Новини Малина

Наша влада свого звіту не віддасть нікому!

У середу в Малині у рамках громадянської кампанії «Владо, до звіту!» пройшла зустріч з громадськістю голови обласної організації ХДПУ Олега Ювковецького (колишній перший віце-мер Малина) та голови громадського об’єднання «Житомирська ініціатива» Ірини Синявської (колишня голова облдержадміністрації та облради).

Згадана кампанія, якщо говорити конкретно про наше місто, ставить на меті домогтися публічного звіту політичних партій і блоків, представлених у міськраді, а також високопосадовців місцевої влади (див. відповідну тему на форумі). У зустрічі взяли участь представники міських осередків політичних партій та громадських організацій, активісти ветеранського руху тощо.

На жаль, керівники міста на зустрічі помічені не були, хоча, як запевняють організатори заходу, їх запрошували персонально.

Малинські школярі знову порадували знаннями

Завершився обласний етап конкурсу учнів-членів Малої академії наук України. На розгляд журі було представлено й п'ятнадцять робіт малинських школярів.

За результатами конкурсу Малин має п'ять призерів — перше та чотири третіх місця, повідомляють Малинські новини. Перше місце, зокрема, виборола учениця 11 класу школи-ліцею №1 Ангеліна Зборовська з роботою «Літературна творчість Івана Огієнка» (на знімку).

Треті місця присуджено Ілоні Шевченко, Анатолію Шемету, Любові Кравчук (всі — школа № 1) і Вадиму Гордієнку (четверта школа). Ангеліна Зборовська та Ілона Шевченко захищатимуть честь області у столиці.

Квіточки відцвіли. Пора їсти ягідки

Міські очільники знову нарвались на неприємності з Фемідою

Як ми вже повідомляли в попередній інформації, 18 березня минув крайній термін, до якого згідно з приписом Державної виконавчої служби міськрада мала ДОБРОВІЛЬНО виконати ухвалу суду щодо поновлення Сергія Долі на посаді мера.

Керівництво міськради «здаватись добровільно» не захотіло. Сесію для прийняття відповідного рішення скликано не було. Більше того, вияснилось, що про лист ДВК ряд депутатів довідався не від міських очільників, а… з сайту «Мій Малин»!

І маємо натомість скерований до міськради новий документ ДВК. У ньому вже про добровільність мови нема. Станом на 20.03.2009 р., йдеться у листі начальника підрозділу примусового виконання рішень М. Романишина та головного державного виконавця О. Невмержицького, Доля на посаді поновлений не був, оскільки сесія міськради не прийняла відповідного рішення.

Відтак ДВК тепер уже вимагає поновити Долю на посаді до 5 квітня ц.р. і повідомити про це відділ примусового виконання рішень письмово. Крім того, в листі міститься офіційне попередження про відповідальність за невиконання вимоги ДВК.

Міськрада все грається з законом. За наші гроші

18 березня минув крайній термін, до якого згідно з приписом Державної виконавчої служби міськрада мала виконати ухвалу апеляційного суду щодо поновлення Сергія Долі на посаді міського голови.

Проте нинішній керівний тандем міськради (в.о. голови Кудрицька та перший віце-мер Буткевич) припис проігнорував. І які б не були мотиви, виникає одне цікаве питання.

Справа навіть не в Долі. Практично ні в кого нема сумніву, що відновивши екс-мера на посаді, рада тут же таки знайде спосіб знову відправити його у відставку. Але так само ні в кого з досвідчених правників нема сумніву в тому, що рішення суду доведеться виконати. А тепер вгадайте з двох раз, із чиєї кишені Долі виплатять зарплатню за весь цей час, протягом якого міська влада грається з законом?

У громади й влади «беседа» не вийшла

«Беседою» — саме так — під час спілкування була названа зустріч керівників міста — першого заступника міського голови Василя Буткевича та начальника управління з житлово-комунальних питань Володимира Войдила — з представниками різних партійних осередків та громадськістю, яку ініціював голова Малинського міського відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів Олександр Грищенко.

Люди, пишуть Малинські новини, прийшли вимагати від влади відповіді на запитання: обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у листопаді минулого року, надання калькуляції по кожній комунальній послузі і які витрати підприємства входять в суму сплати за кожну окрему послугу.

Дебати були переповнені взаємними звинуваченнями та образами з обох боків. Зрештою, квартиронаймачі так і не дочекалися конкретної відповіді на свої запитання.

Вождя обмалювали. Міських вождів обізвали...

Малинчанам, які рано встали минулої п'ятниці, дано було побачити одразу дві речі: знову розклеєні по всьому місту листівки, які стверджували, що при керівництві міської влади — бандити, і надписи на пам'ятнику дідусю Леніну в центрі міста: «КАТ» та «Комуняку на гілляку».

І те, і інше, треба сказати, з'являється в місті з завидною періодичністю, пише Соборна площа. Але цього разу завидною була й реакція міської влади на обидва «неподобства». І те, і інше були «ліквідовані» малинськими комунальниками за лічені години. Тому тим, хто встав цього дня пізніше 10-ї ранку, побачити їх не вдалося.

А ось тим, хто проходить повз ще один пам'ятник Леніну в нашому місті — у мікрорайоні паперової фабрики — щастить уже який день любуватися розмальованими в червоний колір колінцями вождя і відбитою рукою...

Рудченко знову забирає хліб у «батьків міста»?

Працівники дитсадка «Ялинка» написали до Малинських новин подяку народному депутату України Миколі Рудченку та директору Малинської фабрики банкнотного паперу Василю Іщенку за сприяння у забезпеченні закладу гарячою водою.

Цікаво, що у вдячному листі, підписаному колективом ДНЗ «Ялинка», нема ні слова про «батьків міста», які саме за вирішення подібних питань отримують зарплатню..

Як кияни в Малині печенею смакували

Троє поважних киян, будучи в Малині у справах, вирішили перед дорогою додому нашвидку перекусити

Наткнувшись на вивіску «Замку володарів», гості нашого міста зайшли у фешенебельний заклад, замовили кілька салатів і фірмову страву — печеню в горщиках (російською — «жаркое»). Коли салати були з’їдені, відвідувачі почали крутити головами в очікуванні печені.

Очікування, треба сказати, затяглося. Гостям залишалося лише втішати себе думкою, що печеня якраз готується і прямо з печі буде подана до столу.

Як розповідав потім один з учасників обіду, найбільше його вразила дві речі. Перша — коли печеню принесли, горщики були теплі, але картопля в них — вчорашня й холодна. Друга — ціна: куди там Києву!

Малинщина сьогодні

Районна рада економить на керівних кадрах і зарплаті

Без керуючого справами працює апарат районної ради: Володимир Костюченко скористався правом виходу на пенсію, а іншу людину на це місце брати не поспішають — економлять кошти.

Тим часом Володимир Костюченко, за інформацією Малинських новин, очолить, ймовірно, райком чи міськком Соцпартії і знову буде, як кажуть, при ділі.

Наш земляк отримав Огієнківську премію

Наш земляк, член Національної спілки письменників та журналістів Василь Сташук цими днями був удостоєний Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, пише Соборна площа.

Щороку ця премія присуджується в п'яти номінацях. Василеві Сташуку її присудили одразу в двох — у галузі літератури та як громадському діячеві. Адже він ще й очолює Брусилівську організацію Всеукраїнського товариства ім. Івана Огієнка. Нагадаємо, що Василь Сташук народився в селі Савлуках Малинського району, довгий час працював у районній газеті (нині Малинські новини).

На Малинський район наступає туберкульоз?

Протягом минулого року захворюваність на туберкульоз в районі значно зросла: маємо 121 хворого з розрахунку на сто тисяч населення, тим часом в області цей показник складає 89,6, а в Україні — 79,8.

Нині на обліку в районі 575 хворих на легеневий туберкульоз, повідомляють Малинські новини. З них у 102 осіб — деструктивна форма, яка характеризується розпадом легеневої тканини. Лише у минулому році було виявлено 59 хворих, з них 40 відсотків — із занедбаною стадією. Найнеблагополучнішими в цьому плані, за інформацією лікарів, є Слобідка, Українка, Гранітне та Любовичі.

Блог Валерія Марченка

Темні коридори малинської влади

У п’ятницю зненацька, як сніг на голову, виринула з апаратних надр сесія міської ради.

Кажу «зненацька», бо закон чітко регламентує подібні стихійні явища. Не полінуюся процитувати п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради».      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Сторінками малинських газет

Як великий курултай райспоживспілці поклав край

Останній місяць Малинщину трясло, мов у лихоманці. Ще б пак: навіть у найвіддаленіших куточках району, не кажучи вже про сам райцентр, на «лобних» місцях з'явилися повідомлення, що у наших краях почала орудувати банда шахраїв, яка буцімто поклала око на ще уціліле, а в більшості сіл уже давно продане, здане в оренду чи й просто розтягнене майно районної кооперації.

Слідом за листівками з'явилися й «шахраї». Одначе вони не мало подивували здебільшого вже пенсійного віку малинчан, коли запропонували обміняти давно припалі пилом пайові книжки членів споживчого товариства на... реальні гроші.    Читати далі

Дайджест

Сергій Поярков: — Виктор Андреевич натрендел «Десять кроків назустріч людям» и обосрал их все

Эпатажный украинский художник Сергей Поярков для журналистов, наверное, один из лучших респондентов. Во-первых, прославился он не только за счет творчества, но и за счет активного и весьма нелестного участия в политической жизни страны. Во-вторых, комментарии художника — готовый скандальчик, без лишних иносказаний и приукрашиваний.

Редакция «Всей Правды» взяла интервью у Сергея Пояркова.

— На ваше мнение, что дальше будет с Украиной?

— После падения в полную жопу начнется крутой подъем. Я считаю, что пока в Украине никакого кризиса нет. Кризис еще впереди. Месяца через два максимум наступит полный безоговорочный кризис. Вы не торопитесь кричать насчет кризиса! Это еще не секс. Это прелюдия. Вас пока поглаживают, а не трахают. Мухи с котлетами вы зря путаете. Готовьтесь, сограждане!    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Скруту переживемо! (інтерв’ю з Ігорем Малегусом)  Ющенко: «Без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться»  Український плейбой-комуніст  Цей нестаріючий Кульчицький...  Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..

Гримаси й посмішки життя

Будда родом з Буди-Вороб’їв?

Український патріотизм деяких наших співвітчизників доходить до всесвітнього ідіотизму. Щойно з’явилось ще одне цьому свідчення.

Доктор політичних наук, професор, проректор університету «Україна», голова правління Всеукраїнської асоціації політичних наук Валерій Бебик в опублікованій Голосом України статті «Великий скіф Будда: пророк, який не знав Бога?» на повному серйозі стверджує, що засновник буддизму Сиддхартха Гаутама (він же Будда) походить з України.

Будда, пише Бебик, належав до скіфського/сакського народу будинів, який проживав у ІІ—І тисячоліттях до н. е. (за Геродотом) на території Стародавньої України. Ім’я цього народу збереглося у назвах населених пунктів Середина-Буда (Сумщина), Буда (Чернігівщина) і т. ін.

Тепер жителі села Буди-Вороб’їв Малинського району також мають всі підстави записати Будду в свої земляки.

Білоруси літають на дірці від бублика

Бюро перспективних технологій білоруського заводу «Камертон» спроектувало легкомоторний пілотований літак з овальним крилом замкнутого типу.

В даний час на апараті виконуються наземні випробування з пробіжками і підльотами.

Розробники стверджують, що літальний апарат такого типу буде в повітрі більш маневреним, ніж звичайний літак.

Випадковий анекдот...

Сидять два куми під вишнею, п’ють горілку. Один другому каже:

— Слухай, куме! Що ми як діти — у садочку, без закуски! Пішли до мене у хату, жінка вареники, шкварочки поставить!

— Та якось воно незручно...

— І чого б це? Пішли, кажу!

— Та, куме, тут така справа... Поки ви у місто їздили, я з вашою жінкою спав.

— Тю! Так і я з нею спав. Що мені тепер — додому не ходити?!

■          ■          ■

Злодій залазить у будинок, а там папуга:

— А Кеша все бачить.

Злодій накриває клітку з папугою рушником. Папуга з-під рушника:

— А Кеша не папуга, Кеша — це бульдог.

...І випадкове фото

ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

Житомирський УБОЗ затримав «Упиря»

У результаті спецоперації працівників Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Житомирській області та бійців спецпідрозділу «Сокіл» затримано учасників злочинного угруповання на чолі з раніше судимим кримінальним авторитетом на прізвисько «Упир».

Про це повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Житомирській області Едуард Федосов. За його словами, учасники ОЗУ налагодили стійкий канал вивозу громадянок України до країн західної Європи, зокрема до Іспанії. Дівчат вивозили за підробленими документами, обіцяючи їм працевлаштування за кордоном, а насправді продавали в сексуальне рабство.

Кількість потерпілих сягає ста осіб, переважно — мешканок Житомирщини, передала прес-служба МВС. Наразі частину дівчат вдалося повернути в Україну, деякі з них після сексуальної експлуатації за кордоном отримали інвалідність, декотрим рабиням удалося втекти та вийти заміж, з рабства їх викупили їхні чоловіки. Але більша частина і досі примусово працює в нічних розважальних закладах, зокрема, у Барселоні.

Новини сайту

   На форумі відкрився новий розділ — Політична трибуна.

Географія і статистика відвідувань сайту за лютий

Україна — 10333, Чехія — 358, Ізраїль — 347, Росія — 294, Німеччина — 120, США — 63, Норвегія — 30, Кіпр — 25, Швеція — 13, Естонія — 11.

Менше 10 відвідувань — Білорусь, Великобританія, Канада, Китай, Молдова, Польща, Португалія, Румунія, Узбекистан, Франція, Швейцарія.
     
  Найбільшу кількість відвідувань — 548 —  лічильник «My Counter» зареєстрував на сайті 13 лютого 2009 р.

 

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex