Новини Малина

Божі жорна мелють помалу, зате певно...

Поки міськрадівські юридичні специ проводять у кабінетах і на природі консиліуми щодо того, виконувати їм чи не виконувати рішення суду про поновлення на посаді мера Сергія Долі, Феміда тихою сапою оре свою ниву далі.

Не далі як у понеділок очільники міста отримали чергову цидулу з виконавчої служби, яка вимагає перейти від слів до діла і на перший раз сплатити державі штраф у розмірі 340 гривень (ясна річ, не з персональної чиновницької кишені).

Крім того, від ради знову вимагають до 15 квітня виконати рішення суду, тобто поновити Долю на роботі.

Якщо справа так піде й далі, то, як кажуть москалі, «или до сумы, или до тюрьмы» хтось із наших очільників точно добереться. І чи не найперший кандидат — секретар міськради Ольга Кудрицька. На неї, подейкують, прокурор щойно порушив чергову (це яку вже ліком?!) кримінальну справу за службові зловживання...      Коментарі

Тут і дурнем не тра бути, щоб лоба розбити

Місяць минув, як українська громадськість (і малинська в тому числі) відзначила 195-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанували пам'ять Шевченка, поклали квіти до підніжжя пам'ятника, а дехто з керівників під час покладання мало не впав на коліна. Ні, не з нагоди трепетного пошанування, а тому, що гранітні плити довкола були вщент розбиті, пишуть Малинські новини.

Так само і через місяць після шевченкових іменин пам'ятник «прикрашає» розбите підніжжя. Очевидно, на відро цементу в міському бюджеті нема коштів. А де ж їх узяти? Цемент нині дорогий, а тут ще й штрафи різні треба платити...

Подібного ремонту і витрат на цемент чекає пам'ятний знак, де у війну згорів будинок вчительки Дорошок — його підніжжя теж понівечене і розбите.

Розбиті східці і біля меморіалу Героям Малинського підпілля — і це вже котрий рік.

 Старожили пам’ятають — Малин був набагато доглянутішим навіть 30 літ тому (див. знімок)...      Коментарі

Звичайне диво душевної краси з Малина

«Звичайне диво» — таку назву має Всеукраїнський Фестиваль дитячої і юнацької творчості дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей і та позбавлених батьківського піклування, обласний етап якого відбувся в обласній філармонії.

Малин на ньому представляли шестикласник першої школи-ліцею Володимир Пузіков та дев'ятикласниця міської школи №5 Вікторія Гончаренко (на фото). 

Але якщо юному художнику не пощастило увійти до числа переможців, то Вікторія в номінації «Розмовний жанр» удостоїлася такої честі, розповідає «Соборна площа». — Цю перемогу, — зізналася дівчина, — я присвятила своїй мамі й бабусі. Виявляється, мама Віки кілька років тому потрапила в аварію й нині прикута до ліжка. Батько сім'ю покинув давно, тож сьогодні дівчиною, як і її меншою сестричкою, опікується бабуся.

Наша друкарня — лідер національного рейтингу

Відповідно до повідомлення заступника голови оргкомітету Національного бізнес-рейтингу Юлії Ярмоленко, трудовий колектив комунального підприємства «Малинська районна друкарня» за економічними показниками увійшов до числа найкращих комунальних підприємств за основним видом діяльності.

Загалом економічні показники нашого підприємства відповідають шостому рейтинговому місцю. Директора друкарні Валентину Бандурович запрошено 24 квітня в Торгово-промислову палату України для участі в бізнес-форумі та урочистій церемонії нагородження лідерів Національного бізнес-рейтингу.

А з тарифами нас справді, м’яко кажучи, того...

За результатами розгляду колективного звернення жителів м. Малина обласним відділенням Антимнопольного комітету України встановлено, що затверджені виконкомом міськради тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій містять цілий ряд порушень.

Житомирське відділення АМКУ рекомендувало виконкому Малинської міської ради привести комунальні тарифи у відповідність до діючого законодавства. Виробничі комунальні житлово-ремонтні експлуатаційні підприємства м. Малина зобов’язані здійснити перерахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку та подати їх на погодження до облАМКУ.      Коментарі

 

Увага! Всі публікації, запропоновані до коментування, згруповані ТУТ

Малинщина сьогодні

У районі додалося ще 9 матерів-героїнь!

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України від 10.04.2009 р. присвоєно почесне звання «Мати-героїня» жителям Малинського району:

Гаєвській Галині Леонідівні — матері семи дітей, с.Слобідка, Лук’яненко Валентині Миколаївні — матері п’яти дітей, с.Слобідка, Прохоренко Галині Миколаївні — матері п’яти дітей, с.Слобідка, Гриненко Галині Василівні — матері п’яти дітей, с.Діброва, Ковальчук Надії Артемівні — матері п’яти дітей, с.Діброва, Остапенко Лідії Петрівні — матері шести дітей, с.Діброва, Сліпченко Валентині Миколаївні — матері п’яти дітей, с.Горинь, Ткаченко Ніні Федосівні — матері п’яти дітей, с.Гута-Логанівська, Тарасюк Катерині Герасимівні — матері п’яти дітей, с.Ворсівка.

Наживали, продавали — поділити не змогли

Ситуація навколо рейдерського захоплення (чи братського розподілу — це вже кожен розуміє на свій смак) Малинської райспоживспілки остаточного завершення, як і слід було чекати, ще не знайшла.

Як стало відомо, депутатський запит надіслав Генеральному прокурору, Міністру внутрішніх справ та голові Житомирської облдержадміністрації народний депутат України від фракції БЮТ Євген Добряк, до якого, в свою чергу, звернулися пенсіонери та керівництво Малинської райспоживспілки. У ньому висловлено занепокоєння з приводу ситуації у МРСС.

«Малинські новини»: старий кінь борозни не псує

«Малинські новини» оприлюднили районно-міський наклад деяких газет за передплатою станом на 1 квітня 2009 року. До списку бралась висота тиражу, котрий роззповсюджується в районі незалежно від місця друку видання.

Отже, список передовиків у змаганні «шакалів пера та гієн ротаційних машин» має такий вигляд. «Малинські новини» — 8638 примірників (загальний наклад — 9388), «Соборна площа» — 1352 (загальний — 2100), «Замок володарів» — 199, «Ехо» — 812, «Житомирщина» — 510, «Факты» — 237, «Урядовий кур'єр» — 144, «Голос України» — 106.

У Чоповичах буде туристичний комплекс...

За десяток років після відкриття нового приміщення загальноосвітньої школи в Чоповичах старі будівлі лишилися без вікон і дверей, а двір став сміттєзвалищем.

Та останнім часом занедбане подвір'я школи впорядковується. Цей об'єкт комунальної власності продано на аукціоні підприємниці із Вишгорода Київської області.

На території колишньої школи буде міні-готель на 10 кімнат, сауна, садово-паркова зона, станція техобслуговування автомобілів з магазином тощо.

Гримаси й посмішки життя

У Львові проститутки здали прокуратурі знахабнілих міліціонерів

Гучний скандал триває у Львові. Трьох тамтешніх міліціонерів звинувачують в тому, що вони «кришували» повій. Проти рекетирів в погонах повстали самі жриці любові.

Вони в один голос стверджують — не тільки віддавали оперативникам гроша, але і змушені були дарма задовольняти їх своїми послугами.

Затримані правоохоронці є співробітниками… відділу по боротьбі з торгівлею людьми! Проти перевертнів повстали самі повії. Офіцери міліції, кажуть, поводилися дуже нахабно. Брали кожного разу більше. Врешті-решт, зажадали по 5 тисяч доларів.

В управління СБУ в Львівській області звернулося шість повій. Оперативники схопили «перевертнів» на гарячому — під час отримання хабара. Троє з них тепер за гратами. Керівник, дізнавшись про операцію, втік.

Тимошенко так натисли туфлі!!!

Прем’єр-міністр 48-річна Юлія Тимошенко босоніж виступила у ефірі програми «Шустер Лайв».

Глава уряду провела там 4 год. Більшість часу — біля трибуни. Зазвичай Тимошенко носить туфлі на підборах заввишки 15 см, платформа — близько 5 см. Так виглядає вищою.

Під час рекламної паузи на телеканалі Тимошенко привселюдно зняла чорні лаковані туфлі. Відставила їх убік і присіла на край дивана у студії. Залишилася лише у капронових колготах. Упродовж 5 хв. Юлія Володимирівна розминала ноги: стискала пальці й терла ступні.

Після реклами прем’єр знову вийшла до трибуни. Боса Тимошенко продовжила свій виступ. Аби присутні не побачили, що вона стала нижчою, стала навшпиньки.

Туфлі стояли поряд. Але присутні в студії бачили, що глава уряду боса — трибуна була прозорою...

Випадковий анекдот...

— Трапилося жахливе! — зізнається юнак другові. — Я в кінці кінців набрався хоробрості й запропонував їй вийти за мене заміж, а вона відмовила..

— Ну, не засмучуйся, — став заспокоювати його друг, — жіноче «ні» часом обертається в «так».

— Це я знаю, — сумно вимовив юнак, — але вона не сказала «ні», вона сказала: «Що? Тьху!»

...І випадкове фото
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex