Новини Малина

Чи то вулиця не та, чи чиновник не той...

Якщо ви гадаєте, що на знімку справа зафіксовано спорудження оборонних рубежів під Москвою в листопаді 1941 року, то ви помиляєтесь.

Це мешканці міської вулиці Крилова й прилеглих до неї вийшли на толоку. Не зважаючи на негоду — то валив густий мокрий сніг, то йшов рясний дощ, люди працювали завзято, засипаючи відсівом ями.

«Водії маршруту «Лікарня-вокзал через вулицю Крилова» відмовляються їхати нашими дорогами», розповів Соборній площі один з учасників толоки. «Вони у таких вибоїнах, що маршрутки раз-по-раз ламаються. Водночас на нашому кутку живуть багато пенсіонерів, яким важко добиратися до дальніх зупинок. А треба ж і до лікарні дістатись, і на базар... Звертались ми до комунальників. Та в них, мабуть, теж проблеми — то грейдер не працює, то ножів до нього немає, а то ще якісь причини. Дивились ми на це все, дивились, а потім вирішили всім кутком вийти й позасипати ями. Якщо влада не може, то хай їй на сором жінки-пенсіонерки лопатами вручну приведуть дорогу до ладу».

Між тим, коли в лютому компанія «Юнігран» безкоштовно виділила місту (і сама ж вивезла) три з половиною тисяч тонн відсіву, міські очільники не забарилися розтрубити про «видатну перемогу» по всіх місцевих ЗМІ та ще й покрасуватися в телевізорі на фоні відсівних куп. І саме тоді, рівно місяць тому, перший віце-мер Василь Буткевич заявив на сторінках тієї ж Соборної площі (цитуємо): «По Крилова і Гайдара, кудою через «яму на ямі» відмовлялися їздити водії 22-го маршруту, проблему вже знято».      Коментарі

Буцався бичок із дубом, а рада — з законом

На порядок денний позачергової сесії міської ради, котра відбулася в суботу, виносилось єдине питання: виконання судового рішення про поновлення Сергія Долі на посаді міського голови. Розглядалось питання не вперше, але й на цей раз депутати порозуміння з законом не знайшли.

Ми вже повідомляли, що справою зайнявся обласний підрозділ примусового виконання судових рішень, котрий вдруге поспіль надіслав міськраді вимогу про негайну реалізацію ухвали суду. Однак сесія після гарячих дебатів так і не проголосувала за відміну власного рішення, визнаного судом незаконним. Натомість народні обранці створили чергову комісію, котра має «розслідувати, перевірити і внести пропозиції»...

Між тим, одне з наших джерел у політичному бомонді Малина виклало досить цікаву версію подальшого розвитку судово-владного протистояння.

Події, стверджує наше джерело, розігруються за сценарієм політичних сил, котрі втрачають рейтинг не так стрімко, як НУ та БЮТ. Ці сили мають на меті (причому не без допомоги «козачків-порадників», засланих у стан політичного супротивника) довести ситуацію до точки, коли в результаті порушення Конституції та чинного законодавства України повноваження Малинської міської ради буде припинено достроково. Цілком зрозуміло, хто тоді при нинішніх настроях електорату виграє позачергові вибори до представницького органу місцевого саморядування...     Коментарі

Малин потихеньку провалюється під землю?

Минулого вівторка з невідомих причин провалився тротуар навпроти Малинського райвійськкомату, за п’ять кроків від мерії.

Глибоченьку діру в асфальті акуратно обгородили дерев'яною загорожею. І, схоже, надовго, пишуть Малинські новини, — за тиждень жодна служба не ліквідувала провалля.

Відтак очевидно, продовжує видання, що цей «отвір в землю» в центрі міста зовсім невипадковий. Можливо, таким чином міська влада створила таку собі скарбничку для збору коштів на латання малинських доріг та тротуарів: отож, малинчани, давайте потихеньку кидати в ямку хто скільки може, може, якраз назбираємо на ремонт доріг та тротуарів грошей...     Коментарі

Наша влада свого звіту не віддасть нікому!

У середу в Малині у рамках громадянської кампанії «Владо, до звіту!» пройшла зустріч з громадськістю голови обласної організації ХДПУ Олега Ювковецького (колишній перший віце-мер Малина) та голови громадського об’єднання «Житомирська ініціатива» Ірини Синявської (колишня голова облдержадміністрації та облради).

Згадана кампанія, якщо говорити конкретно про наше місто, ставить на меті домогтися публічного звіту політичних партій і блоків, представлених у міськраді, а також високопосадовців місцевої влади (див. відповідну тему на форумі). У зустрічі взяли участь представники міських осередків політичних партій та громадських організацій, активісти ветеранського руху тощо.

На жаль, керівники міста на зустрічі помічені не були, хоча, як запевняють організатори заходу, їх запрошували персонально.     Коментарі

Малинські школярі знову порадували знаннями

Завершився обласний етап конкурсу учнів-членів Малої академії наук України. На розгляд журі було представлено й п'ятнадцять робіт малинських школярів.

За результатами конкурсу Малин має п'ять призерів — перше та чотири третіх місця, повідомляють Малинські новини. Перше місце, зокрема, виборола учениця 11 класу школи-ліцею №1 Ангеліна Зборовська з роботою «Літературна творчість Івана Огієнка» (на знімку).

Треті місця присуджено Ілоні Шевченко, Анатолію Шемету, Любові Кравчук (всі — школа № 1) і Вадиму Гордієнку (четверта школа). Ангеліна Зборовська та Ілона Шевченко захищатимуть честь області у столиці.

Квіточки відцвіли. Пора їсти ягідки

Міські очільники знову нарвались на неприємності з Фемідою

Як ми вже повідомляли в попередній інформації, 18 березня минув крайній термін, до якого згідно з приписом Державної виконавчої служби міськрада мала ДОБРОВІЛЬНО виконати ухвалу суду щодо поновлення Сергія Долі на посаді мера.

Керівництво міськради «здаватись добровільно» не захотіло. Сесію для прийняття відповідного рішення скликано не було. Більше того, вияснилось, що про лист ДВК ряд депутатів довідався не від міських очільників, а… з сайту «Мій Малин»!

І маємо натомість скерований до міськради новий документ ДВК. У ньому вже про добровільність мови нема. Станом на 20.03.2009 р., йдеться у листі начальника підрозділу примусового виконання рішень М. Романишина та головного державного виконавця О. Невмержицького, Доля на посаді поновлений не був, оскільки сесія міськради не прийняла відповідного рішення.

Відтак ДВК тепер уже вимагає поновити Долю на посаді до 5 квітня ц.р. і повідомити про це відділ примусового виконання рішень письмово. Крім того, в листі міститься офіційне попередження про відповідальність за невиконання вимоги ДВК.

Міськрада все грається з законом. За наші гроші

18 березня минув крайній термін, до якого згідно з приписом Державної виконавчої служби міськрада мала виконати ухвалу апеляційного суду щодо поновлення Сергія Долі на посаді міського голови.

Проте нинішній керівний тандем міськради (в.о. голови Кудрицька та перший віце-мер Буткевич) припис проігнорував. І які б не були мотиви, виникає одне цікаве питання.

Справа навіть не в Долі. Практично ні в кого нема сумніву, що відновивши екс-мера на посаді, рада тут же таки знайде спосіб знову відправити його у відставку. Але так само ні в кого з досвідчених правників нема сумніву в тому, що рішення суду доведеться виконати. А тепер вгадайте з двох раз, із чиєї кишені Долі виплатять зарплатню за весь цей час, протягом якого міська влада грається з законом?

Малинщина сьогодні

Хоч і сутужно, та про дітей не забувають

Відбулася підсумкова обласна нарада з питань роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Як один із кращих на нараді відзначили Малинський районний центр СССДМ.

Відзначено й Малинську райдержадміністрацію, пишуть Малинські новини, як одну з тих, що звертають велику увагу на проблеми дітей, молоді та сім'ї. Наша РДА — одна з небагатьох, яка і 2009 року виділила кошти на реалізацію програм «Родина Малинщини», «Подолання дитячої безпритульності» — всього близько 43 тисяч гривень.

Райрада виділила додаткові кошти на освіту

Сесія районної ради, котра відбулася днями, затвердила звіт голови РДА Ігоря Малегуса про виконання Програми соціально-економічного розвитку району та районного бюджету за 2008 рік.

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2009 рік. Значні суми виділено додатково районному відділу освіти (тільки на придбання твердого палива — 570 тис. грн.), Чоповицькій дільничній лікарні, на виконання районної програми боротьби зі злочинністю, на забезпечення медикаментами хворих на цукровий діабет тощо.

Також затверджено Програму розвитку освіти Малинщини на 2009-2011 рр. та програму «Молодь Малинщини» на 2009 рік, повідомляє веб-сайт РДА.

У районі буде свій піщаний кар’єр?

Можливо, невдовзі район матиме перший на Малинщині піщаний кар'єр.

Районна рада дала згоду на отримання товариством з обмеженою відповідальністю «Кварц Ком» спеціального дозволу щодо користування надрами.

Йдеться про дослідно-промислову розробку запасів піску на земельній ділянці площею двадцять гектарів на землях запасу Іванівської сільської ради поблизу Нянівки.

На «почесних громадян» мало кандидатів?

Відтепер звання «Почесний громадянин Малинщини» щороку присуджуватиметься не трьом, як було до цього, а лише одному, найпочеснішому мешканцю чи уродженцю району.

Таке рішення після попереднього обговорення в комісіях прийняли на сесії депутати районної ради.

Блог Валерія Марченка

Темні коридори малинської влади

У п’ятницю зненацька, як сніг на голову, виринула з апаратних надр сесія міської ради.

Кажу «зненацька», бо закон чітко регламентує подібні стихійні явища. Не полінуюся процитувати п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради».      Читати далі

Анонс блогу Валерія Марченка

 Міліція «прояснила ситуацію»…      Где деньги, Зин?!!      Час збирати каміння…
 У міськвиконкомі викрито зграю ворогів народу

Дайджест

Хто обіцяє гроші, або Провокація по–малинськи

Заступник голови правління облспоживспілки Петро Лотюк, котрий на скандальних зборах пайовиків Малинської райспоживспілки двічі намагався «відкрити очі» пайовикам і двічі під їхні викрики залишав сцену, зокрема, сказав:

— Нам поки що так і не вдалося з'ясувати, хто за цим усім стоїть. Та після першого оголошення в газеті «Замок Володарів» на адресу правлінь споживчих товариств Малинського і «Кооператор» надійшли листи за підписом головного редактора газети Валерія Марценюка, в яких йшлося про те, що газета дасть спростування взамін на установчі документи споживчих товариств, списки їхніх членів та інші дані, яких так наполегливо домагаються «захисники» інтересів пайовиків. Не одержавши затребуваних матеріалів, газета вдруге надрукувала анонімне оголошення, оплатою за яке, судячи з усього, стало місце у президії зборів.    Читати далі

Детально

— Тимошенко готова замінити цю тряпку — Ющенка

«Поговоримо у моєму «фольксваґені». Він великий. Усередині є стіл, стереосистема», — говорить по телефону нардеп-«бютівець», заступник голови партії «Реформи і порядок» Володимир Бондаренко.

Пропонує зустрітися у дворі біля Держтелерадіо на Хрещатику — там у нього в понеділок увечері запис програми. Але у домовлений час приїжджає на «Деу Ланосі». Каже, що у водія «фольксваґена» помер дядько, тому відпустив його. Запрошує до приміщення Держтелерадіо. У холі сідає на диван у кутку біля входу. Займає його половину.    Читати далі

Читайте в розділі «ДЕТАЛЬНО»

 Скруту переживемо! (інтерв’ю з Ігорем Малегусом)  Ющенко: «Без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться»  Український плейбой-комуніст  Цей нестаріючий Кульчицький...  Хто захистить малинського пенсіонера?  Головний рабин України: я чув, що Медведєв — єврей...  Вас хочуть виперти з роботи?..

Гримаси й посмішки життя

Житомирські дворяни нагородили графа Терещенка цікавою медаллю

У рамках свого перебування на Житомирщині нащадок відомого до революції українського промисловця і мецената Терещенка граф Мішель Терещенко побував у Житомирі в «Дворянському Союзі».

На зустрічі житомирські дворяни вручили Мішелю Терещенку пам’ятний знак — медаль «200 років Георгіївському Хресту». Як зізнався граф Терещенко, це перша нагорода в Україні з моменту його перебування на історичній батьківщині пращурів.

Між тим, один з відвідувачів сайту Житомир-info зазначив у своєму коментарі: «Так и разведут Терещенка как лоха на бабки. Еще бы придумали орден «300 лет котлете по-житомирски»!

Олесь Бузина отримав торта. В фейс

Активістка жіночого руху «Femen» Олександра Шевченко кинула в письменника Олеся Бузину тортом під час презентації його книги «Поверніть жінкам гареми» в одній з книгарень Києва.

Мотивом дій Шевченко слугували образливі, на колективну думку «Femen», висловлювання на адресу жінок у новій книзі Бузини. Після того, як Шевченко кинула торт в Бузину, він схопив її і не відпускав до приїзду міліції. Двоє відвідувачів магазину намагалися вступитися за дівчину, але Бузина бризнув їм в обличчя з газового балончика. У відділенні міліції Шевченко оформили штраф за дрібне хуліганство і відпустили.

Кілька років тому «вдячні читачі» побили Бузину на виході з Подільського райсуду міста Києва за скандальну книгу «Вовкулака Тарас Шеченко»

Випадковий анекдот...

Одного разу ввечері Папа Римський вирішив пройтися потаємними римськими вуличками й подихати літнім повітрям. І от іде він, статечно оглядає околиці, як раптом бачить маленького хлопчика, котрий палить сигарету.

— Любий сину мій, — говорить Папа, — чи не занадто ти молодий, щоб палити?

— Та пішов ти, діду, нах#й, — відповідає хлопчик.

Папу ледве інфаркт не вхопив. — Ти що, хлопчику, — каже він. — Ти мені — Великому Понтифіку, вікарієві Христовому, главі Католицької Церкви, служителеві Господа нашого й Пастиреві людському, кажеш — «пішов нах#й»? Та пішов ти сам нах#й!

...І випадкове фото
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

Пригоди Кримінальна хроніка

На Коростенщині нелюд майже рік гвалтував дитину

Прокурором Коростенського району порушено кримінальну справу стосовно громадянина, який з червня 2007 року по березень 2008 вчиняв умисні злочини проти статевої недоторканості малолітньої дитини, 1996 р. н.

Нелюд примушував дитину вживати алкогольні напої, доводив до стану алкогольного сп'яніння, після чого задовольняв статеву пристрасть природнім та неприроднім способом. Все це спричинило тяжкі наслідки — психічні розлади дитини (розсіяність уваги, послаблення пам'яті, зниження розумової працездатності).

До кримінальної відповідальності притягнуто і матір дитини. Достовірно знаючи, що чоловік ґвалтував доньку, вона до правоохоронних органів не звернулась.

Новини сайту

   Відвідувачі сайту отримали можливість коментувати новини міста і району, розміщені на головній сторінці порталу  (кнопка «Коментарі» в кінці новини).

Географія і статистика відвідувань сайту за березень

Україна — 16058, Ізраїль — 542, Росія — 398, Великобританія — 272, Чехія — 193, Німеччина — 119, США — 71, Норвегія — 29, Швеція — 28, Польща — 26, Молдова — 17, Бєларусь — 15.

Менше 10 відвідувань — Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Вірменія, Естонія, Казахстан, Китай, Канада, Кіпр, Латвія, Португалія, Саудівська Аравія, Фінляндія, Франція, Швейцарія.
     
  Найбільшу кількість відвідувань — 887 —  лічильник «My Counter» зареєстрував на сайті 27 березня 2009 р.

 

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex