Новини Малина

Діти скрізь однакові. Влада, виходить, різна?
Сесія Малинської міськради

У дитячих садках міста дітей тримають на голодному пайку — не вистачає коштів на організацію повноцінного харчування.

Причина — малинський міськвиконком встановив середню вартість одного дня харчування дитини віком до трьох років у розмірі 4 гривні 78 копійок, від трьох до восьми років — 5 гривень 09 копійок.

А от у приміському селі Малинівка сільські депутати вартість одного дня харчування дитини обчислили з урахуванням нинішніх цін і переліку всіх необхідних у меню малюка продуктів, тож середня вартість одного дня харчування дитини віком до трьох років тут становить майже 13 гривень, від трьох до восьми років — до 15 гривень.

Малинівські дошкільнята відтак харчуються повноцінно, пишуть Малинські новини. Чим міські діти гірші? Хіба вони самі собі обирали таку недолугу владу?

Малин на фоні області: другий чи двадцять сьомий?
Сесія Малинської міськради

Друге місце в області за показниками сфери реального сектора економіки зайняло за результатами роботи в минулому році місто Малин, повідомляють Малинські новини.

Проте інші показники не радують: за доходами у місцевий бюджет — 25 місце, за темпами зростання інвестицій — 26, за обсягами капіталовкладень у будівництво — 27 і т.д.

Відтак в обласному рейтингу-2008 Малин — сьомий.

Соляна лихоманка в Малині: до війни готуємось, чи що?
Сесія Малинської міськради

Напевне, і за часів радянських дефіцитів сіль завжди була на прилавках. Але минулого понеділка, за спостереженням Малинських новин, у нашому місті пачку солі, як кажуть, вдень з вогнем не можна було знайти.

Ні в маркеті «Соборному», ні в магазині «Продукти» в центрі міста, цього товару першої необхідності не було. На окраїнах Малина — поготів. У магазині «Наталка», що в мікрорайоні банкнотної фабрики, сіль зникла з прилавка декілька днів тому. Соляна лихоманка, пише видання, як і будь-яка інша, красномовно свідчить про недовіру людей до влади та про страх і незахищеність перед майбутнім.

Сесія міськради: портфелі поділити не вдалося
Сесія Малинської міськради

У п’ятницю відбулася чергова сесія Малинської міськради. Із зазначених у порядку денному питань чи не найбільшу цікавіть викликало кадрове.

Після того, як один за другим звільнилися віце-мери Володимир Шевченко та Олег Ювковецький, у виконкомі з’явилось дві вакансії. Їх і планувалось заповнити, зміцнивши керівництво міста достойниками належного гатунку.

Втім, спочатку депутати затвердили рішення виконкому про призначення першим заступником міського голови Василя Буткевича. Далі було оприлюднено список претендентів на посади «простих» замів...     Продовження   тут.

Желєзного  на 3 роки зсадили з залізного коня

Малинський районний суд на три роки позбавив водійських прав начальника КП «Благоустрій» Юрія Желєзного. Желєзний був затриманий за кермом свого «Хаммера» в нетверезому стані. Причому — вже втретє за рік....

За перші два п'яні зальоти, пише Соборна площа, начальнику «Благоустрою» вдалося відкупитися штрафами, до того ж іще за старими розцінками. Очевидно, кажуть даішники, зважаючи на «круту тачку» Желєзного, це не надто вдарило ні по його кишені, ні по сумлінню. Тож вирок суду на цей раз — цілком справедливий.

Хоча, додають у ДАІ, крім позбавлення водійських прав, яких, до речі, при затриманні в Желєзного при собі не виявилось, у нього могли відібрати ще й його залізного коня.

Водночас, пише СП, вже після суду Желєзного бачили за кермом службової «Волги»...

Малинчани отримали «Золоту Ніку». І не одну

Підбито підсумки спортивних досягнень Житомирщини за 2008 рік. Серед кращих аматорів спорту названо й двоє малинчан.

З рук губернатора, пише Соборна площа, «Золоту Ніку» отримала вихованка Малинської ДЮСШ Євгенія Міненко, яка в 2008-му здобула п'ять медалей на чемпіонатах України з велоспорту й виконала норматив майстра спорту. Ця нагорода стала найкращим подарунком і для її тренера В.Раченка, який цього дня відзначав свій день народження. Свою «Ніку» цього дня отримав ще один малинчанин — Володимир Волуйко, якого визнано кращим тренером у ігрових видах спорту. А удостоївся він такої відзнаки завдяки перемозі малинської команди «Металург» у торішньому чемпіонаті області з футболу.

На жаль, більше малинчан на святі не згадували. Ні Малин, ні район не потрапили навіть у десятку кращих за показниками розвитку фізкультури і спорту в 2008 році.

Малинщина сьогодні

Педагоги пропагують спорт власним прикладом
Голова РДА Ігор Малегус

Відбулась друга районна міжгалузева спартакіада серед установ, організацій та підприємств району, в якій у складі восьми команд взяли участь близько двохсот спортсменів, повідомляє веб-сайт РДА.

Змагання проводились із шашок, швидких шахів, волейболу, міні-футболу та настільного тенісу. Перше загальнокомандне місце виборола вдруге поспіль команда відділу освіти РДА. На другому місці — спортсмени каменедробильного заводу, на третьому — команда малинського цеху електрозв’язку «Укртелекому».

Працювати вміємо — значить, скруту переживемо
Голова РДА Ігор Малегус

Малинська телестудія «Полісся» оприлюднила інтерв’ю з головою райдержадміністрації Ігорем Малегусом.

Мова йшла насамперед про фактори та зусилля, завдяки яким Малинщина зайняла перше місце в загальнообласному рейтингу соціально-економічного розвитку за підсумками роботи в 2008 році.

Втім, Малегус на став вдаватися до переможних реляцій, а досить детально розібрав економічну й соціальну ситуацію в районі зі всіма її недоліками та проблемами.

Останніх, звичайно, немало, але й падати в паніку голова РДА не радить — треба працювати й жити з надією на краще... Скорочений виклад інтерв’ю пропонуємо увазі відвідувачів нашого порталу тут.

Пенсії за лютий в районі профінансовано на 100%

УПФ в Малинському районі у повному обсязі забезпечує виплату пенсій, виконуючи взяті на себе зобов’язання перед пенсіонерами.

Виплата пенсій через банківські установи та відділення зв’язку почалася 4 лютого відповідно до затверджених календарних графіків, повідомляє веб-сайт РДА.

Потреба в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги на лютий становить з додатковими відомостями 14,9 млн.грн. Станом на 23 лютого 2009 року профінансовано 100% пенсійних виплат. Граничний термін отримання пенсій згідно затверджених календарних графіків — 25 лютого.

Блог Валерія Марченка

Темні коридори малинської влади

У п’ятницю зненацька, як сніг на голову, виринула з апаратних надр сесія міської ради.

Кажу «зненацька», бо закон чітко регламентує подібні стихійні явища. Не полінуюся процитувати п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради».      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Розпочалася рейдерська атака на Малинську райспоживспілку?
Тренер Йосип Кульчицький

За останні два роки в Україні рейдерами загарбано близько двох тисяч підприємств, і пік поглинань іще не настав...

Діяльність невідомих людей, яка підпільно розпочалася в районі щодо пайовиків, керівництва та майна райспоживспілки, схоже, теж можна назвати рейдерством. Адже, за класичним визначенням, це — захоплення оперативного керівництва чи власності фірми за допомогою спеціально інсценізованого конфлікту. Конфлікт ще попереду, але підготовка, здається, — в розпалі...   Читати повністю

Дайджест

В односельчан Ющенка сверблять руки на сусіда-пасічника

В'їжджаючи, відразу й не зрозумієш, село це чи... Де ж паркани? Неповторні, у кожного на свій лад зроблені. Той штахетник, через який шпана лазить яблуні трусити, той тин, по якому корова знає, у який двір звертати, та огорожа з рябиці, по якій піддатий листоноша з листом не помилиться. Немає нічого! Одна лише довга й нудна, як похоронна процесія, стіна. Праворуч і ліворуч. Скрізь.

І такий «веселий» вид уздовж усього села. Високі — метрів два з гаком листи металевого шиферу такого кольору, як підлогу в казармі фарбують, — починаються біля знака «Старі Безрадичі» і тягнуться до того місця, де цей покажчик перекреслять червоною лінією.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Скруту переживемо! (інтерв’ю з Ігорем Малегусом)  Ющенко: «Без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться»  Український плейбой-комуніст  Цей нестаріючий Кульчицький...  Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..

Гримаси й посмішки життя

Тимошенко носить аж три мобіли

Здавалося б, у політика такого високого рівня, як прем'єр-міністр, повинен бути недешевий мобільний телефон. Але в Юлії Володимирівни з цього приводу інша думка.

Вона користується телефонами «економ-класу», вартість яких не перевищує 300 дол. Зате апаратів у неї відразу три. Два телефони «Нокіа», вартістю 165 доларів, а третій — смартфон від «Нокіа» — 300 доларів. «У Юлії Володимирівни три мобільних телефони з картками різних мобільних операторів. Прем'єр завжди хоче бути на зв'язку», — сказала помічниця Тимошенко Ольга Трегубова й уточнила: «Тимошенко за допомогою телефону читає огляд новин, відправляє й одержує смс-повідомлення».

Сердючка довела глядачів до побоїща

Масовою бійкою закінчився концерт зірок шоу-бізнесу в рамках гастролей «Золотого грамофона» по Америці.

Публіку добре завели Борис Моісеєв, ВІА Гра, Валерій Меладзе, Максим Галкін... А номер Андрія Данилка, що залишився на посошок, вивів розпалених глядачів на сцену. Однак це, у свою чергу, зачепило стриману частину залу. У результаті перепалки двох «угруповань» у справу пішли пляшки й банки з-під коли.

У запалі битви Вєрці Сердючці, котра дивилася на цю вакханалію з відвислою щелепою, пляшка з-під газованої води поцілила в голову...

Заступника міністра вигнали за... прогул!

Кабмін днями звільнив Василя Шинкарука з посади заступника міністра освіти і науки. Згідно з розпорядженням Кабміну, Шинкарук звільнений по п.5 ч.1 ст. 40 Кодексу законів про працю України.

А незадовго до цього міністр Іван Вакарчук звільнив начальника одного з управлінь Міністерства освіти і науки М.В Михайличенка за систематичне невиконання покладених на нього обов’язків.

Випадковий анекдот...

Теща запитує в зятя:

— А що ти, зятьок, подаруєш нам з донею на 8 Березня?

— Лінійку, — відповідає мужик.

— А навіщо нам лінійка, що ми з нею робити будемо?

— Будете міряти того х*я, котрого я одержав на 23 лютого!

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

У Ємільчинському районі вогонь забрав життя 2 дітей

Молода родина Гарбовських мешкає в с. Ганнівка Ємільчинського району Житомирської області. Вадим — 25-літній глава сім'ї — працює в лісництві різноробом. Його дружині Юлі 21 рік. У родині було двоє дітей — дівчатка трьох з половиною й півтора років.

Того дня Вадим був на роботі, Юля займалася удома дітьми й господарством. Близько шостої вечора мати закрила дітей у будинку й пішла до сусідів дивитися улюблений серіал. За її словами, вона була відсутня буквально півгодини. Але, як стверджують фахівці, вогонь господарював у будинку не менше години. Цей час став фатальним для малят.

Прес-центр облУМВС повідомляє

36-річний житель смт. Чоповичі Малинського району повідомив 27 лютого до міліції про те, що цієї ночі, близько 1 години, у селищі по вул. Жовтневій двоє невідомих у нього відкрито ВІДІБРАЛИ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН вартістю 250 гривень. Дільничні інспектори міськвідділу за обгрунтованою підозрою у скоєнні цього злочину затримали двох неповнолітніх місцевих жителів, одному з яких 17, а іншому – 16 років.

У будинку 35-річної жительки м. Малина злодій зірвав навісний замок на вхідних дверях і ВИКРАВ З ОСЕЛІ ТЕЛЕВІЗОР ТА DVD-ПРОГРАВАЧ на загальну суму 1 тис. 200 гривень. Працівники міліції оперативно встановили, що злочин скоїли 20-річний житель с. Вишевичі та раніше судимий 22-річний житель райцентру, в яких викрадене вилучено.

Новини сайту

   На форумі відкрився новий розділ — Політична трибуна.

Географія і статистика відвідувань сайту за лютий

Україна — 10333, Чехія — 358, Ізраїль — 347, Росія — 294, Німеччина — 120, США — 63, Норвегія — 30, Кіпр — 25, Швеція — 13, Естонія — 11.

Менше 10 відвідувань — Білорусь, Великобританія, Канада, Китай, Молдова, Польща, Португалія, Румунія, Узбекистан, Франція, Швейцарія.
     
  Найбільшу кількість відвідувань — 548 —  лічильник «My Counter» зареєстрував на сайті 13 лютого 2009 р.

 

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex