Новини Малина

ВР: вибори малинського мера пройдуть 2 серпня

У четвер Верховна Рада прийняла 14 постанов щодо призначення позачергових виборів сільських, селищних і міських голів.

10 постанов — це призначення виборів сільських голів, із них одне рішення за рішенням референдуму, одне — за судовим вироком, 6 — за особистою заявою і 2 — у випадках смерті. Дві постанови — призначення виборів селищних голів (обидва за власним бажанням написали заяви), і дві постанови — про позачергові вибори Олександрівського міського голови — за вироком суду і Малинського міського голови — за рішенням міської ради.

Позачергові вибори зазначених сільських, селищних, міських голів призначено на 2 серпня.

 ► За матеріалами: Сайт ВР. Модератор: Alf.      Коментарі

У міськраді перший заступник мера Буткевич звільнив… самого мера Долю!

Василь Буткевич вирішив звільнити з посади Сергія Долю.

За словами Сергія Долі, перший заступник скликав виконком, який визнав незаконним поновлення Долі на посаді міського голови, і доручив відмінити підписи Долі в фінустановах.

Доля призначив службове розслідування і на час його відсторонив Буткевича від обов'язків першого заступника. Справою зайнялася прокуратура району.

 ► За матеріалами: Малинські новини. Фото: Мій Малин. Модератор: Alf.      Коментарі

Маркс помер, але справа його живе в «Телекомі»!

Новий телефонний довідник абонентів Малина і Малинського району готує до друку обласна дирекція «Укртелекому».

Останні випуски довідника виявились невдалими — схоже на те, що люди, котрі ними займалися, не мали уявлення ні про структуру побудови подібних довідників, ні про елементарний український правопис.

Та що там говорити — автори «найсвіжішого» телефонного довідника випуску 2007 року досі переконані, що контора малинського телекому розташована на вулиці Карла Маркса, котрої в Малині нема вже 17 років (знімок зроблено на стор. 164 згаданого довідника)!

 ► За матеріалами: Малинські новини. Фото: Мій Малин. Модератор: Alf.      Коментарі

Столичні ігрища навколо малинських виборів

Малин викреслено (принаймні поки що) зі списку міст, де проводитимуться дострокові вибори мерів.

Головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради в п’ятницю вже зібрався зачитувати посписочно текст відповідної постанови, коли раптом слова попросила перший заступник голови Комітету ВР з питань державного будівництва та місцевого самоврядування бютівка Олена Боднар (на знімку) і заявила (цитуємо за стенограмою ВР): «Сьогодні питання по Малину прошу зняти, оскільки колишній голова Доля 13 травня разом з представниками виконавчої служби забрали печатку у керуючого справами, а 14-го оформили право підпису нотаріусу і вважає себе чинним міським головою. Зараз це питання міська рада подала скаргу до Київської облпрокуратури на дії Долі».

Питанння без дебатів зняли. Але запитання залишаються. Деталі — згодом.

 ► За матеріалами: Мій Малин. Фото: ВР. Модератор: Alf.      Коментарі

Сергій Доля таки повернувся в крісло мера?

14 травня 2009 року виконавча служба примусила міську раду «віддати» крісло мера Сергієві Долі.

Опівдні колишній (і вже знову теперішній?) голова пройшов до свого кабінету з печаткою міської ради та правом підпису, щойно отриманим у нотаріуса.

Власне, подібного розвитку подій варто було чекати. Обрана міськрадівськими «юрисконсультами» тактика ігнорування ухвали Апеляційного суду якраз і привела до наявного результату. Побачимо, що буде далі...

На цьому знімку Сергій Доля після тривалої перерви знову сидить у звичному кріслі Малинського міського голови.

 ► За матеріалами: Respect. Фото: Ірина Лузанчук. Модератор: Alf.      Коментарі

У Малин туристів краще не пускати...

Залишається три роки до футбольного «Євро-2012». Не секрет, що такі чемпіонати кожна країна намагається використати якомога раціональніше, аби футбольні фани чи туристи залишили свої гроші в країні змагань.

Коментуючи перспективи розвитку туризму в нашому регіоні, краєзнавець, кандидат історичних наук, директор Українківської школи Василь Тимошенко заявив:

— Навряд чи Малин встигне щось зробити в цьому плані до чемпіонату Європи. А тому я б не радив везти в наше місто закордонних туристів, аби його не викреслили назавжди із туристичних маршрутів. Малину, здається, сьогодні ні до чемпіонатів, ні до туристів.

 ► За матеріалами: Малинські новини. Фото: Мій Малин. Модератор: Alf.      Коментарі

У Малині з'явився новий Онопрієнко?

Заголовок інформації, поданої Малинськими новинами, занадто драматизує ситуацію, але випадок такий дійсно був: серед білого дня і з невідомих причин молода дівчина мало не загинула від рук нападника.

Начальник Малинського МВ УМВС Михайло Старовойт повідомив, що в лісосмузі за п'ятдесят метрів від залізничної колії поблизу платформи Щебзаводи було скоєно напад на місцеву жительку двадцяти років. Зловмисник розбив пляшку об голову потерпілої, зник з місця нападу. Потерпіла з закритою черепно-мозковою травмою перебувала у травматологічному відділенні Малинського МРТМО, лікувалась у Києві, нині вона на лікарняному, вдома. Слідчими діями встановлено особу нападника — це мешканець Київської області.

 ► За матеріалами: Малинські новини. Фото: Inet. Модератор: Skif

То суддя сліпий, то вітер не туди дме...

У матчі-відповіді за вихід у фінал кубка області малинський «Металург» програв «Пресові» з Леніно — 1:2 (перший матч — 1:0).

Таким чином, малинчани до фіналу не потраплять. Прикро, але це спорт. Проте цікаво почитати коментар до останньої гри на офіційному сайті команди: на результат вплинуло, мовляв, необ’єктивне суддівство арбітра Юрія Горащука.

Може, це й справедливо, але: а) забивати треба! і б) щось у звіті про перший матч, виграний «Металургом», у суддю камінням ніхто не кидав…

 ► За матеріалами: ФК «Металург». Модератор: Skif.      Коментарі

Аби лишень гроші — гас буде

Поблизу Малина з’явиться незабаром ще одна автозаправка.

Принаймні про намір спорудити АЗС з комплексом дорожнього сервісу на перехресті аввтошляхів Київ-Ковель та Малин-Базар заявило ТОВ «Компас-М».

Нова станція працюватиме цілодобово і пропонуватиме автомобілістам стандартний асортимент нафтопродуктів.

 ► За матеріалами: Мій Малин. Фото: Inet. Модератор: Alf

Паперова отримає 10 мільйонів євро інвестицій

ВАТ «Малинська паперова фабрика — Вайдманн» реконструйовує цех №6. Саме цей підрозділ фабрики — єдиний в Україні виробник трасформаторного картону, який малинчани постачають всім основним підприємствам з виробництва трансформаторів у країнах СНД та Швейцарії. Криза, схоже, обійшла цех, і замовників на продукцію не зменшилося.

Десять мільйонів євро корпоративного кредиту дозволять розширити приміщення цеху та модернізувати виробництво, збільшити виробництво продукції, як мінімум, втричі, поліпшити якість її.

На жаль, оскільки нове обладнання передбачає автоматизацію та комп'ютеризацію виробництва, на нові робочі місця розраховувати не доводиться...

 ► За матеріалами: Малинські новини. Фото: Мій Малин. Модератор: Skif.      Коментарі

Чергову справу проти Ольги Кудрицької закрито

Справу про корупцію, котру проти секретаря міськради Ольги Кудрицької вкотре порушила районна прокуратура, закрито.

Приводом для відкриття справи послужила Почесна грамота МОЗ України, вручена з нагоди 50-літнього ювілею заступнику головного лікаря Малинського МРТМО Олександру Андрійцеву.

На думку прокуратури, секретар міськради, використовуючи своє службове становище, «надала незаконні переваги гр. Андрійцеву О.А. під час підготовки і направлення клопотання Малинської міської ради...» про його нагородження, до того ж «всупереч вимогам Положення про Почесну грамоту МОЗ», а також «надала до Міністерства охорони здоров'я недостовірну та неповну інформацію про роботу Андрійцева...». У результаті цього, вважають у прокуратурі, заступник головного лікаря був незаконно нагороджений, а отже, й незаконно премійований «на 7765 грн. за основним місцем роботи».

Однак, розглянувши матеріали справи, Малинський районний суд під головуванням Віктора Ярмоленка не побачив у діях Кудрицької корупційних дій і закрив провадження по даній справі «за відсутністю складу адміністративного правопорушення».

 ► За матеріалами: Соборна площа. Фото: Мій Малин. Модератор: Skif.      Коментарі

 

Увага! Всі публікації, запропоновані до коментування, згруповані ТУТ

Малинщина сьогодні

Визначено найспортивнішу сім’ю Малинщини

У Пиріжках пройшли вже традиційні районні спортивні змагання «Мама, тато, я — спортивна сім’я».

У змаганнях взяли участь 9 сімей району з Пиріжок — Сотніченки , Українки — Чморики, Нових Вороб’їв — Прийменки, Головок — Марченки, Слобідки — Стасюки, Луків — Мойсієнки; Чоповичі — Філоненки, Гранітного — Барановські та Обремські.

Другий рік поспіль перемогу в турнірі здобула сім’я Сотніченків з Пиріжок (на знімку).

 ► За матеріалами: веб-сайт РДА. Модератор: Alf.

Привітали ветеранів прямо вдома

Відповідно до рішення сесіїї районної ради та розпорядження голови райдержадміністрації «Про надання грошової допомоги» всім інвалідам, учасникам бойових дій, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та проживають в селах та селищах району надана грошова допомога.

Керівники району, начальники служб, депутати районної ради на протязі 6-8 травня 2009 року особисто відвідали 127 учасників бойових дій та привітали із святом Перемоги, вручивши привітальні листівки та матеріальну допомогу.

На фото: заступник голови РДА Віктор Гвоздецький під час вручення мобільного телефона учаснику бойових дій Василю Яковичу Заключенку в с.Мар'ятин.

 ► За матеріалами: веб-сайт РДА. Модератор: Alf.

Є на Малинщині справжні професіонали!

ДП «Малинський лісгосп АПК» отримало Національний сертифікат Лідера галузі-2008.

Цим сертифікатом підтверджено, що в результаті ранжирування понад 300000 підприємств України за офіційними даними органів статистики наш лісгосп зайняв почесне сорок перше місце за такими критеріями, як обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, чистий прибуток, заробітна плата.

Керівника підприємства Володимира Антонюка (на знімку) за вагомий особистий вкладу у розвиток лісівництва нагороджено орденом «Професіонал галузі».

 ► За матеріалами: веб-сайт РДА. Фото: Мій Малин. Модератор: Alf.

Ворсівка отримала прапор і герб

Ворсівка — одне з найстаровинніших сіл району. Ще в 1545 році згадується воно приписаним до житомирського замку.

У роки Визвольної війни українського народу Ворсівка з 1649 року стає прикордонним (з Польщею) сотенним містом Київського полку. Майже все доросле населення села героїчно боронило свою землю від польських загарбників…

У роки Великої Вітчизняної війни 239 ворсівчан стали воїнами, партизанами, 116 з них не повернулися з поля бою.

Депутати Ворсівської сільської ради ще в 2007 році прийняли рішення Про символіку села Ворсівка. Сьогодні приємно бачити односельчанам та гостям Ворсівки виготовлені герб та прапор, які розміщені в приміщенні сільської ради.

 ► За матеріалами: веб-сайт РДА. Модератор: Alf.

Гримаси й посмішки життя

Скільки м'яса в житомирській ковбасі?

Відповідь на це запитання дав випуск програми «Знак якості» на телеканалі «Інтер».

Для перевірки якості «Одеської ковбаси» взяли п'ять торгових марок: «Гармаш», «Алан», «Агропродукт», «Зевс» і «ЖМК» (Житомирський м'ясокомбінат).

Виробники представленої «Одеської ковбаси» порушили багато норм, констатують експерти. Завищений рівень вологи, що впливає на строк зберігання, виявлений у трьох зразків — «Гармаш», «Агропродукт» і «ЖМК». «Агропродукт», «Зевс» і «ЖМК» додали ще й крохмаль, що за технологією не передбачений.

 ► За матеріалами: ZHitomirNEWS

Не дай нам Бог дожити до такого...

У російське місто Кіров 14 травня 2009 р. приїжджав Президент Росії Дмитро Медведєв.

По дорозі йому довелося б перетнути залізничний переїзд біля ТОВ «Алтай Сервіс» на вулиці Проізводствєнной, діючий(!), компанія по ньому метал возить до себе на базу.

Але оскільки переїзд перебував на маршруті руху Президента — його заасфальтували! Разом з рейками!

 ► За матеріалами: Яплакалъ

Випадковий анекдот...

Учителька в школі дає дітям завдання — придумати речення зі словом «прекрасно» і щоб воно повторювалося двічі. Діти відповідають.

Маша: «Мій тато подарував мамі прекрасне плаття, в якому вона виглядає прекрасно». Льоня: «Моя бабуся пече прекрасне печиво, котре я прекрасно їм». Вовочка: «За вечерею моя сестра оголосила, що вагітна. На що батько сказав — «Прекрасно, бл.., просто прекрасно!».

...І випадковий малюнок
ММ: ВЕБ-компас Малин у Вікіпедії ►

Малинські сайти

Малинська РДА ►
Міська рада ►
Сайт фанатів
  ФК «Металург» ►

Місто Мала ►
Райбібліотека ►
ВАТ «МДЕЗ» ►
ВАТ «АТП 11845» ►
ВАТ «МКДЗ» ►
«Пинязевицький   кар’єр» ►
«Прожектор» ►
Фірма «БерКон» ►
Студія «Фокус» ►
«My Inet» ►
«Плуг та борона» ►
Д/с «Сонечко» ►
Малинівський ЗНВК   «Школа-сад» ►
Рибальский спорт   Малинщини ►

Сайти області

Житомир ОДА ►
Сайт Коростеня ►
Сайт Радомишля ►
Сайт Народич ►

ММ: ми хвилю не женемо

Статистика сайту «Мій Малин»

Статистика сайту «Мій Малин» Прим.: верхнє число — кількість хітів сьогодні (хіт — одне звернення користувача до сайту), нижнє — від початку ведення статистики

               Наша кнопка для бажаючих розмістити у себе на сайті:

<a href="http://www.malyn.com.ua"><img src="http://www.malyn.com.ua/MMbutton.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Мій Малин" title="Мій Малин" /></a>

Яndex