Дайджест новин України

Привид імпічменту набирає обрисів

Парламент ухвалив в другому читанні та цілому закон про тимчасові слідчі комісії, зокрема і щодо імпічменту президенту. За проголосувало 406 та 408 депутатів відповідно.

Підставою для ініціювання імпічменту та утворення спеціальної слідчої комісії є подання, підписане більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради, підписи яких не відкликаються.

Представники комуністів та регіоналів у парламенті вже розпочали «відповідну роботу» щодо організації імпічменту Президенту ВІктору Ющенку.

Тимошенко назвала реальний курс гривні: 6,00-6,50

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко впевнена у зниженні курсу долара стосовно гривні у випадку зміни керівництва Національного банку. Про це вона сказала на нараді з губернаторами й мерами обласних центрів.

«Я впевнена, що й курс долара також стане на місце, тому що такого абсурду не може бути, як з курсом долара. Максимум, що може бути — курс долара до гривні 6,00-6,50. Більше — ніяка економіка не пояснює», — сказала вона.

Дорогуваті виходять ключики. Та піар ще дорожчий

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повинна обмежити особисті піар-заходи за бюджетні кошти, заявив заступник глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний.

Так Безсмертний прокоментував рішення прем'єр-міністра бути присутньою на врученні ключів від квартир людям, котрі нещодавно постраждали в результаті вибуху промислового газу в Євпаторії.

«Використання для робочої поїздки в Крим літака Ил-62, політ якого коштує понад 250 тисяч гривень, свідчить, що за «щемливі» заголовки новин про свою персону Ю.Тимошенко готова щедро розплачуватися засобами державного бюджету, навіть в умовах кризи», сказав Безсмертний.

Переходимо на мазут! Хай вони вдавляться своїм газом

Україна готова до повного бойкоту «Газпрому» і переходить на мазут. Такий нетривіальний вихід із ситуації знайшов український уряд.

Місцевим органам влади в Україні дано вказівку «у стислий термін вжити заходів по переведенню всіх теплоенергетичних підприємств на роботу з резервним видом палива — мазутом».

Про це повідомилапрес-служба уряду за підсумками наради в першого віце-прем'єра Олександра Турчинова. «Уряд готує рішення про закупівлю необхідної кількості мазуту за рубежем», — сказав заступник міністра палива й енергетики Володимир Макуха.

Відсотки за кредити не ростимуть?

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно якого банкам забороняється відбирати у громадян квартири, придбані згідно кредитних договорів з банками, якщо людина сплачує хоча б відсотки з обслуговування кредиту.

Про це повідомило управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України. У цьому рішення також йдеться про заборону комерційним банкам збільшувати відсоткові ставки за вже виданими кредитами.

Новини Житомирщини

У Бердичеві відкрився новий автовокзал

У Бердичеві відкрився новий автовокзал. Впродовж тривалого часу місто не мало пристосованого приміщення для організації пасажироперевезень. Те приміщення, що використовувалося, не відповідало нормам.

Ритм та темп життя на сьогодні такий, що географія роботи та дозвілля громадян значно розширюється, сказав на відкритті автовокзалу голова ОДА Юрій Забела. Тільки за минулий рік в області здійснено більш як 82 мільйони пасажироперевезень, що у півтора рази більше, ніж у 2007 році, повідомляє ZHitomirNEWS.

«Чорна мітка» — натяк на швидку кончину?

Своє ставлення до партій жителі обласного центру мали можливість висловити під час акції «Чорна мітка», яку організувала опозиційна громадська організація «Бджола».

На вулиці Михайлівській кожен перехожий міг наліпити чорне коло на полотнище із логотипом політсили, у якій розчарувався найбільше, повідомляє Житомир.info.

Загалом акція продемонструвала низьку довіру народу до політичних гравців. Найбільше «чорних міток» отримали НУНС, БЮТ, ПР, КПУ, Блок Литвина.

Малинщина сьогодні

Агропромисловий комплекс — на підйомі

Сільськогосподарськими підприємствами району в 2008 році вироблено валової продукції на 30,8 відсотка більше порівняно з 2007 р., повідомляє веб-сайт РДА.

Аграрники придбали 42 одиниці сільськогосподарської техніки на 9,1 млн. грн. В сільськогосподарське виробництво району залучено понад 21,6 млн. грн. інвестиційних коштів. Приміром, за сприяння інвесторів (ТОВ «Еліта Агро-М») відновлено роботу Малинівського свинокомплексу, де за сучасними технологіями утримується сьогодні 4364 голови свиней. ТОВ «Малинські ресурси» прийняло рішення про створення на базі господарства племінної кролеферми — вже завезено 65 голів маточного поголів’я.

Встеліть майдан зеленою бруківкою!

На Малинському каменедробильному заводі стала до ладу нова дільниця з виробництва будматеріалів, повідомляє прес-служба групи компаній Юнігран.

Відтепер до асортименту продукції підприємства входять тротуарна плитка різноманітної форми й конфігурації, тротуарні й дорожні бордюри, переогородочні й зовнішні блоки та бруківка.

Щороку планується випускати близько 150 тис. кубометрів виробів. Колірна гама продукції досить широка — крім усталених сірого, чорного й червоного, за бажанням замовника виготовлятимуться вироби жовтого, зеленого, синього й інших кольорів.

Спартакіада вчителів: удома й стіни допомагають

Традиційна зимова спартакіада вчителів району відбулась в Українківській школі.

В турнірі взяли участь чотири збірні команди педагогів району — Чоповицької, Нововороб’ївської, Українківської зон та команда відділу освіти РДА, пишуть Малинські новини. Змагались із волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок. Перше місце посіла команда господарів, на другому — нововороб’ївці і на третьому — районний відділ освіти.

Малинський військкомат —
один з кращих за результатами року

Малинсько-Радомишльський об’єднаний райвійськкомат за підсумками діяльності у 2008 році визнано одним з кращих у територіальному управлінні «Північ», повідомляє веб-сайт РДА.

Враховуючи, що до управління «Північ» входять, крім Житомирської, ще й Київська, Чернігівська, Харківська та Черкаська області, успіх колективу під керівництвом полковника О.В. Сердюка (на знімку) можна лише вітати.

Не лиш роботою живе душа директора

Директора Пинязевицького кар’єроуправління Івана Сергійовича Єщенка знають у районі не тільки як досвідченого та вмілого господарника, а й як мецената, активного прихильника фізкультури й спорту.

Приміром, рідко який спортивний захід проходить без участі директора. Особливо багато зусиль доклав він до відродження футболу на Малинщині. Тож щоб показати всі нагороди футбольної команди «Граніт», якою опікується Єщенко, цей знімок треба було б зробити ледь не вчетверо більшим.

В ці дні Іван Сергійович святкує 60-річчя від дня народження. З ювілеєм!

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Блог Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Блог Валерія Марченка

Вас хочуть виперти з роботи?..

«Директор заявив нам: «Не напишете «за власними» — звільнимо по статті як некваліфікованих працівників», жаліється знайома. Судячи з відгуків, подібний спосіб «умовлянь» у начальства досить популярний.

Але спеціалісти з трудового права пояснюють: насправді легко звільнити «по статті» — блеф!

За законом, аби довести невідповідність кваліфікації працівника посаді, яку він займає, працедавець має виконати стільки правил, що мало не видасться. Наприклад, підписати наказ про атестацію працівників (щоб, власне, вияснити, хто ж не відповідає своєму рівню), вказати працівників, які підпадають під неї, ознайомити всіх з наказом під підпис і, власне, провести атестацію.

Мало того, у підсумку ви можете бути не згодні з її результатами і звернутися до суду з вимогою поновити вас на роботі.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

Учені довели існування вічного кохання

Кожна десята пара зберігає кохання через 20 років і більше після початку відносин.

До такого висновку дійшли недавно дослідники американського Університету Стоуні Брук в Нью-Йорку, порівнявши за допомогою методу томографії хімічні процеси в мозку у молодих пар і пар, що провели разом більше 20 років.

Учені виявили, що у деяких представників немолодих пар при спогляданні фотографій партнера в мозку відбуваються такі самі хімічні реакції, що і у людей, які знаходяться на ранніх стадіях закоханості.

Відкриття спростувало традиційний погляд, згідно з яким хімічні процеси, що викликають піднесений настрій і пов`язані з любовним відчуттям, починають спадати через 15 місяців після початку відносин і повністю зникають протягом десяти років. Раніше різні групи учених як критичні для відносин називали терміни в 12-15 місяців, три роки і сім років.

Такий, видно, контингент у садку...

Указ Президента України №1172/2008

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня міліції

За вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, бездоганне виконання службового обов'язку, високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ТАТАРЧЕНКО Олександру Стефанівну — завідувача дошкільного навчального закладу №2/124 МВС України.

Випадковий анекдот...

Викликав Бог до себе російського президента Дмитра Медведєва, білоруського лідера Олександра Лукашенко та Президента України Віктора Ющенка й каже: — Президенти, ви так доправились у своїх країнах, що я влаштую кінець світу через два тижні. Ідіть і оголосіть своєму народу.

Медведєв — росіянам: — У мене дві новини, одна гарна, інша погана. Гарна — Бог є, погана — через два тижні кінець.

Лукашенко — білорусам: — У мене для вас дві поганих новини. Я — не Бог і через два тижні кінець світу.

Ющенко — українцям: — Любі друзі, в мене для вас дві гарних новини. Перша — Бог визнав мене президентом, друга — я буду правити вами до кінця світу.

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►
Рибальский спорт   Малинщини►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Пригоди Кримінальна хроніка

У Житомирі горів будинок держадміністрації

Увечері тринадцятого січня, напередодні старого Нового року, відбулося загоряння в одному з будинків, де розташовані управління Житомирської державної адміністрації, повідомляє Житомир.info.

Як розповідають очевидці НП, усе трапилося близько 9 вечора. На гасіння вогню в кабінеті на 3 поверсі приїхало кілька пожежних машин, ще до десяти вечора вогонь був переможений. Потерпілих нема, всі співробітники в цей час були вже вдома. Подейкують, що причиною пожежі став невимкнений електрообігрівач.

Супермаркет у Зибені пограбовано двічі за 2 тижні

Вперше до сільського магазинчика, який належить Малинському споживчому товариству, залізли 22 грудня. Злодієм, який поцупив тоді харчі, спиртне та цигарки, виявився раніше неодноразово судимий 40-річний житель сусіднього села Заболоть.

Однак десять діб, проведених у ізоляторі тимчасового тримання Малинського відділку міліції, аж ніяк не вплинули на сумління рецидивіста. Бо вже 4 січня той самий злодій знову навідався в той самий магазин, звідки, зірвавши навісний замок на дверях, повторно викрав горілку, цигарки та продукти.

Як кажуть міліціянти, дивує в цій ситуації й інше: належних висновки не зробили власники пограбованого магазину, які так і не вжили заходів щодо технічного укріплення та охорони приміщення своєї торговельної точки.

Прес-центр облУМВС повідомляє

«ФОРД» ПІШОВ ТРАНЗИТОМ. 12 січня до Малинського МВ звернувся 35-річний житель райцентру, повідомивши про те, що з 20 години 30 хвилин 11 січня до 9 години 30 хвилин 12 січня невідомим викрадено його автомобіль «Форд Транзит», який він залишив без нагляду по вул. Гагаріна.

У МІЛІЦІЇ ВАГИ ТОЧНІ. У будинку жительки с. Іванівки Малинського району дільничні виявили 43 грами макової соломки. Наразі жінка пояснює походження та призначення наркосировини.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за грудень

Україна — 12 513, Ізраїль — 988, Чехія — 353, Росія — 278, Кіпр — 82, США — 65, Норвегія — 58, Німеччина — 47, Великобританія — 32, Польща — 23, Швейцарія — 11.

Менше 10 відвідувань — Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Естонія, Європейський союз, Італія, Казахстан, Кувейт, Латвія, Нідерланди, Румунія, Сенегал, Тайвань, Фінляндія, Франція, Швеція.
       
Найбільше відвідувачів — 339 — було на сайті 8 грудня 2008 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня  ■29 вересня-5 жовтня  ■21-28 вересня

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex