами. Морда задерта, водій — руки по лікті в мазуті, щось у двигуні колупається.

Німеччина країна поліцейська — звичайно ж, тут вони й намалювалися. Два полісмени, молодий і не дуже, тобто зі стажем.

Той що молодий, починає вантажити напарника:

— Авто капут, викликай евакуатор (щоб машину відтягнути в майстерню).

Тут той, котрий старший, підходить до водія, щось з ним перетирає, сідає у свою машину й збирається їхати.

Молодий розгублено дивиться на нього з німим запитанням.

Полісмен зі стажем говорить:

— Він зараз все полагодить і поїде.

Молодий йому, здивовано:

— Ти що, по-російському розмовляєш?!

Старий:

— Ні, просто водило сказав «х@йня», а от якби він сказав «п@здець» — тоді треба в майстерню...

 

*           *           *

— Що таке наївність?

— Припущення про те, що нашу людину від випивки утримає відсутність закуски.

...І випадковий малюнок
Мій Малин • ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

З наступаючим Новим роком
та Різдвом Христовим!

Статистика сайту «Мій Малин»

Мій Малин • Кримінальна хроніка

«Таврія» наздогнала велосипедиста

Під час недавньої ожеледиці на автошляху між Українкою та Малином загинув велосипедист.

Водій автомобіля «Таврія» не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням і наїхав на велосипедиста, котрий рухався попереду. Потерпілого було доставлено в Малинське МРТМО, де в реанімаційному відділенні він помер від травм. Обоє учасників аварії — мешканці Українки, які того ранку добиралися в Малин.

А скільки попереджали: не пали в ліжку!

Сусіди одного із мешканців села Пристанційного, спостерігши незвичайний дим з оселі господаря, викликали пожежників.

У будинку проживав одинокий пенсіонер похилого віку. Коли пожежники приїхали, господар вже був мертвий. За попередніми даними, трагедія сталась внаслідок паління в ліжку.

Новини сайту
Географія і статистика відвідувань сайту за листопад
Україна — 5893; Ізраїль — 978; Росія — 234; Чехія — 108; Норвегія — 82; США — 58; Німеччина — 27; Польща — 17; Кіпр — 14.  Менше 10 відвідувань — Бельгія, Білорусь, Естонія, Болгарія, Великобританія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Литва, Молдова, Монако, Нідерланди, Пакистан, Португалія, Фінляндія, Швеція.  Найбільше відвідувачів — 136 — було на сайті 3 листопада ц.р.
Є новини, котрі не старіють... Ми зберегли їх для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня  ■15-21 вересня  ■8-14 вересня
Яndex