Дайджест новин України

Ющенко вручив диплом простому студентові

Президент України Віктор Ющенко вручив диплом магістра-міжнародника своєму сину Андрію.

Як передає кореспондент УНІАН, на церемонії нагородження випускників Київського національного інституту міжнародних відносин Віктор Ющенко наголосив, що сьогодні виступає не лише як Президент, але і як батько, оскільки у залі присутній його син Андрій. «Тому мої почуття великі і щирі», — підкреслив він.

Президент нагадав, що Інститут міжнародних відносин Київського національного університету давно став кузнею дипломатичних кадрів, з якої вийшло багато профільних міністрів, послів, представників дипломатичних місій.

Президент влаштував прем’єру «розбірки» на РНБО

Чергове засідання Ради національної безпеки та оборони України перетворилося на чергові розбірки з плюванням і погрозами між двома політичними конкурентами на майбутніх президентських виборах.

Абсолютна більшість українських політологів коментують ситуацію як використання РНБО в якості майданчика для вияснення політичних стосунків.

Головним оратором на цьому майданчику був, звичайно ж, Віктор Андрійович. Що з цього вийшло? Увечері в ефірі 5 каналу навіть такий відданий апологет президента, як нардеп Роман Зварич, був змушений з жалем констатувати, що не бачить логіки ні в діях, ні в думках Ющенка...

Луценко сказав даішникам: «Беріть більше!»

Заступник глави Секретаріату Президента України Ігор Пукшин обурений закликом міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до підлеглих активізувати збір штрафів на дорогах для наповнення бюджету МВС.

Такий заклик прозвучав на останній колегії МВС. «Знаходьте способи забирати наші гроші. На грані фолу, але робіть. Там наші зарплати» — передає слова Луценка Пукшин.

«Міністру Луценку слід пам`ятати, що штрафи за порушення правил дорожнього руху були підвищені, передусім, для наведення порядку на дорогах, а не для поповнення фонду зарплат працівників ДАІ», — підкреслив чиновник.

У травні долар коштуватиме 15 гривень?

Період відносної стабільності національної валюти підходить до кінця, і найближчим часом гривню очікує новий виток девальвації. Про це говориться в аналітичному звіті інвестиційної компанії «Phoenix Capital».

Відносну стабільність національної валюти протягом січня експерти «Phoenix Capital» пояснюють «низьким рівнем попиту на гривню, а також інтервенціями НБУ. «НБУ не зможе довго утримувати нинішній темп інтервенцій», — упевнені аналітики. Тому «Phoenix Capital» зберігає свій прогноз щодо середньорічного курсу гривні на рівні 12 грн./долар у 2009 році. Пікове значення курсу— 15 грн./долар компанія прогнозує у травні-липні 2009 року.

Лексикон Президента стає дедалі «багатшим»

Цікавим був виступ Президента України Віктора Ющенка на нараді, присвяченій удосконаленню державної політики в сфері захисту прав власності, повідомляє УНІАН.

Ось лише одна цитата: «Видно, що шайка працює починаючи з уряду… Я переконаний — в штани накладуть, якщо ви направите лист, щоб на протязі трьох днів вони вам доповіли про усунення даних проблем власності і статусу державного майна. А якщо ні — то затримайте когось днів на п’ять, хай посидять…».

Відеоролик цієї частини виступу тут.

Новини Житомирщини

Житомирщина підтримала «Фронт змін» Яценюка

У середу в Житомирі відбулася офіційна презентація обласної організації громадської ініціативи Арсенія Яценюка «Фронт змін». Це вже сьоме за рахунком регіональне представництво «Фронту змін» в Україні, повідомляє proUA.

Представники бізнесу з 16 районів області підтримали ініціативу екс-спікера і висловили бажання відкрити в своїх районах такі ж представництва, щоб тісніше співпрацювати з «Фронтом змін».

Виступаючи на відкритті, Яценюк запевнив, що будує майбутню партію «з народу». «У нас не буде такого, щоб хтось когось призначав на свій розсуд. Керуватимуть не ті, кого проштовхнули, а ті, хто кращий», - сказав він.

Наш Жебрівський покинув «їхню Україну»

Народний депутат України, лідер Житомирської регіональної організації й член політради Народного союзу Наша Україна Павло Жебрівский подав заяву про вихід з партії.

«Спорадичність та безсистемність роботи та діяльності, чванство і самовпевненість декількох осіб в керівництві призвели партію «мрії» зразка 2002-2004 років до повного розвалу, занепаду, вихолощення та кризи», — зазначив він.

Жебрівський також розкритикував одноосібність управління партійним життям, яка прямо обмежує активну участь членів партії в її розбудові та прийнятті демократичних рішень. Як відомо, головою НСНУ на останньому з'їзді було обрано Віктора Ющенка.

Всі крокують в Інтернет. А наше місто куди?

З метою створення сприятливих умов для залучення інвестицій, особливо іноземних, в економіку області голова облдержадміністрації Юрій Забела затвердив заходи щодо виконання обласної Програми розвитку інвестиційної діяльності на 2009 рік.

Для інформування потенційних інвесторів про інвестиційні пропозиції, що пропонуються до реалізації в області, в мережі Інтернет мають бути розміщені «візитні картки» районів та міст.

Нагадаємо, що наш район таку візитну картку в Інтернеті має вже давно. А от місто… Міська влада вже років зо два «вирішує питання» про створення повноцінного офіційного веб-сайту Малина.

Малинщина сьогодні

Земля є — корупції немає? Так у нас не буває...

Кожен третій злочин у сфері хабарництва і корупції пов'язаний із землею, насамперед при передачі земельних ділянок у власність, оренду тощо, вважає прокурор області Микола Франтовський.

Цікаво, пишуть Малинські новини, що Малинський район — один з небагатьох, де не виявлено таких порушень, хоч земля масово переходить до нових власників.

Малинські вчені вивели нові сорти картоплі

Ще два сорти Поліської дослідної станції районовано в Україні: ранньостиглий Ведруска та середньоранній Партнер, повідомляють Малинські новини.

Обидва сорти високоврожайні, столового використання. У державне випробування передано також ранньостиглий сорт Радинка.

За 80 років станція внесла у Реєстр сортів рослин України понад 20 сортів картоплі.

Малинська деревина йде на експорт навіть до Італії

Торік за межі нашої держави з Малинського району було експортовано 35,5 тисячі кубічних метрів деревини, пишуть Малинські новини.

Найбільше пішло в Польщу — майже 16 тисяч кубометрів, у Німеччину — 14 тисяч, у Словаччину — 8, в Австрію — 4,5 та в Угорщину — 3. Споживачами малинської деревини у менших обсягах стали Нідерланди, Туреччина, Італія, Молдова, Узбекистан, Естонія та Бельгія.

Чи цілюща вода у Кип’ячому? А це вже хто як вірить...

Спеціалісти лабораторії екологічної інспекції дослідили склад цілющої води у відомому урочищі Кип’ячому біля Чопович, повідомляє Житомир.info

Аналізи показали, що вода дуже м’яка. У ній мізерна кількість іонів важких металів, а також нітритів, нітратів, хлоридів і т.д., тобто вона навіть занадто чиста. Пити її у великій кількості – шкідливо. Адже вода такого складу вимиватиме потрібні організму солі (наприклад, кальцію).

Проте отець Євстратій, теперішній настоятель монастиря Казанської Божої Матері у Кип’ячому, скептично ставиться до таких експериментів. Він впевнений, що цілющі властивості джерела мають божественне походження. В основі зцілення — непорушна віра. А склад води змінюється в залежності від молитви кожного.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Цей нестаріючий Кульчицький...
Директору Малинської ДЮСШ Йосипу Кульчицькому — 70 років

Хочемо ми того чи ні, незважаючи на всі житейські перипетії, до людей приходять ювілеї, які є своєрідним мірилом якості їхнього життя. Коли за твоїми плечима щось зроблене для добра, коли за ними багато друзів — і ювілей вдався. 70-річний ювілей на порозі й директора Малинської ДЮСШ Йосипа КУЛЬЧИЦЬКОГО. Саме це стало приводом для нашої розмови. Хоча малинчанам не треба особливо представляти цю людину — його у місті знає і поважає не одне покоління.

 

— Йосипе Людвиковичу, ми знаємо, що спорт — Ваше життя, що створення Малинської дитячо-юнацької спортивної школи — Ваша заслуга? Як усе починалося?

— Дійсно, все моє життя пов'язане зі спортом. Із 1963-го по 1967 рік я працював учителем фізкультури у третій школі. Уже тоді наші вихованці добивались гарних результатів. Приміром, на Спартакіаді школярів України в Чернівцях 1964 року Лариса Познякова завоювала золоту медаль зі стрибків у довжину, Віктор Задорожній став четвертим у бігу на 800 метрів...   Читати повністю

Сторінками малинських газет

Український плейбой-комуніст
У нас є свій злокохучий мен. Білл Клінтон нервово курить в туалеті...

35 років разом. Здавалося б, залізобетонний шлюб комуністичного лідера з його обраницею Світланою не розбити жодним молотом. Взірець для однопартійців та молодших товаришів, Петро Симоненко завжди пишався своєю родиною та дружиною.

Він так розповідав про своє кохання: «Вона прийшла до нас в школу в 9-му. Якось всім класом ми поїхали відпочивати в ліс, я програв їй в шахи і зрозумів, що закохався. З того часу ми нерозлучні. Про те, що я її кохаю, оголосив одразу всім — батькам, друзям. Зустрічались п’ять років. Одружились лише тоді, коли я почав заробляти і міг утримувати родину».

Однак — «пройшла любов, пов’яли помідори, і туфлі жмуть, і нам не по путі»… Симоненко вирішив поміняти стару дружину на молоду коханку.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..  Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ ВІктор Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

Шуфрич не жениться через Януковича

Народний депутат регіонал Нестор Шуфрич в інтерв'ю журналу «Профіль» розповів, ким і яким бачить себе після наступних президентських виборів.

«Я абсолютно впевнений, що найбільше шансів перемогти на президентських виборах у Віктора Федоровича. Я мрію, щоб виграв Янукович і щоб я трошки пожив для себе. Напишіть так: заради того, щоб спокійно одружитися, я зроблю все, щоб Янукович став президентом», — сказав Шуфрич.

Зарплату даватимуть новими грошима?

Гримаси й посмішки життя

Купюру в 500 подяк придумав один з українських дизайнерів, невдоволений тим, що працює «за спасибі».

Чекаючи виплати заборгованості із зарплатні, він послав свою творчість колегам по нещастю, а ті відразу розтиражували купюру в масових розсилках серед українських користувачів Інтернет.

Невипадковий анекдот...

Хлопець говорить дівчині: «Кохана, ми разом навіки! Скажи мені «Так!».

Оптиміст думає: «Як він її кохає! Вони будуть щасливі!».

Песиміст сподівається, що вони будуть щасливі, але боїться, що коханню що-небудь обов'язково перешкодить...

Скептик сумнівається, що хлопець сильно закоханий, і припускає, що ним може рухати інший інтерес, крім кохання...

Цинік ні в чому не сумнівається. Він не вірить у кохання, і точно знає, ЩО хлопцеві треба!

...І невипадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►
Рибальский спорт   Малинщини►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Новини від адміна Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

Через безгрошів’я радомишльська листоноша пограбувала… сама себе

До Радомишльського РВВС надійшло повідомлення про те, що на листоношу одного з центральних поштових відділень району невідомими було скоєно розбійний напад. Зі слів постраждалої, зловмисники застосували до неї фізичну силу, нанісши удар в область потилиці, від чого жінка втратила свідомість. Прийшовши до тями, вона виявила, що розбійники забрали її поштову сумку, в якій знаходилось 25 тисяч гривень.

Вже наступного дня працівники міліції, зіставляючи усі наявні факти, дійшли єдиного висновку — злочину відносно листоноші скоєно не було. А ще через день «потерпіла» таки зізналася у скоєному.

Виправдовуючись скрутним матеріальним становищем своєї сім’ї та кредитною заборгованістю перед банківськими установами, вона розповіла працівникам міліції, що сама ж привласнила кошти в сумі 25 тисяч гривень, які надійшли на відділення поштового зв’язку для виплати населенню субсидій та пенсій.

У листопаді минулого року листоноша мала виплатити людям 8 тисяч гривень субсидій, однак, підробивши підписи у відомостях, присвоїла їх. У січні вже поточного року тим же шляхом пішло ще близько 16 тисяч гривень. Порушено кримінальну справу.

Прес-центр облУМВС повідомляє

10 лютого в будинку 35-річної жительки м. Малина злодій зірвав навісний замок на вхідних дверях і ВИКРАВ З ОСЕЛІ ТЕЛЕВІЗОР ТА DVD-ПРОГРАВАЧ на загальну суму 1 тис. 200 гривень. Працівники чергового наряду міліції оперативно встановили, що злочин скоїли 20-річний житель с. Вишевичі та раніше судимий 22-річний житель райцентру, в яких викрадене вилучено.

У міліцію звернулась 84-річна жителька Рудні Калинівської, яка повідомила, що до її будинку зайшов невідомий чоловік, знущався з неї, погрожував, навіть ЗАСТОСОВУВАВ СИЛУ І ТАКИ ЗАБРАВ У ПОТЕРПІЛОЇ АЖ 60 ГРИВЕНЬ. Міліція затримала мешканця Савлуків, який зізнався у скоєному і повернув 20 гривень із 60 награбованих.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за січень

Україна — 8 924, Росія — 352, Ізраїль — 349, Чехія — 341, Польща — 198, Німеччина — 85, США — 67, Великобританія — 52, Кіпр — 38, Норвегія — 33, Франція — 24, Білорусь — 19, Швейцарія — 15.

Менше 10 відвідувань — Болгарія, Вірменія, Грузія, Естонія, Іран, Казахстан, Канада, Китай, Латвія, Молдова, Португалія, Румунія, Сенегал, Сінгапур, Угорщина.
       
Найбільше відвідувачів — 185 — було на сайті 26 січня 2009 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 2-8 лютого 26 січня-1 лютого 19-25 січня 5-18 січня 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня 13-19 жовтня

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex