Дайджест новин України

Багато галасу даремно: Тимошенко залишається...

Початок обговорення звіту прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в парламенті був доволі багатообіцяючим: одразу після завершення її промови депутати влаштували бійку біля трибуни.

Проте надалі запал нардепів явно згас. Верховна Рада не підтримала резолюцію про недовіру уряду Юлії Тимошенко в рамках розгляду питання про соціально-економічну ситуацію в країні та дій влади в боротьбі з кризою. За це рішення проголосували 203 депутати з 226 необхідних.

Резолюцію, ініціатором якої був лідер Партії регіонів Віктор Янукович, підтримали 172 депутати від Партії регіонів, 1 — від БЮТ, 10 — від НУНС, 20 — від Компартії.

«Я можу тільки констатувати, що замість резолюції недовіри уряду сьогодні проголосовано резолюцію про довіру уряду», — сказала Юлія Тимошенко журналістам.

На її думку, очевидний той факт, що ніхто «з цих сміливих опозиціонерів не хотів би бути на чолі уряду, не хотів би бути міністром в уряді» в умовах фінансово-економічної кризи.

...Але в Секретаріаті Президента переконані: ненадовго

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога заявив, що звіт прем`єр-міністра Юлії Тимошенко про діяльність очолюваного нею Кабінету міністрів, з яким вона виступила у Верховній Раді, має всі ознаки театральної постановки з елементами фантастики.

«Можливо, прем’єр і бачить підстави для всепоглинаючої, безмежної радості. Але тоді вона уявляє якусь іншу, придуману нею країну, без інфляції та економічного спаду, без невиплачених зарплат і зростання боргів. Дійсність зовсім інша, і вона дуже гостро ставить питання про відповідальність уряду», — наголосив Віктор Балога.

Бюджет до червня не мінятимуть, каже Тимошенко

Тимошенко просить Ющенка не влаштовувати істерик, бо уряд все одно не планує переглядати державний бюджет на 2009 рік протягом півроку. Про це прем’єрка заявила в суботу в коментарі УНІАН.

Вона підкреслила, що бюджет цілком повноцінний, і, судячи з результатів січня, він виконується.

Заяву президента про те, що бюджет виконано лише на 50%, спростувало в суботу і Державне казначейство. Про це заявила голова Держказначейства Тетяна Слюз.

«Інформація президента не відповідає дійсності. За оперативними даними на 31 січня держбюджет виконано на 101%, доходу отримано 12,2 млрд. гривень. Місцеві бюджети загального фонду отримали на 330 млн. гривень більше, ніж за цей же період минулого року», — заявила Слюз.

Новини Житомирщини

На Житомирщині покладуть край чергам до нотаріусів?

З 1 червня 2009 року всі нотаріальні дії увійдуть до повноважень приватних нотаріусів.

Про це на своїй прес-конференції повідомив начальник Головного управління юстиції в Житомирській області Василь Шундрик.

«Державних і приватних нотаріусів буде прирівняно у статусі, — сказав він. — Це дасть змогу зменшити черги до державних нотаріусів. Переважно у цих чергах стоять люди похилого віку, вирішуючи питання спадщини. Сьогодні це велика проблема і на Житомирщині, і в Україні в цілому».

Забела закликає зберегти промисловий потенціал

«Цьогоріч і перед владою, і перед виробничниками стоятимуть дуже складні завдання — це, насамперед, зберегти той промисловий потенціал області, показниками якого Житомирщина пишалась минулого року» — сказав голова ОДА Юрій Забела під час обласної наради промисловців.

2008-й був для Житомирського регіону по багатьох показниках переламним, відзначив Забела, оскільки область вперше за останні роки наростила обсяги промислового виробництва, збільшила на 100 мільйонів гривень прибутки проти 2007 і впевнено зайняла четверту нішу у загальнодержавному рейтингу регіонів.

Однак всі ці досягнення промислового сектору економіки області можуть бути знівельовані через вкрай складну політичну і економічну ситуацію в Україні, сказав Юрій Забела.      Читати далі

В облдержадміністрації піймали підробника документів

Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито керівника одного з управлінь Житомирської обласної державної адміністрації, який підписав два накази про затвердження неіснуючої проектно-кошторисної документації на проведення робіт з ліквідації наслідків підтоплення на восьми об’єктах області.

У результаті його протиправних дій на рахунок генпідрядної організації було незаконно перераховано майже 285 тис. грн. авансу. Порушено кримінальну справу.

Малинщина сьогодні

Буде-таки в Любовичах нова молочна ферма!

Днями сільськогосподарське підприємство «Любовичі», котре належить компанії «Юнігран», відвідали представники українсько-німецької компанії «Maratec» та української «Харків-Агропроект».

Перша на території України відома як виробник доїльного й охолоджувального обладнання, друга — професіонал у проектуванні виробничих приміщень сільськогосподарського призначення. Темою зустрічі було узгодження проекту спорудження молочнотоварної ферми на 1000 голів ВРХ.

Необхідних домовленостей досягнуто, на початку лютого розгорнуться проектні роботи, повідомляє сайт групи компаній Юнігран.

Нашу землячку Недашківську нагороджено орденом

За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України Президент України Віктор Ющенко нагородив орденом княгині Ольги II ступеня НЕДАШКІВСЬКУ Раїсу Степанівну — артистку театру і кіно, народну артистку України, м. Київ.

Нагадаємо: Раїса Недашківська — наша землячка.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Малинчанка на обласному ТБ

У неділю на каналі обласного телебачення вийде перша передача з циклу нової програми «ЕкоТур».

Виявилося, автором ідеї й ведучою цієї програми є знайома багатьом малинчанам Вікторія Лук'яненко. Свого часу вона працювала редактором на малинському телебаченні, але ось уже трохи більш як півроку працює в обласній телерадіостудії.

— Ведення своєї програми, навіть для репортера, на обласному телебаченні є обов'язковим, — розповіла Вікторія. — Ідея ж програми, яка б розповідала про природу Житомирщини, з'явилася ще у травні минулого року (гарний час для зачаття). Виношувала її рівно дев'ять місяців. І от з Нового року ідея визріла.   Читати повністю

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Вас хочуть виперти з роботи?..  Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ ВІктор Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

І в комуністів є кохання й секс!

Лідер українських комуністів Петро Симоненко розлучається з дружиною. Причина стала відома днями, але вона стара як світ: вірний марксист-ленінець завів собі коханку.

Як стверджує газета Сегодня, нову, молоду жінку головного комуніста звуть Оксана Ващенко. Оксані близько 36 років. Зараз вона — журналіст радіо Ера-FM. Паралельно пишна білявка, наскільки відомо, працює керівником прес-служби Комуністичної партії.

За даними ТаблоIDу, Оксана Ващенко народила 22-го січня дівчинку. Як пише видання, дочку назвали Марією.

На верхньому знімку: дві білявки Симоненка — неофіційна і офіційна.

Доповнено. У понеділок 2 лютого в інтерв'ю журналістам лідер Компартії України й однойменної парламентської фракції Петро Симоненко підтвердив інформацію про народження позашлюбної дочки.

Також 56-літній депутат додав, що велика різниця у віці з коханкою його анітрошки не бентежить.

Шлюб зі своєю дружиною Світланою Симоненко поки що не розірвав. Від цього шлюбу у нього двоє синів 1974 і  1977 р.н. Також у пари двоє онуків.

Отакі в Чорнобилі ловляться коропці!

Ось такого коропа вагою 54 кг піймав рибалка в річці Прип'ять, що під Чорнобилем.

На запитання «Як вам це вдалося?» він скромно відповів: «Ну взагалі-то ми ловили сома... тому снасть і не обірвалася — важкувато порвати металевий трос 4 мм! А витягали ми коропа, причепивши трос до нашого Уазика. Тут у Прип'яті ще й не така рибка водиться...».

Випадковий анекдот...

Спустився Бог на Землю, щоб полегшити людям життя. Зібрав всіх російських мужиків і говорить:

— Я зроблю ваше життя у два рази кращим, але ви повинні позбутися від однієї із двох ваших шкідливих звичок — пити горілку й лаятися матом.

Головний представник мужиків почухав ріпу, подумав, потім хрясь шапкою об землю й каже:

— А х@й з нею, з горілкою! Самогонку будемо пити!!!

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►
Рибальский спорт   Малинщини►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Новини від адміна Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

У Житомирі горів будинок держадміністрації

Увечері тринадцятого січня, напередодні старого Нового року, відбулося загоряння в одному з будинків, де розташовані управління Житомирської державної адміністрації, повідомляє Житомир.info.

Як розповідають очевидці НП, усе трапилося близько 9 вечора. Подейкують, що причиною пожежі став невимкнений електрообігрівач.

Супермаркет у Зибені пограбовано двічі за 2 тижні

Вперше до сільського магазинчика, який належить Малинському споживчому товариству, залізли 22 грудня. Злодієм, який поцупив тоді харчі, спиртне та цигарки, виявився раніше неодноразово судимий 40-річний житель сусіднього села Заболоть.

Однак десять діб, проведених у ізоляторі тимчасового тримання Малинського відділку міліції, аж ніяк не вплинули на сумління рецидивіста. Бо вже 4 січня той самий злодій знову навідався в той самий магазин.

Прес-центр облУМВС повідомляє

До Малинського МВ звернулась місцева жителька з заявою про те, що близько 13 години у райцентрі НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ЇЇ ПОГРАБУВАВ НЕВІДОМИЙ, який відібрав сумочку, де знаходились 100 гривень та мобільний телефон. Загальна сума збитку становить майже 1000 гривень. Оперативники міськвідділу встановили, що злочин скоїв непрацюючий 20-річний житель с. Іванівки, якого затримано.

У с. Пиріжках Малинського р-ну водій невстановленого автомобіля ЗДІЙСНИВ НАЇЗД НА ПІШОХОДА, місцевого мешканця, який знаходився на проїзній частині. Автомобіль з місця пригоди зник. Пішохід від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за січень

Україна — 8 924, Росія — 352, Ізраїль — 349, Чехія — 341, Польща — 198, Німеччина — 85, США — 67, Великобританія — 52, Кіпр — 38, Норвегія — 33, Франція — 24, Білорусь — 19, Швейцарія — 15.

Менше 10 відвідувань — Болгарія, Вірменія, Грузія, Естонія, Іран, Казахстан, Канада, Китай, Латвія, Молдова, Португалія, Румунія, Сенегал, Сінгапур, Угорщина.
       
Найбільше відвідувачів — 185 — було на сайті 26 січня 2009 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 26 січня-2 лютого 19-25 січня 5-18 січня 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня  ■6-12 жовтня

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex