Дайджест новин України

Звернення Ющенка до народу: у всьому винна Юля!

Президент Віктор Ющенко вимагає від Верховної Ради терміново переглянути держбюджет на 2009 рік і покладає всю відповідальність за економічну ситуацію в країні на прем’єр-міністра Юлію Тимошенко

Про це він сказав у своєму зверненні до українського народу в п’ятницю ввечері.

«Повну відповідальність відповідно до Конституції за економічне становище, за зрив бюджетного процесу, за руйнацію банківської системи несе особисто прем'єр-міністр Тимошенко. Дійшовши до критичної межі, їй не вдасться сховатися в опозиції», — підкреслив Президент.     Читати

...І відповідь Юлі: у Ющенка був, є і буде недохват

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано наступну заяву Юлії Тимошенко:

Так зване звернення Ющенка до народу — це суміш неправди, паніки та істерії. Всі люди побачили, що президент — це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування на міцність під ударами потужної всесвітньої економічної кризи.

Маю сумну для президента та оптимістичну для країни новину: незважаючи на кризу, державний бюджет за січень перевиконано.

Зарплати бюджетникам та пенсії виплачені і надалі будуть виплачуватися вчасно та в повному обсязі. Ціни на газ для населення та теплокомуненерго не підвищуються, залишаються на рівні минулого року.

«Нафтогаз» ритмічно постачає газ українським споживачам та в Європу та працює благополучно, вперше за багато років без жодних посередників та корупційних схем.

Уряд та парламентська більшість працюють в напруженому режимі, і від їхнього імені прошу президента: якщо не допомагаєте, то хоч не заважайте.

Світ та Україна — в кризі. Я не хочу прикрашати ситуацію, але й сіяти паніку не дозволю нікому.

Для того, щоб боротися з кризою, нам потрібні політична консолідація, холодний та тверезий розум, залізні нерви, сила волі, рішучість та глибоке відчуття відповідальності — саме те, чого завжди бракувало, бракує та бракуватиме Віктору Андрійовичу.

Затримують зарплату? Дзвони у Кабмін: 8-800-287-12-30

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко нещодавно на селекторній нараді з головами обласних державних адміністрацій з питань виплат зарплат та грошового утримання працівників бюджетної сфери доручила Міністерству праці та соціальної політики України відкрити «гарячу лінію» з питань виплати заробітної плати.

Малось на увазі, що відтепер люди можуть подзвонити й повідомити про затримки чи невиплати заробітної плати, «щоб реакція була миттєвою».

Так от, з 29 січня ця лінія змінила номер і стала безкоштовною для всіх стаціонарних телефонів України. Тож є проблеми — телефонуйте 8-800-287-12-30. Нам нічого втрачати, крім власної зарплати!

«Бютівець» Омельченко у Раді Європи
назвав спікера Литвина ініціатором убивства Гонгадзе

Парламентська асамблея Ради Європи обговорила 28 січня питання «Розслідування злочинів, у яких підозрюють вищих посадових осіб під час правління Кучми в Україні — справа Гонгадзе як символічний приклад».

«Бютівець» Григорій Омельченко, котрий з 2002 по 2006 рік був головою парламентської слідчої комісії в справі про вбивство Гонгадзе, заявив у своєму виступі на Асамблеї: підбурювачем до здійснення злочину, вираженого у викраденні Георгія Гонгадзе, що призвело до його смерті, був голова адміністрації президента Кучми, нинішній голова парламенту України Володимир Литвин. Замовником викрадення був президент України Леонід Кучма. Організатором — міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко…

Про безпеку України буде дбати мільярдер

28 січня уряд звільнив Валерія Хорошковського з посади голови Державної митної служби.

Напередодні звільнення Хорошковський заявив: «Ти хороший, поки дотримуєшся логіки прем'єр-міністра. Але якщо твоя логіка, навіть підтверджена законодавством, суперечить завданням прем'єра, то любов закінчується».

Цікаво, що ще до(!) офіційного звільнення Президент Ющенко призначив Валерія Хорошковського на посаду 1-го заступника Голови СБУ, спеціальним указом збільшивши кількість перших заступників голови СБУ з одного до двох.

Хорошковський — один з найбагатших людей в Україні. Його статки оцінюються в більш як 1 мільярд доларів.

Новини Житомирщини

Забела закликає зберегти промисловий потенціал

«Цьогоріч і перед владою, і перед виробничниками стоятимуть дуже складні завдання — це, насамперед, зберегти той промисловий потенціал області, показниками якого Житомирщина пишалась минулого року» — сказав голова ОДА Юрій Забела під час обласної наради промисловців.

2008-й був для Житомирського регіону по багатьох показниках переламним, відзначив Забела, оскільки область вперше за останні роки наростила обсяги промислового виробництва, суттєво покращила показник її ефективності, збільшила на 100 мільйонів гривень прибутки проти 2007 і впевнено зайняла четверту нішу у загальнодержавному рейтингу регіонів.

Однак всі ці досягнення промислового сектору економіки області можуть бути знівельовані через вкрай складну політичну і економічну ситуацію в Україні, сказав Юрій Забела.      Читати далі

В облдержадміністрації піймали підробника документів

Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито керівника одного з управлінь Житомирської обласної державної адміністрації, який підписав два накази про затвердження неіснуючої проектно-кошторисної документації на проведення робіт з ліквідації наслідків підтоплення на восьми об’єктах області.

У результаті його протиправних дій на рахунок генпідрядної організації було незаконно перераховано майже 285 тис. грн. авансу. Порушено кримінальну справу.

Рудченко знову буде губернатором Житомирщини?

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не виключає повернення своїх однопартійців на посади голів обласних державних адміністрацій.

Про це він заявив у вівторок на прес-конференції в Новограді-Волинському.

Литвин відзначив, що позиції Народної партії в регіонах досить міцні. «Я хотів би, щоб зміцнювали не мої позиції, які зараз міцні, а щоб зміцнили позиції Житомирської області, України й регіонів у цілому. А для цього потрібно було брати людей, які працювали в областях і є моїми соратниками й моєю командою. Потрібно, щоб їх повернули на роботу. Я говорю це в цілому», — сказав спікер Верховної Ради.

Цілком очевидно, що Литвин мав на увазі перш за все колишнього голову Житомирської ОДА, народного депутата від Блоку Литвина й голову Житомирської обласної організації Народної партії Миколу Рудченка, котрий був присутній на прес-конференції (на знімку).

Малинщина сьогодні

Буде-таки в Любовичах нова молочна ферма!

Днями сільськогосподарське підприємство «Любовичі», котре належить компанії «Юнігран», відвідали представники українсько-німецької компанії «Maratec» та української «Харків-Агропроект».

Перша на території України відома як виробник доїльного й охолоджувального обладнання, друга — професіонал у проектуванні виробничих приміщень сільськогосподарського призначення. Темою зустрічі було узгодження проекту спорудження молочнотоварної ферми на 1000 голів ВРХ.

Необхідних домовленостей досягнуто, на початку лютого розгорнуться проектні роботи, повідомляє сайт групи компаній Юнігран.

Нашу землячку Недашківську нагороджено орденом

За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України Президент України Віктор Ющенко нагородив орденом княгині Ольги II ступеня НЕДАШКІВСЬКУ Раїсу Степанівну — артистку театру і кіно, народну артистку України, м. Київ.

Нагадаємо: Раїса Недашківська — наша землячка.

Малинщина відзначила День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України, 90-ї річниці проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР 22 січня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Малині за участю керівників району та міста, працівників райдержадміністрації, міської ради, керівників підприємств, організацій, установ, політичних партій, громадських організацій відбувся мітинг.

Присутніх зі святом вітали голова райдержадміністрації Ігор Малегус (на знімку), секретар міської ради Ольга Кудрицька.

У виконанні районного народного хору «Ветеран», працівників культури звучала пісня «Я тобі співаю, Україно!» Після завершення мітингу були покладені квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Блог Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Детально

А за що жити?

«...Окремо хочу сказати кілька слів про в.о. міського голови Ольгу Кудрицьку та заступника мера Василя Буткевича. Вони не меншою мірою винні у тому, що комунальні тарифи для бідних малинчан стають непосильними.

Для вельмишановної пані та надзвичайно чесного пана, ясна річ, навіть триста гривень у місяць — також невелика сума. Але ж, як вони кажуть, і про народ не можна забувати. Вирішувати не лише власні проблеми — проблем у них, схоже, немає, а й дбати про місто».   Читати повністю

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Вас хочуть виперти з роботи?..  Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ ВІктор Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

Брюс рекламуватиме наші консерви

Голлівудський актор Брюс Уілліс займеться рекламою українських курячих консервів.

Сюжет відеоролика, як і сума гонорару світової зірки екрана, поки не розголошуються. Відомо лише, що зйомки української реклами будуть проходити в Москві, пише Газета.ру.

Пишногруда «віагрушка» повертається

«Надія Грановська повертається до гурту», — пише сайт «ВІА Гри».

«Найпристрасніша брюнетка за всю історію бренду «ВІА Гра» відмовилася і від сольної кар'єри, і від кар'єри телеведучої, щоб знову стати його невід'ємною частиною», — додається у новині.

Медведєв — найнижчий президент світу

Нинішній президент Росії Дмитро Медведєв є найнизькорослішим президентом у світі з нині діючих глав держав. Як повідомляє Guardian, зріст Медведєва від маківки до п'ят — 162 см.

Дотепер самим низькорослим главою держави вважався «великий керівник» народу КНДР Кім Чен Ір. Його зріст приблизно 162-163 см.

На знімку: Медведєв і головний раввин Росії Бер Лазар.

Читайте також у розділі ДЕТАЛЬНО: Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей, але на його обрізання мене не запросили

Випадковий анекдот...

Москва. Біля громадського туалету пісяє негр. Підходить двірник:

— Як вам не соромно! Не можете в туалеті цього зробити?

Негр зніяковіло:

— Не можу. Там білий чоловік вино п'є.

 

Дзвінок до міліцейської чергової частини:

— Здрастуйте, ви вчора надсилали наряд на Леніна 77 кв. 47?

— Так, мали місце порушення громадського спокою, голосна музика...

— Слухайте, передайте їм, нехай ще раз заїдуть, вони тут забули кашкет, пістолет, та й фотки подивляться, прикольні вийшли!!!

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►
Рибальский спорт   Малинщини►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Пригоди Кримінальна хроніка

У Житомирі горів будинок держадміністрації

Увечері тринадцятого січня, напередодні старого Нового року, відбулося загоряння в одному з будинків, де розташовані управління Житомирської державної адміністрації, повідомляє Житомир.info.

Як розповідають очевидці НП, усе трапилося близько 9 вечора. На гасіння вогню в кабінеті на 3 поверсі приїхало кілька пожежних машин, ще до десяти вечора вогонь був переможений. Потерпілих нема, всі співробітники в цей час були вже вдома. Подейкують, що причиною пожежі став невимкнений електрообігрівач.

Супермаркет у Зибені пограбовано двічі за 2 тижні

Вперше до сільського магазинчика, який належить Малинському споживчому товариству, залізли 22 грудня. Злодієм, який поцупив тоді харчі, спиртне та цигарки, виявився раніше неодноразово судимий 40-річний житель сусіднього села Заболоть.

Однак десять діб, проведених у ізоляторі тимчасового тримання Малинського відділку міліції, аж ніяк не вплинули на сумління рецидивіста. Бо вже 4 січня той самий злодій знову навідався в той самий магазин.

Прес-центр облУМВС повідомляє

До Малинського МВ звернулась місцева жителька з заявою про те, що близько 13 години у райцентрі НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ЇЇ ПОГРАБУВАВ НЕВІДОМИЙ, який відібрав сумочку, де знаходились 100 гривень та мобільний телефон. Загальна сума збитку становить майже 1000 гривень. Оперативники міськвідділу встановили, що злочин скоїв непрацюючий 20-річний житель с. Іванівки, якого затримано.

У с. Пиріжках Малинського р-ну водій невстановленого автомобіля ЗДІЙСНИВ НАЇЗД НА ПІШОХОДА, місцевого мешканця, який знаходився на проїзній частині. Автомобіль з місця пригоди зник. Пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за грудень

Україна — 12 513, Ізраїль — 988, Чехія — 353, Росія — 278, Кіпр — 82, США — 65, Норвегія — 58, Німеччина — 47, Великобританія — 32, Польща — 23, Швейцарія — 11.

Менше 10 відвідувань — Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Естонія, Європейський союз, Італія, Казахстан, Кувейт, Латвія, Нідерланди, Румунія, Сенегал, Тайвань, Фінляндія, Франція, Швеція.
       
Найбільше відвідувачів — 339 — було на сайті 8 грудня 2008 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 19-25 січня 5-18 січня 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex