Новини Малина

Малинській міськраді поставлено ультиматум: до 18 березня поновити Сергія Долю на посаді мера

Підрозділ примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Житомирській області прийняв до виконання виконавчий лист, представлений Сергієм Долею, щодо негайного і неухильного виконання рішення суду, котре поновлює його на посаді Малинського міського голови.

Відповідний припис уже скеровано до Малинської міськради. У ньому вимагається виконати рішення суду не пізніше 18 березня. В іншому разі — до відповідальності можуть притягнути тепер уже самих міських депутатів.

Кудрицька може залишитись без служби?

Наше джерело в колах малинських правників повідомляє, що суд над секретарем міськради Ольгою Кудрицькою виходить на фінішну пряму.

Нагадаємо, що справа стосовно Кудрицької порушена прокурором області Миколою Франтовським. Прокурор вбачає в діях Кудрицької ознаки зловживання владою та службовим становищем.

Цілком можливо, каже наше джерело, що секретаря міськради визнають винною у пред’явлених звинувачення. Єдиний «прийнятний» для неї вихід у такому випадку — скористатися правом на амністію. Однак амністія не знімає судимості, а закон не дозволяє людям з подібними «фактами біографії» працювати на державній службі...

У Малині начальник міліції стріляв посеред міста?

Киянин на «Вольво», будучи вперше у Малині, не одразу зорієнтувався у напрямку, тому дещо порушив правила руху. Це не лишилося поза увагою малинських правоохоронців.

Незабаром водій помітив, що його наздоганяє невідомий автомобіль з приватними номерами. Блимаючи фарами й сигналячи, переслідувач спочатку пішов на обгін, потім рухався паралельно з «Вольво» по зустрічній смузі.

В чужому місті, в темну пору доби гості Малина прийняли переслідувачів за звичайних бандитів і тому тільки додали газу. Але коли в районі ПТУ почули постріл, зупинились.

До «Вольво» підлетів чоловік з невідомого автомобіля. «Вийти з машини! Руки на капот!» — скомандував він. «Хто ви такі?» — запитали кияни через привідчинене вікно. «Начальник міліції!»… Деталі пригоди — в  публікації Соборної площі.

Малинського футболіста визнано кращим в області
ВІктор Чорний

Гравця малинського «Металурга» Віктора Чорного визнано кращим футболістом області-2008.

На першому у цьому році засіданні виконкому Житомирської обласної федерації футболу всі його члени, підбиваючи підсумки минулого сезону, одностайно віддали свої голоси за нападника малинчан. І недарма. Адже саме впевнена та красива гра Віктора в деякій мірі стала запорукою чемпіонського успіху «Металурга», за який він забив 13 голів, ставши тим самим ще й кращим бомбардиром обласного чемпіонату у вищій лізі.

Загалом же, брати Чорні, а окрім Віктора за «Металург» виступає ще й його брат Юрій, давно стали улюбленцями малинських уболівальників. Є надія, що і в сезоні-2009 вони ще не раз порадують красивою грою малинчан, пише Соборна площа. Фото сайту фанатів ФК «Металург».

Наша дівчинка-трубач залишила позаду всіх хлопців
Юля Важалюк

Шестикласниця школи-ліцею №1 й другокласниця міської школи мистецтв Юля Важалюк — єдина в області дівчина-трубач. І обласний конкурс серед учнів шкіл естетичного виховання став для неї першим.

— Тому Юля дуже хвилювалася, — говорить її викладач Володимир Олексієнко. — Як-не-як — вперше на такому представницькому конкурсі, та ще й одна дівчина серед усіх хлопців.

Але ці хвилювання були марними, й Юля виборола першу свою вагому перемогу, пише Соборна площа.

Прим. ММ. Жінки-трубачі — явище в музичному світі нечасте, але й непоодиноке. Валайда Сноу, Клора Брайан, Барбара Дональд, Інгрід Дженсен, Саскія Лару, незважаючи на непопулярність труби серед жінок, домоглися високих результатів у цій галузі. Найвідоміша з них — Саскія Лару (на знімку), котра, до речі, 16 березня виступить у Києві в рамках проекту «Музика в стилі Soho». Так що Юлі Важалюк є кого брати за взірець.

Під пологовим відділенням лежать ртутні лампи?

Днями виявилось, що у підвальному приміщенні, якраз під пологовим відділенням Малинського МРТМО, впродовж багатьох уже років зберігаються понад дві тисячі відпрацьованих ртутно-кварцових ламп для освітлення.

— Донедавна, — розповіли працівники лікарні журналістам Соборної площі, — вони взагалі там насипом лежали, тільки недавно ми їх акуратно склали.

Щоправда, незабаром лампи з підвалу вже винесли десь у інше місце. Однак винесли лише 1570 штук, хоча створена напередодні комісія за участю представників міської влади нарахувала їх більше 2 тисяч. То де ж решта? Розбилась з необережності? Якщо, не дай Боже, так, то яких наслідків чекати невдовзі? — запитує газета.

Діти скрізь однакові. Влада, виходить, різна?

У дитячих садках міста дітей тримають на голодному пайку — не вистачає коштів на організацію повноцінного харчування.

Причина — малинський міськвиконком встановив середню вартість одного дня харчування дитини віком до трьох років у розмірі 4 гривні 78 копійок, від трьох до восьми років — 5 гривень 09 копійок.

А от у приміському селі Малинівка сільські депутати вартість одного дня харчування дитини обчислили з урахуванням нинішніх цін і переліку всіх необхідних у меню малюка продуктів, тож середня вартість одного дня харчування дитини віком до трьох років тут становить майже 13 гривень, від трьох до восьми років — до 15 гривень.

Малинівські дошкільнята відтак харчуються повноцінно, пишуть Малинські новини. Чим міські діти гірші? Хіба вони самі собі обирали таку недолугу владу?

Малинщина сьогодні

Педагоги пропагують спорт власним прикладом

Відбулась друга районна міжгалузева спартакіада серед установ, організацій та підприємств району, в якій у складі восьми команд взяли участь близько двохсот спортсменів, повідомляє веб-сайт РДА.

Змагання проводились із шашок, швидких шахів, волейболу, міні-футболу та настільного тенісу. Перше загальнокомандне місце виборола вдруге поспіль команда відділу освіти РДА. На другому місці — спортсмени каменедробильного заводу, на третьому — команда малинського цеху електрозв’язку «Укртелекому».

Працювати вміємо — значить, скруту переживемо
Голова РДА Ігор Малегус

Малинська телестудія «Полісся» оприлюднила інтерв’ю з головою райдержадміністрації Ігорем Малегусом.

Мова йшла насамперед про фактори та зусилля, завдяки яким Малинщина зайняла перше місце в загальнообласному рейтингу соціально-економічного розвитку за підсумками роботи в 2008 році.

Втім, Малегус на став вдаватися до переможних реляцій, а досить детально розібрав економічну й соціальну ситуацію в районі зі всіма її недоліками та проблемами.

Останніх, звичайно, немало, але й падати в паніку голова РДА не радить — треба працювати й жити з надією на краще... Скорочений виклад інтерв’ю пропонуємо увазі відвідувачів нашого порталу тут.

Блог Валерія Марченка

Темні коридори малинської влади

У п’ятницю зненацька, як сніг на голову, виринула з апаратних надр сесія міської ради.

Кажу «зненацька», бо закон чітко регламентує подібні стихійні явища. Не полінуюся процитувати п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради».      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Розпочалася рейдерська атака на Малинську райспоживспілку?

За останні два роки в Україні рейдерами загарбано близько двох тисяч підприємств, і пік поглинань іще не настав...

Діяльність невідомих людей, яка підпільно розпочалася в районі щодо пайовиків, керівництва та майна райспоживспілки, схоже, теж можна назвати рейдерством. Адже, за класичним визначенням, це — захоплення оперативного керівництва чи власності фірми за допомогою спеціально інсценізованого конфлікту. Конфлікт ще попереду, пишуть Малинські новини, але підготовка, здається, — в розпалі...   Читати повністю

 

ВТІМ, є й інший погляд на ситуацію навколо Малинської райспоживспілки. Він викладений у публікації другого малинського видання — Соборної площі.   Читати

Дайджест

В односельчан Ющенка сверблять руки на сусіда-пасічника

В'їжджаючи, відразу й не зрозумієш, село це чи... Де ж паркани? Неповторні, у кожного на свій лад зроблені. Той штахетник, через який шпана лазить яблуні трусити, той тин, по якому корова знає, у який двір звертати, та огорожа з рябиці, по якій піддатий листоноша з листом не помилиться. Немає нічого! Одна лише довга й нудна, як похоронна процесія, стіна. Праворуч і ліворуч. Скрізь.

І такий «веселий» вид уздовж усього села. Високі — метрів два з гаком листи металевого шиферу такого кольору, як підлогу в казармі фарбують, — починаються біля знака «Старі Безрадичі» і тягнуться до того місця, де цей покажчик перекреслять червоною лінією.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Скруту переживемо! (інтерв’ю з Ігорем Малегусом)  Ющенко: «Без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться»  Український плейбой-комуніст  Цей нестаріючий Кульчицький...  Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..

Гримаси й посмішки життя

Івасюк повісився через кохання?

На початку березня композитору Володимирові Івасюку, авторові «Червоної рути», виповнилося б 60 років. Віктор Ющенко підписав указ про присвоєння Івасюку звання Героя України. Посмертно.

Його не стало тридцять років тому. Це трапилося саме тоді, коли ім'я Івасюка гриміло не тільки в Радянському Союзі, але й далеко за його межами. Він був автором шістдесяти, як зараз говорять, хітів. Саме його «Водограй» зробив знаменитою Софію Ротару.

18 травня 1979 року Володимира знайшли повішеним у лісі недалеко від Львова. Багато хто вважав, що Івасюка вбили як націоналіста — за те, що не підкорявся вимогам партії писати музику на російську поезію, а писав тільки на українську. Тим часом велося слідство, котре прийшло до думки, що композитор покінчив собою.

Яка би версія загибелі композитора в підсумку не була названа єдино правильною, так чи інакше в історії цієї є жіночий слід. Це оперна співачка росіянка Тетяна Жукова. Вона стала найдовшим і найпристраснішим його коханням. Однак батьки заборонили синові одружуватися з Жуковою через її національність…

Російський актор поставив на місце колишню Ющенкову прес-даму

Російський актор Марат Башаров був запрошений на українське телешоу із Савиком Шустером для представлення фільму «Юленька», де Башаров зіграв головну роль.

На жаль, не всі учасники ток-шоу поставилися з повагою до гостя. Депутат Верховної Ради від пропрезидентського блоку НУ-НС (і колишня прес-секретарка Президента України Віктора Ющенка) Ірина Геращенко почала розмовляти з ним українською мовою, якої актор, звичайно, не знав. На репліку Башарова про те, що він не зрозумів запитання, пані Геращенко заявила: «Я вибачаюся, але це ваші проблеми».

Марат (за національністю татарин) швидко зорієнтувався в ситуації й з незворушним виглядом почав говорити татарською мовою. Зрозуміло, присутні в залі не втямили жодного слова. Після цього актор продовжив свою промову французькою. Геращенко тільки й залишалося розуміюче кивати головою...

Післясвятковий анекдот...

Як розповідають досвідчені продавці квітів, 6-7 березня чоловіки купують найпростіші й найдешевші букети, щоб відчепитися від дам на роботі.

8 березня беруть гарні букети для своїх домашніх.

Але найдорожчі, розкішні квіти беруть 9 числа. Ну ви розумієте... :)

...І післясвяткове фото
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

У Ємільчинському районі вогонь забрав життя 2 дітей

Молода родина Гарбовських мешкає в с. Ганнівка Ємільчинського району Житомирської області. Вадим — 25-літній глава сім'ї — працює в лісництві різноробом. Його дружині Юлі 21 рік. У родині було двоє дітей — дівчатка трьох з половиною й півтора років.

Того дня Вадим був на роботі, Юля займалася удома дітьми й господарством. Близько шостої вечора мати закрила дітей у будинку й пішла до сусідів дивитися улюблений серіал. За її словами, вона була відсутня буквально півгодини. Але, як стверджують фахівці, вогонь господарював у будинку не менше години. Цей час став фатальним для малят.

Прес-центр облУМВС повідомляє

36-річний житель смт. Чоповичі Малинського району повідомив 27 лютого до міліції про те, що цієї ночі, близько 1 години, у селищі по вул. Жовтневій двоє невідомих у нього відкрито ВІДІБРАЛИ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН вартістю 250 гривень. Дільничні інспектори міськвідділу за обгрунтованою підозрою у скоєнні цього злочину затримали двох неповнолітніх місцевих жителів, одному з яких 17, а іншому – 16 років.

У будинку 35-річної жительки м. Малина злодій зірвав навісний замок на вхідних дверях і ВИКРАВ З ОСЕЛІ ТЕЛЕВІЗОР ТА DVD-ПРОГРАВАЧ на загальну суму 1 тис. 200 гривень. Працівники міліції оперативно встановили, що злочин скоїли 20-річний житель с. Вишевичі та раніше судимий 22-річний житель райцентру, в яких викрадене вилучено.

Новини сайту             Друзі, сайт оновлюється нерегулярно. Хворіємо.... В. Марченко.

   На форумі відкрився новий розділ — Політична трибуна.

Географія і статистика відвідувань сайту за лютий

Україна — 10333, Чехія — 358, Ізраїль — 347, Росія — 294, Німеччина — 120, США — 63, Норвегія — 30, Кіпр — 25, Швеція — 13, Естонія — 11.

Менше 10 відвідувань — Білорусь, Великобританія, Канада, Китай, Молдова, Польща, Португалія, Румунія, Узбекистан, Франція, Швейцарія.
     
  Найбільшу кількість відвідувань — 548 —  лічильник «My Counter» зареєстрував на сайті 13 лютого 2009 р.

 

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex