Дайджест новин України

Гроші на квиток Ющенку збирали вже й у парламенті

У середу у Верховній Раді підбили підсумки акції «Ющенко — валіза — Америка», яка була проведена комуністами в деяких містах України.

— Валізи були розміщені в центрах міст, — повідомив з трибуни депутат від КПУ Євген Царьков. — Акція викликала неабияке зацікавлення в людей. Але ми приймали кошти лише номіналом, співставним із рейтингом Ющенка — не більше ніж п'ять копійок.

Після виступу Царьков з валізою пройшовся між рядами, збираючи копійки з депутатів. Після всього «президентська валіза» була встановлена на місце глави держави, яке розташоване праворуч від президії.

Не факт, що після такої акції комуністів почнуть підтримувати на заході країни. Але п'ять копійок на квиток «в один бік» гаранту 90% населення точно кине, пише INTV.

Ющенко: «Юлія Володимирівна, без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться»

Те, що сталося на недавньому «газовому» засіданні РНБО, учасники зібрання переповідають червоніючи — хто від сарказму, хто від обурення, хто від сорому.

Такого Рада національної безпеки і оборони ще не бачила. Відбулося з'ясування стосунків — однак розмова велася на рівні Житнього ринку, пише Українська правда.

Діалог, якого вимагала країна, звівся до взаємного приниження президента та прем’єра. Після вступного слова Ющенка, де він протягом 60 хвилин критикував укладені між «Газпромом» і «Нафтогазом» контракти, з засідання безцеремонно випровадили журналістів. Проте «Українській правді» вдалося в деталях реконструювати події.      Читати далі

Моряків «Фаїни» урочисто зустрічав «батько нації»

У «Бориспіль», куди прибули моряки звільненого судна, з’їхалося близько сотні журналістів. Однак процедуру зустрічі вони спостерігали з відстані близько двохсот метрів — ближче нікого не пускала паркетна охорона Президента. Ющенко як «батько нації» особисто зустрічав моряків.

І все б нічого, якби президент справді робив усе можливе для звільнення бранців. Адже, нагадаємо, за бездіяльність влади родичі членів екіпажу мали навіть намір подати на президента до суду. Тим часом прес-служба Президента вжила всіх зусиль, щоб навіть останній дурень у цій країні зрозумів — без особистого втручання Віктора Андрійовича ні про яке звільнення мови бути не могло, пише INTV.

...Напередодні в Крим прибули члени екіпажу українського судна «Босфорус Продіджі». Вони теж були в полоні, проте їм пощастило — вони не везли танки на борту, і їх звільнили через два місяці. Їх не зустрічав Президент України.

Українці почали економити на їжі. Зате банки багатіють

Три чверті громадян України через кризу вже обмежили витрати на харчування. Про це свідчать результати опитування, проведеного українською дослідницькою компанією GfK.

На запитання, «чи довелося вам чи вашій сім’ї обмежити витрати на харчування в результаті економічної кризи?», 63% опитаних відповіли «так», 19% — «ні», 12% — «скоріше так», 6% — «скоріше ні».

А тим часом, за попередніми даними, сумарний прибуток українських банків за підсумками січня 2009 року становив 2,5 млрд. гривень, що майже в 2 рази більше, ніж у січні 2008 року (1,3 млрд. гривень), повідомив НБУ.

Новини Житомирщини

Селяни будуть без худоби, а ми — без ковбаси

У Житомирській області в найближчі дні можуть припинити роботу м’ясопереробні заводи й підприємства, які займаються заготівлею м'яса. Про це на зборах директорів і співробітників переробних підприємств та фермерських господарств заявив співвласник підприємства «Екопродукт» Михайло Гайдамака, пише Житомир.info.

Гайдамака підкреслив, що закон, котрий вступив у силу з 1 січня 2009 року, скасовує нульову ставку ПДВ для сільгоспвиробників всіх форм власності при поставці ними переробним підприємствам молока або м'яса в живій вазі. Десять років до цього селяни не платили ПДВ за здане м'ясо й молоко. Проте з січня їх знову обклали непосильним податком.

Це повна дискримінація більш як 30% населення країни. Крім того, введення сплати ПДВ для селян закономірно викличе підвищення цін на м'ясну продукцію.

4 лютого Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін у деякі закони України для запобігання негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на розвиток АПК». Президент не підписав закон, питання залишився відкритим...

Народний депутат Микола Рудченко (блок Литвина), присутній на зборах, обвинуватив законодавців у незнанні специфіки сільгоспвиробництва. «Готують закони політики, які не знають життя, не знають виробництва. Уряду потрібно було поповнити бюджет, але робити за рахунок найбіднішого селянського населення — це злочин», — заявив Рудченко (на знімку).

«Бджола» збирає... гроші на квитки вождям

Опозиційна громадська організація «Бджола» організувала в Житомирі акцію «Зберемо гроші Ющенку і Тимошенко на квиток з України!».

Мешканці обласного центру пожертвували на квиток для Ющенка «у таку близьку для нього Америку» і для Тимошенко «у Сибір добувати газ» 521 грн. 84 коп. Ці гроші незабаром будуть переказом відправлені на адресу секретаріату президента.

До речі, пише Житомир.info, до акції під час перебування в Житомирі прилучився й народний депутат України, екс-спікер Верховної Ради України Арсеній Яценюк, пожертвувавши 20 гривень.

Наш земляк позбувся партійного портфеля

Як повідомляють одразу кілька житомирських сайтів, на засіданні фракції «Наша Україна» в облраді прийнято рішення про заміну керівника фракції.

До цього тривалий час головою фракції був Анатолій Фещенко (на знімку), котрий, нагадаємо, довгий час працював у нашому районі (очолював районний комітет комсомолу та головківський колгосп), а нині керує обласною дирекцією банку «Аваль».

Новим головою фракції було обрано Олександра Дмитрука, котрого пов’язують з відомим політиком Павлом Жебрівським.

Малинщина сьогодні

Добре бути депутатом, навіть і районним...

Як повідомили малинські податківці, найбільший січневий боржник зі сплати податків — «Договір про спільну діяльність між ТОВ «Малинська промислово-фінансова компанія» та АТ «Радомишльський машзавод» (керівник Василь Науменко).

Борг підприємства наразі становить 1.642.000 гривень. Також 225.700 гривень податкового боргу має ще одне підприємство, яким керує пан Науменко, — ТОВ «Малинська промислова фінансова компанія». Виходить, що депутатська «недоторканість», очевидно, має вагу в Малині, пишуть Малинські новини, якщо до депутата районної ради Василя Науменка, який сумлінно відвідує сесії районної ради, районна влада не може знайти заходи впливу, щоб повернути податкову недоїмку...

Громада не залишила в біді будовороб’ївську родину

Родина Бойків (с. Будо-Вороб’ї) не залишилася наодинці з бідою, коли нещодавно пожежею повністю було знищено її будинок.

Першими прийшли на допомогу односельчани, повідомляє веб-сайт РДА, Сільські депутати передали сім’ї 2027 грн. Від навчальних закладів району, працівників відділу освіти райдержадміністрації надійшло близько 3 тис. грн., а також закуплено для дітей Бойків шкільне приладдя та портфелі. ТОВ «Світ прогресивних технологій» передало 10 тис.грн. Зібрано та передано багато нового і б/в одягу та взуття від підприємців міста, окремих політичних партій та громадян.

Працівниками райдержадміністрації зібрано 670 грн., ще 700 грн. виділено матеріальної допомоги РДА та районною радою. Збір коштів триває.

У Пенсійному фонді інформацію надають миттєво

У малинському управлінні Пенсійного фонду України встановлено інформаційний кіоск — комп’ютеризований апарат, обладнаний спеціальним сенсорним екраном для спрощеного користування. Він забезпечує інтерактивний доступ до інформаційних ресурсів Пенсійного фонду.

Інформаційний кіоск дасть змогу громадянам за лічені секунд самостійно отримати необхідні відомості, не звертаючись до працівників Пенсійного фонду, — для цього потрібно лише мати своє страхове свідоцтво чи пластикове пенсійне посвідчення. Сканер інформаційного кіоску зчитує штрих-код документа, після чого відвідувач отримує потрібні дані. Приміром, людина може уточнити розмір пенсії чи перевірити, наскільки правильно роботодавець перераховує гроші до Пенсійного фонду.

Малинський район — кращий в обласному рейтингу!

За підсумками роботи в 2008 році Малинський район зайняв перше місце в загальнообласному рейтингу соціально-економічного розвитоку.

У рейтингу враховувались показники діяльності в різних сферах та галузях. Показники ці, зрозуміло, також були різними. Але загальна сума місць у Малинщини найкраща серед інших районів та міст області.

На другому місці — Лугинський район, на третьому — місто Бердичів, далеко позаду залишились Житомир, Новоград-Волинський та Коростень. Наші сусіди радомишляни на 12 місці, а народичани — аж на 28-му...

Кілька цифр (без них не обійтись). Протягом 2008 року в район надійшло 1 млн. 786 тис. доларів США прямих іноземних інвестицій — майже в 10(!) разів більше проти попереднього року. Обсяг експорту товарів за 2008-й рік зріс на 240 відсотків, при цьому експорт у півтора рази перевищив імпорт. План доходів місцевих бюджетів виконано на 123 відсотки. Робочих місць створено на 118 відсотків більше, ніж планувалось. Заробітна плата протягом року виросла в середньому на 135 відсотків.

Перелік можна продовжувати. Але й без того видно — пишатися є чим. Головне тепер, на думку голови райдержадміністрації Ігоря Малегуса, — не втратити темпів в умовах кризи або принаймні скоротити ці втрати до мінімуму.

Малинські аматори тріумфально виступили в Києві

У Києві за участю виконавців з усіх регіонів України пройшов І-й Всеукраїнський фестиваль «І знову зустріч», присвячений 30-річчю популярної програми українського радіо

Наш район, пише веб-сайт РДА, представляв Віталій Домбровський, який з великим успіхом виступив у заключному гала-концерті фестивалю. Домбровського одразу ж запросили для участі в пісенному вернісажі, котрий пройде 25-26 лютого в Києві та на фестиваль «Закарпатський едельвейс» — він відбудеться 1-4 квітня. Також у фестивалі «І знову зустріч» взяв участь малинський ансамбль сучасного танцю «Скайленд», яким керує Ірина Харитонова.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Цей нестаріючий Кульчицький...
Директору Малинської ДЮСШ Йосипу Кульчицькому — 70 років

Хочемо ми того чи ні, незважаючи на всі житейські перипетії, до людей приходять ювілеї, які є своєрідним мірилом якості їхнього життя. Коли за твоїми плечима щось зроблене для добра, коли за ними багато друзів — і ювілей вдався. 70-річний ювілей на порозі й директора Малинської ДЮСШ Йосипа КУЛЬЧИЦЬКОГО. Саме це стало приводом для нашої розмови. Хоча малинчанам не треба особливо представляти цю людину — його у місті знає і поважає не одне покоління.

 

— Йосипе Людвиковичу, ми знаємо, що спорт — Ваше життя, що створення Малинської дитячо-юнацької спортивної школи — Ваша заслуга? Як усе починалося?

— Дійсно, все моє життя пов'язане зі спортом. Із 1963-го по 1967 рік я працював учителем фізкультури у третій школі. Уже тоді наші вихованці добивались гарних результатів. Приміром, на Спартакіаді школярів України в Чернівцях 1964 року Лариса Познякова завоювала золоту медаль зі стрибків у довжину, Віктор Задорожній став четвертим у бігу на 800 метрів...   Читати повністю

Сторінками малинських газет

Український плейбой-комуніст
У нас є свій злокохучий мен. Білл Клінтон нервово курить в туалеті...

35 років разом. Здавалося б, залізобетонний шлюб комуністичного лідера з його обраницею Світланою не розбити жодним молотом. Взірець для однопартійців та молодших товаришів, Петро Симоненко завжди пишався своєю родиною та дружиною.

Він так розповідав про своє кохання: «Вона прийшла до нас в школу в 9-му. Якось всім класом ми поїхали відпочивати в ліс, я програв їй в шахи і зрозумів, що закохався. З того часу ми нерозлучні. Про те, що я її кохаю, оголосив одразу всім — батькам, друзям. Зустрічались п’ять років. Одружились лише тоді, коли я почав заробляти і міг утримувати родину».

Однак — «пройшла любов, пов’яли помідори, і туфлі жмуть, і нам не по путі»… Симоненко вирішив поміняти стару дружину на молоду коханку.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..  Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ ВІктор Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

Знайшлася перша дружина Ющенка!

На врученні диплома сину президента Андрію перед публікою вперше з‘явилася майже міфічна перша дружина Віктора Ющенка, мама Андрія та Віталіни Ющенків.

Про Світлану Іванівну, пише ТаблоID, ходить чимало чуток. Зокрема, подейкували, що вона нібито виїхала жити за кордон, а злі язики брехали, що жінка загинула у Швейцарії чи що її навіть «прибрали».

Світлана Колесник (дівоче прізвище) народилася у 1959-му році. Працювала вчителем в Ульянівці. Там у другій половині 1970-х років вони й познайомилися з нинішнім президентом, котрий тоді працював на посаді економіста ульянівського відділу Держбанку СРСР.

У Хоружівці, рідному селі Ющенка, кажуть, що подружнє життя зі Світланою Іванівною у нього не ладилося ще до зустрічі з Катериною Чумаченко у 1993-му році. А після того, як дружина знайшла у піджаку Віктора Андрійовича фото американки, «взагалі пішло-поїхало»… На знімках: колишня і теперішня дружини президента.

Найкраща закусь — біляші

Посольство Росії в Україні з розмахом відсвяткувало день російського дипломата.

Крім червоної ікри в розеточках з тіста, фаршированої осетрини, лосося і креветок в меню були солодке тісто «чакчак» і... традиційні для стихійних ринків навколо київських станцій метро біляші. Можна було скуштувати також млинців з фореллю...

Рот, набитий біляшами, спілкуванню не заважає. На біляші налягають екс-президент України Леонід Кучма та посол Росії Віктор Черномирдін.

Випадковий анекдот...

Виходить стоматолог з кабінету, де залишився лежати пацієнт, і нервово ходить зі боку у бік, смикаючи підборіддя. Закурив, але відразу викинув сигарету у вікно.

Медсестра його запитує:

— Що трапилося? Складний випадок?

Стоматолог відповідає:

— Дуже складний — у клієнта бабла до хріна, а всі зуби здорові...

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад»►
Рибальский спорт   Малинщини►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Новини від адміна Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

День закоханих не для всіх був щасливим…

Протягом перших годин Дня святого Валентина в районі сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинуло двоє молодих людей.

О першій годині ночі, коли йшов мокрий сніг і дорога була слизькою, водій іномарки, не врахувавши дорожню обстановку, злетів із моста в Пиріжках. У результаті аварії загинув пасажир, 22-річний малинчанин.

Через дві години перед залізничним переїздом у селищі Гранітному також водій іномарки, не впоравшись із керуванням, наїхав на пішохода — 21-річного жителя селища Тіснівка Бородянського району. Потерпілий загинув на місці.

Експертиза засвідчила, що водіїі обох авто були тверезі, пишуть Малинські новини.

Прес-центр облУМВС повідомляє

10 лютого в будинку 35-річної жительки м. Малина злодій зірвав навісний замок на вхідних дверях і ВИКРАВ З ОСЕЛІ ТЕЛЕВІЗОР ТА DVD-ПРОГРАВАЧ на загальну суму 1 тис. 200 гривень. Працівники чергового наряду міліції оперативно встановили, що злочин скоїли 20-річний житель с. Вишевичі та раніше судимий 22-річний житель райцентру, в яких викрадене вилучено.

У міліцію звернулась 84-річна жителька Рудні Калинівської, яка повідомила, що до її будинку зайшов невідомий чоловік, знущався з неї, погрожував, навіть ЗАСТОСОВУВАВ СИЛУ І ТАКИ ЗАБРАВ У ПОТЕРПІЛОЇ АЖ 60 ГРИВЕНЬ. Міліція затримала мешканця Савлуків, який зізнався у скоєному і повернув 20 гривень із 60 награбованих.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за січень

Україна — 8 924, Росія — 352, Ізраїль — 349, Чехія — 341, Польща — 198, Німеччина — 85, США — 67, Великобританія — 52, Кіпр — 38, Норвегія — 33, Франція — 24, Білорусь — 19, Швейцарія — 15.

Менше 10 відвідувань — Болгарія, Вірменія, Грузія, Естонія, Іран, Казахстан, Канада, Китай, Латвія, Молдова, Португалія, Румунія, Сенегал, Сінгапур, Угорщина.
       
Найбільше відвідувачів — 185 — було на сайті 26 січня 2009 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 9-15 лютого 2-8 лютого 26 січня-1 лютого 19-25 січня 5-18 січня 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада 20-26 жовтня

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex