Новини Малина

Сесія міськради: портфелі поділити не вдалося
Сесія Малинської міськради

У п’ятницю відбулася чергова сесія Малинської міськради. Із зазначених у порядку денному питань чи не найбільшу цікавіть викликало кадрове.

Після того, як один за другим звільнилися віце-мери Володимир Шевченко та Олег Ювковецький, у виконкомі з’явилось дві вакансії. Їх і планувалось заповнити, зміцнивши керівництво міста достойниками належного гатунку.

Втім, спочатку депутати затвердили рішення виконкому про призначення першим заступником міського голови Василя Буткевича. Далі було оприлюднено список претендентів на посади «простих» замів. На два крісла виявилось четверо пошукачів: начальник управління ЖКГ міськвиконкому Володимир Войдило, колишній начальник Малинської податкової інспекції Василь Кисельчук, колишній заступник голови РДА Михайло Левковець, заступник директора ТОВ «Євроліс» депутат міськради Олександр Сліпко.

Кадрове питання погубили міжпартійні розбірки. Проголосувавши за свого однопартійця Сліпка, котрому потужно протегувала секретар міськради Ольга Кудрицька, міськрадівська фракція БЮТ затим відмовилась голосувати за висуванця блоку Литвина Левковця. Навзамін литвинівці заявили, що відкликають свої голоси, подані за Сліпка. Паровоз пішов на партійні рейки, а потім — на міжпартійні пеньки. В результаті питання перенесено на наступну сесію. Деталі — згодом.

На Огієнка підвал горить, на Дорошок— мокне…

Минулої п'ятниці близько четвертої ранку на пульт чергового Малинської пожежної частини надійшло тривожне повідомлення: загоряння у підвалі п'ятиповерхового будинку на вулиці Огієнка, 71.

— Пожежу вдалось ліквідувати за кілька годин, але це не привід для оптимізму, — розповів Малинським новинам інспектор СДПЧ Іван Буханчук. — Коли пожежники проникли в підвал, пересуватись там було неможливо — приміщення захаращене сміттям і відходами мало не до стелі. У підвалі вже десять років нема світла. Очевидно, щоб там щось відшукати, мешканець, зайшовши у підвал, запалив сірник…

Тим часом житловому мікрорайону ПМК знову (бо це вже далеко не вперше) загрожує підтоплення. Підвали деяких будинків — у воді.

Цього разу підтопило будинки по вулиці Дорошок, 29 та 29а. Причина — засмічена дренажна система мікрорайону. Дренажна система тут з'єднана із центральною каналізаційною мережею. А відтак не виключено, що будинки можуть попливти.

Нема в місті господаря, нема…

З підвищенням вас, пані офіцери!

Шестеро співробітників Малинського міськрайвідділу внутрішніх справ цими днями отримали підвищення звань, пишуть Малинські новини.

Старший оперуповноважений карного розшуку Юрій Нечипоренко та інспектор сектора інформаційних технологій Інна Огір стали майорами, заступник начальника дільничних інспекторів Микола Гаврильчук, слідчий Аліна Ковальова, оперуповноважений карного розшуку Лариса Дмитренко та помічник начальника міськрайвідділу у зв'язках з громадськістю Ольга Нелеп — старшими лейтенантами. Зверніть увагу: четверо з шести міліціонерів — жінки!

Малинські комуністи провели маївку

У неділю нечисленні члени комуністичного осередку зійшлися в центрі Малина на нетривалий мітинг.

Говорили про день радянської армії, про засилля капіталістів, про необхідність відновлення Союзу. З деяким запізненням (централізована ж акція давно закінчилася) провели збір грошей на квиток Віктору Ющенку до Америки. Аби ніхто не запідозрив, що гроші проп’ють, здавачам вручали квитанцію.

У понеділок малинські більшовики збираються на масову нібито демонстрацію до Києва. Такса за участь, повідомив по секрету один нестійкий марксист-ленінець, — 50 гривень.

Депутатка Герман замолює гріхи у Малині?

Днями під час вечірньої служби у Свято-Успенському храмі (район залізничного вокзалу) було помічено народну депутатку від Партії регіонів Ганну Герман.

Настоятель храму отець Олег підтвердив цей факт Соборній площі.

Виявляється, Герман і до цього не раз відвідувала богослужіння священика, коли він був настоятелем Свято-Миколаївського храму у Ворсівці.

Чому саме пані Ганна приїздить на службу до отця Олега, настоятель храму говорити не став. Зрештою, це її особиста справа.

Головлікаря райлікарні хочуть звільнити. Вже вп’яте
Головлікар Валентина Швидун

Чотири попередні спроби були невдалими — звільнити із займаної посади головлікаря Малинського МРТМО Валентину Швидун не вдалося свого часу ні міському голові Леоніду Шевчуку, ні його наступникам Василю Олійнику та Сергію Долі, ні секретарю міської ради, яка нині виконує мерські обов'язки, Ользі Кудрицькій, пише Соборна площа.

І ось нове рішення: «Рекомендувати міському голові звільнити з займаної посади головного лікаря Швидун В.Н.». У середу воно було одноголосно прийняте членами виконавчого комітету Малинської міської ради. Прийняте в присутності самої Валентини Ничипорівни, після її відповідей на ряд запитань, що стосувалися роботи районної медицини.

Варто тільки взятися... Чому ж не взялися?
МАлинський віце-мер Василь Буткевич

У середу ефіром малинської телестудії «Полісся» пройшло інтерв’ю з номінованим на посаду першого заступника міського голови Василем Буткевичем.

Мова йшла про нагальні проблеми міста — нестабільність теплопостачання, ями на вулицях, гори сміття в центрі і на окраїнах, зграї бродячих псів.

Всі ці питання, запевнив Буткевич в ході інтерв’ю, можна вирішити, варто лише взятися за справу всією міською громадою. Виникає, щоправда, запитання: чому так щільно за справу ніхто, в тому числі й Буткевич, не здогадався взятися раніше? Між тим, Малинські новини в останньому номері зразу в двох публікаціях вказали пальцем міській владі на жахливий стан шляхів...

Запросимо, може, Рудченка до Малина мером?
Нардеп Микола Рудченко

Аж не віриться, що з початку тижня у групах — плюс двадцять і вище», — написав у листі до редакції Малинських новин колектив працівників та батьків дитсадка «Калинонька».

Щоправда, сталося це після того, як у справу з «тепловим довгобудом» втрутився народний депутат України Микола Рудченко — садок під’єднали до газової мережі, всі нез’ясовані проблеми вирішили за кілька годин.

Між тим, це вже не перший описаний газетою випадок, коли після безпорадних тупцювань міських чиновників приїжджає Рудченко і за короткий час вирішує питання. То, може, запросимо його до Малина мером?

Малинщина сьогодні

На малинську кооперацію напали рейдери?

—У Малин все частіше навідується група заїжджих молодиків, судячи із крутих джипів, небідних людей, — розповіла Малинським новинам голова правління райспоживспілки Валентина Скуратівська. — Вони на ринку, а також в селах району пропонують пайовикам гроші взамін нотаріально оформленого доручення з правом голосу на зборах.

Хто вони і від імені кого діють, ніхто не знає, продовжила Скуратівська. Зрозуміло, що ці люди, підкуповуючи пайовиків за копійки, прагнуть заволодіти майном, найперше — нерухомістю РСС, котра сьогодні коштує мільйони…

Працювати вміємо — значить, скруту переживемо
Голова РДА Ігор Малегус

Малинська телестудія «Полісся» оприлюднила інтерв’ю з головою райдержадміністрації Ігорем Малегусом.

Мова йшла насамперед про фактори та зусилля, завдяки яким Малинщина зайняла перше місце в загальнообласному рейтингу соціально-економічного розвитку за підсумками роботи в 2008 році.

Втім, Малегус на став вдаватися до переможних реляцій, а досить детально розібрав економічну й соціальну ситуацію в районі зі всіма її недоліками та проблемами.

Останніх, звичайно, немало, але й падати в паніку голова РДА не радить — треба працювати й жити з надією на краще... Скорочений виклад інтерв’ю пропонуємо увазі відвідувачів нашого порталу тут.

Пенсії за лютий в районі профінансовано на 100%

УПФ в Малинському районі у повному обсязі забезпечує виплату пенсій, виконуючи взяті на себе зобов’язання перед пенсіонерами.

Виплата пенсій через банківські установи та відділення зв’язку почалася 4 лютого відповідно до затверджених календарних графіків, повідомляє веб-сайт РДА.

Потреба в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги на лютий становить з додатковими відомостями 14,9 млн.грн. Станом на 23 лютого 2009 року профінансовано 100% пенсійних виплат. Граничний термін отримання пенсій згідно затверджених календарних графіків — 25 лютого.

У малинських податківців — новий начальник

Начальником Державної податкової інспекції у Малинському районі призначено Андрія Коваля.

Новий керівник МДПІ народився 19 жовтня 1973 року в м. Житомирі. Освіта вища, кваліфікація — економіст, повідомляє веб-сайт РДА.

Кар’єру податківця розпочав у 1994 році на посаді державного податкового інспектора відділу видатків фізичних осіб ДПІ по Богунському району. З 1999 року працював у Державній податковій адміністрації в Житомирській області. Пройшов шлях від старшого ревізора-інспектора до начальника управління оподаткування фізичних осіб. Із серпня 2008 року працював на посаді начальника інспекції ДПІ у Житомирському районі.

Блог Валерія Марченка

Где деньги, Зин?!!

...Здипець, як завжди, підкрався непомітно. У вигляді зими. Щоправда, Гідрометцентр щось там балакав стосовно того, що кругообіг «весна-літо-осінь-зима» цього року не відміняється. Принаймні, Верховна Рада такого закону не приймала. Але хто сьогодні вірить Гідрометцентру?

Проте зненацька на світлі голови батьків та матерів міста, а з ними й на громадян, особливо тих, що мешкають у комунально опалюваних квартирах, упали перші грудневі сніжинки.      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Цей нестаріючий Кульчицький...
Директору Малинської ДЮСШ Йосипу Кульчицькому — 70 років
Тренер Йосип Кульчицький

Хочемо ми того чи ні, незважаючи на всі житейські перипетії, до людей приходять ювілеї, які є своєрідним мірилом якості їхнього життя. Коли за твоїми плечима щось зроблене для добра, коли за ними багато друзів — і ювілей вдався. 70-річний ювілей на порозі й директора Малинської ДЮСШ Йосипа КУЛЬЧИЦЬКОГО. Саме це стало приводом для нашої розмови. Хоча малинчанам не треба особливо представляти цю людину — його у місті знає і поважає не одне покоління.

 

— Йосипе Людвиковичу, ми знаємо, що спорт — Ваше життя, що створення Малинської дитячо-юнацької спортивної школи — Ваша заслуга? Як усе починалося?

— Дійсно, все моє життя пов'язане зі спортом. Із 1963-го по 1967 рік я працював учителем фізкультури у третій школі. Уже тоді наші вихованці добивались гарних результатів. Приміром, на Спартакіаді школярів України в Чернівцях 1964 року Лариса Познякова завоювала золоту медаль зі стрибків у довжину, Віктор Задорожній став четвертим у бігу на 800 метрів...   Читати повністю

Дайджест

Український плейбой-комуніст
У нас є свій злокохучий мен. Білл Клінтон нервово курить в туалеті...

35 років разом. Здавалося б, залізобетонний шлюб комуністичного лідера з його обраницею Світланою не розбити жодним молотом. Взірець для однопартійців та молодших товаришів, Петро Симоненко завжди пишався своєю родиною та дружиною.

Він так розповідав про своє кохання: «Вона прийшла до нас в школу в 9-му. Якось всім класом ми поїхали відпочивати в ліс, я програв їй в шахи і зрозумів, що закохався. З того часу ми нерозлучні. Про те, що я її кохаю, оголосив одразу всім — батькам, друзям. Зустрічались п’ять років. Одружились лише тоді, коли я почав заробляти і міг утримувати родину».

Однак — «пройшла любов, пов’яли помідори, і туфлі жмуть, і нам не по путі»… Симоненко вирішив поміняти стару дружину на молоду коханку.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..  Українські фінанси для чайників  Зберігайте гроші... у себе вдома! ■ ВІктор Ющенко і «воровка Юлєчка». Післямова до з’їзду «Нашої України»  Скандал у Малині. Джип заступника мера насмерть збив Наталію Василевську  Міський голова Сергій Доля хоче подолати корупцію та політичні клани в Малині

Гримаси й посмішки життя

Донбас порожняк не гонить!

У той час, коли навколо тільки й розмов, що про кризу, світ рятує краса. Так, попри фінансову нестабільність, у п’ятницю ввечері в Києві пройшов фінал конкурсу краси «Міс Україна-Всесвіт-2009».

Двома головними претендентками на корону були дочка акторів Євгена Паперного та Ольги Сумської Антоніна Паперна і Крістіна Коц-Готліб — вона п’ять років тому стала переможницею конкурсу «Міс Донецьк» і кілька місяців співала у «Віа Грі». Між тим, в Інтернеті протягом останніх місяців активно ширились чутки про вже давно визначену перемогу «екс-віагрянки».

Саме Антоніну та Крістіну в кожному виході дівчат берегли наостанок. Виходили вони парою — наче для порівняння. Тож коли журі оголосило п’ятірку фіналісток, ніхто й не сумнівався, що обидві дівчини до неї потраплять.

Обійшлося без несподіванок — перемогла Коц-Готліб.

У Писаренка такий годинник, як у Путіна

Нещодавно бютівець Валерій Писаренко на чергове засідання Погоджувальної Ради одягнув годинник марки Patek PHILIPPE. Корпус годинника з білого золота, його браслет — зі шкіри крокодила.

В інтернет-магазині такий гарний аксесуар коштує 18 900 тисяч доларів.

Годинники тієї ж марки носять російський прем'єр Володимир Путін та мер Москви Юрій Лужков. Аксесуар Путіна з білого золота коштує 60 тисяч доларів, годинник Лужкова — лише 18 тисяч доларів.

Випадковий анекдот...

У часи Петра I на військовому виробництві катастрофічно не вистачало металу. Тому Петро зняв з якогось собору величезний дзвін і відправив його на переплавку.

Війна закінчилася, священики прийшли до Петра просити дзвін назад і отримали на чолобитній резолюцію: «А ху* мого вам не дати?». Священики образилися й пішли.

Однак у часи правління Катерини II вони знову прийшли в палац, показали відповідь Петра й попросили розв'язати цю ситуацію. Катерина взяла чолобитну й дописала внизу: «Було б вам, святі отці, брати що батюшка Петро Олексійович пропонував. Я ж, грішна, і тим допомогти не можу».

...І випадкове фото
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

У Житомирі загинув міліцейський начальник

У Житомирі відбулося зіткнення службового автомобіля ЗАЗ «Таврія» з маршрутним автобусом.

У результаті дорожньо-транспортного випадку від отриманих травм на місці ДТП загинув перший заступник начальника Житомирського РВ УМВС України в області. Ще один пасажир і водій цього автомобіля одержали тілесні ушкодження й доставлені в лікарню.

На даний час у справі почате досудове слідство, виконуються всі необхідні слідчі дії, призначаються відповідні експертизи, оскільки обставини аварії викликають чимало запитань...

Прес-центр облУМВС повідомляє

У будинку 35-річної жительки м. Малина злодій зірвав навісний замок на вхідних дверях і ВИКРАВ З ОСЕЛІ ТЕЛЕВІЗОР ТА DVD-ПРОГРАВАЧ на загальну суму 1 тис. 200 гривень. Працівники міліції оперативно встановили, що злочин скоїли 20-річний житель с. Вишевичі та раніше судимий 22-річний житель райцентру, в яких викрадене вилучено.

У міліцію звернулась 84-річна жителька Рудні Калинівської, яка повідомила, що до її будинку зайшов невідомий чоловік, знущався з неї, погрожував, навіть ЗАСТОСОВУВАВ СИЛУ І ТАКИ ЗАБРАВ У ПОТЕРПІЛОЇ АЖ 60 ГРИВЕНЬ. Міліція затримала мешканця Савлуків, який зізнався у скоєному і повернув 20 гривень із 60 награбованих.

Новини від адміна
Географія і статистика відвідувань сайту за січень

Україна — 8 924, Росія — 352, Ізраїль — 349, Чехія — 341, Польща — 198, Німеччина — 85, США — 67, Великобританія — 52, Кіпр — 38, Норвегія — 33, Франція — 24, Білорусь — 19, Швейцарія — 15.

Менше 10 відвідувань — Болгарія, Вірменія, Грузія, Естонія, Іран, Казахстан, Канада, Китай, Латвія, Молдова, Португалія, Румунія, Сенегал, Сінгапур, Угорщина.
       
Найбільше відвідувачів — 185 — було на сайті 26 січня 2009 р.

Є інформація, котра не старіє... Ми зберегли її для вас!
Є новини-одноденки. А є інформація, котра залишається актуальною чи цікавою досить тривалий час. На прохання відвідувачів сайту, насамперед тих, кого доля закинула далеко від Малина, ми створили архів новинних випусків «ММ». Тож читайте далі про події 16-22 лютого 9-15 лютого 2-8 лютого 26 січня-1 лютого 19-25 січня 5-18 січня 29 грудня-4 січня 21-28 грудня 15-21 грудня 8-14 грудня 1-7 грудня 24-30 листопада 17-23 листопада 2-16 листопада 27 жовтня-2 листопада

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex